Sponsorzy

 

Tabela i terminarz 2019-2020

  Klub Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
1. Skalnik Kamionka Wielka 14 34 11 1 2 44-15
2. Dunajec Nowy Sącz 14 31 9 4 1 31-9
3. Łosoś Łososina Dolna 15 30 9 3 3 39-19
4. LKS Kobylanka 15 27 8 3 4 26-19
5. Hart Tęgoborze 15 27 7 6 2 36-19
6. Sokół Stary Sącz 15 23 6 5 4 29-28
7. Orzeł Wojnarowa 14 21 5 6 3 26-19
8. Gród Podegrodzie 13 18 5 3 5 17-19
9. LKS Zagórzany 15 18 5 3 7 18-32
10. Kolejarz Stróże 15 17 5 2 8 31-32
11. ULKS Korzenna 15 17 4 5 6 20-17
12. LKS Uście Gorlickie 15 16 5 1 9 30-41
13. Zyndram Łącko 15 14 4 2 9 19-35
14. Grybovia Grybów 15 14 4 2 9 23-38
15. Zawisza Rożnów 13 13 4 1 8 17-26
16. LKS Łużna 14 4 1 1 12 11-49


Terminarz

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Zawisza Rożnów 0-2 Orzeł Wojnarowa 10 sierpnia, 17:00
Grybovia Grybów 3-1 LKS Łużna 10 sierpnia, 16:00
Zyndram Łącko 2-1 Skalnik Kamionka Wielka 11 sierpnia, 17:00
ULKS Korzenna 0-0 Dunajec Nowy Sącz 11 sierpnia, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 3-0 Gród Podegrodzie 11 sierpnia, 15:00
Hart Tęgoborze 2-1 Kolejarz Stróże 11 sierpnia, 16:00
LKS Kobylanka 6-1 Sokół Stary Sącz 11 sierpnia, 16:00
LKS Zagórzany 3-2 LKS Uście Gorlickie 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Orzeł Wojnarowa 5-0 LKS Uście Gorlickie 15 sierpnia, 17:00
Sokół Stary Sącz 3-3 LKS Zagórzany 15 sierpnia, 16:00
Kolejarz Stróże 1-2 LKS Kobylanka 15 sierpnia, 17:00
Gród Podegrodzie 1-1 Hart Tęgoborze 15 sierpnia, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 2-1 Łosoś Łososina Dolna 14 sierpnia, 18:00
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 ULKS Korzenna 14 sierpnia, 18:00
LKS Łużna 1-0 Zyndram Łącko 15 sierpnia, 17:00
Zawisza Rożnów 4-1 Grybovia Grybów 16 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Grybovia Grybów 1-1 Orzeł Wojnarowa 18 sierpnia, 11:00
Zyndram Łącko 1-1 Zawisza Rożnów 18 sierpnia, 11:00
ULKS Korzenna 6-0 LKS Łużna 18 sierpnia, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 1-3 Skalnik Kamionka Wielka 18 sierpnia, 15:00
Hart Tęgoborze 0-0 Dunajec Nowy Sącz 18 sierpnia, 11:00
LKS Kobylanka 3-2 Gród Podegrodzie 17 sierpnia, 17:00
LKS Zagórzany 1-5 Kolejarz Stróże 18 sierpnia, 11:00
LKS Uście Gorlickie 5-1 Sokół Stary Sącz 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Orzeł Wojnarowa 0-3 Sokół Stary Sącz 24 sierpnia, 14:00
Kolejarz Stróże 6-2 LKS Uście Gorlickie 25 sierpnia, 15:00
Gród Podegrodzie 4-1 LKS Zagórzany 25 sierpnia, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 1-0 LKS Kobylanka 24 sierpnia, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 2-2 Hart Tęgoborze 25 sierpnia, 17:00
LKS Łużna 0-1 Łosoś Łososina Dolna 24 sierpnia, 17:00
Zawisza Rożnów 0-4 ULKS Korzenna 25 sierpnia, 12:00
Grybovia Grybów 1-2 Zyndram Łącko 25 sierpnia, 13:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Zyndram Łącko 2-2 Orzeł Wojnarowa 1 września, 17:00
ULKS Korzenna 1-2 Grybovia Grybów 1 września, 12:00
Łosoś Łososina Dolna 0-4 Zawisza Rożnów 1 września, 15:00
Hart Tęgoborze 7-1 LKS Łużna 1 września, 17:00
LKS Kobylanka 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 31 sierpnia, 17:00
LKS Zagórzany 0-3 Dunajec Nowy Sącz 1 września, 17:00
LKS Uście Gorlickie 0-4 Gród Podegrodzie 31 sierpnia, 17:00
Sokół Stary Sącz 0-1 Kolejarz Stróże 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Orzeł Wojnarowa 2-2 Kolejarz Stróże 8 września, 17:00
Gród Podegrodzie 1-1 Sokół Stary Sącz 7 września, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 5-0 LKS Uście Gorlickie 7 września, 13:00
Skalnik Kamionka Wielka 6-1 LKS Zagórzany 8 września, 17:00
LKS Łużna 2-3 LKS Kobylanka 7 września, 16:30
Zawisza Rożnów 1-3 Hart Tęgoborze 8 września, 14:00
Zyndram Łącko 1-2 ULKS Korzenna 8 września, 13:00
Łosoś Łososina Dolna 5-2 Grybovia Grybów 8 września, 15:00

Kolejka 7 - 14-15 września

ULKS Korzenna 1-1 Orzeł Wojnarowa 15 września, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 6-0 Zyndram Łącko 15 września, 15:00
Hart Tęgoborze 5-0 Grybovia Grybów 15 września, 14:00
LKS Kobylanka 2-1 Zawisza Rożnów 14 września, 11:00
LKS Zagórzany 1-0 LKS Łużna 15 września, 16:00
LKS Uście Gorlickie 3-2 Skalnik Kamionka Wielka 14 września, 17:00
Sokół Stary Sącz 1-1 Dunajec Nowy Sącz 14 września, 17:00
Kolejarz Stróże 1-2 Gród Podegrodzie 15 września, 15:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Orzeł Wojnarowa 1-0 Gród Podegrodzie 21 września, 16:30
Dunajec Nowy Sącz 3-0 Kolejarz Stróże 21 września, 16:30
Skalnik Kamionka Wielka 4-0 Sokół Stary Sącz 22 września, 16:30
LKS Łużna 1-5 LKS Uście Gorlickie 21 września, 16:00
Zawisza Rożnów 2-1 LKS Zagórzany 22 września, 16:00
Grybovia Grybów 1-3 LKS Kobylanka 21 września, 16:00
Zyndram Łącko 1-2 Hart Tęgoborze 22 września, 12:00
ULKS Korzenna 1-1 Łosoś Łososina Dolna 22 września, 14:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Łosoś Łososina Dolna 4-1 Orzeł Wojnarowa 29 września, 12:00
Hart Tęgoborze 4-0 ULKS Korzenna 29 września, 14:00
LKS Kobylanka 3-2 Zyndram Łącko 28 września, 15:30
LKS Zagórzany 3-0 Grybovia Grybów 29 września, 15:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Uście Gorlickie 3-0 Zawisza Rożnów 28 września, 16:30
Sokół Stary Sącz 2-2 LKS Łużna 29 września, 11:00
Kolejarz Stróże 2-3 Skalnik Kamionka Wielka 29 września, 15:00
Gród Podegrodzie - Dunajec Nowy Sącz
w pierwotnym terminie (17 listopada, 11:00) odwołany / w drugim terminie (25 marca, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 10 - 5-6 października

Orzeł Wojnarowa 2-2 Dunajec Nowy Sącz 5 października, 15:00
Skalnik Kamionka Wielka 5-0 Gród Podegrodzie 6 października, 15:00
LKS Łużna 2-6 Kolejarz Stróże 16 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (5 października, 15:00) odwołany
Zawisza Rożnów 0-1 Sokół Stary Sącz 6 października, 16:00
Grybovia Grybów 4-1 LKS Uście Gorlickie 5 października, 16:00
Zyndram Łącko 2-0 LKS Zagórzany 6 października, 11:00
ULKS Korzenna 0-1 LKS Kobylanka 6 października, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 2-2 Hart Tęgoborze 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Hart Tęgoborze 3-4 Orzeł Wojnarowa 13 października, 14:00
LKS Kobylanka 1-3 Łosoś Łososina Dolna 12 października, 13:00
LKS Zagórzany 1-1 ULKS Korzenna 13 października, 12:00
LKS Uście Gorlickie 5-0 Zyndram Łącko 12 października, 16:00
Sokół Stary Sącz 5-2 Grybovia Grybów 13 października, 11:00
Kolejarz Stróże 0-3 Zawisza Rożnów 13 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-2
Gród Podegrodzie 1-0 LKS Łużna 12 października, 16:00
Dunajec Nowy Sącz 1-3 Skalnik Kamionka Wielka 12 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Orzeł Wojnarowa - Skalnik Kamionka Wielka
w pierwotnym terminie (17 listopada, 12:00) odwołany / w drugim terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
LKS Łużna 0-4 Dunajec Nowy Sącz 20 października, 14:00
Zawisza Rożnów - Gród Podegrodzie
w pierwotnym terminie (20 października, 11:00) odwołany / w drugim terminie (1 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Grybovia Grybów 4-2 Kolejarz Stróże 20 października, 14:00
Zyndram Łącko 1-6 Sokół Stary Sącz 20 października, 11:00
ULKS Korzenna 3-1 LKS Uście Gorlickie 20 października, 12:00
Łosoś Łososina Dolna 3-0 LKS Zagórzany 20 października, 15:30
Hart Tęgoborze 1-1 LKS Kobylanka 20 października, 15:30

Kolejka 13 - 26-27 października

LKS Kobylanka 0-0 Orzeł Wojnarowa 26 października, 15:30
LKS Zagórzany 1-1 Hart Tęgoborze 27 października, 14:00
LKS Uście Gorlickie 1-4 Łosoś Łososina Dolna 26 października, 15:30
Sokół Stary Sącz 1-0 ULKS Korzenna 27 października, 15:00
Kolejarz Stróże 2-1 Zyndram Łącko 27 października, 14:00
Gród Podegrodzie 0-0 Grybovia Grybów 26 października, 15:30
Dunajec Nowy Sącz 4-0 Zawisza Rożnów 26 października, 15:00
Skalnik Kamionka Wielka 5-1 LKS Łużna 27 października, 15:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Orzeł Wojnarowa 5-0 LKS Łużna 2 listopada, 13:30
Zawisza Rożnów 1-4 Skalnik Kamionka Wielka 3 listopada, 14:00
Grybovia Grybów 1-2 Dunajec Nowy Sącz 3 listopada, 14:00
Zyndram Łącko 3-0 Gród Podegrodzie 3 listopada, 14:00
ULKS Korzenna 1-1 Kolejarz Stróże 3 listopada, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 1-1 Sokół Stary Sącz 3 listopada, 11:00
Hart Tęgoborze 2-1 LKS Uście Gorlickie 3 listopada, 13:00
LKS Kobylanka 0-1 LKS Zagórzany 2 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

LKS Zagórzany 1-0 Orzeł Wojnarowa 9 listopada, 13:00
LKS Uście Gorlickie 1-1 LKS Kobylanka 9 listopada, 13:30
Sokół Stary Sącz 3-1 Hart Tęgoborze 10 listopada, 11:00
Kolejarz Stróże 1-4 Łosoś Łososina Dolna 10 listopada, 13:00
Gród Podegrodzie 2-0 ULKS Korzenna 9 listopada, 13:30
Dunajec Nowy Sącz 3-1 Zyndram Łącko 9 listopada, 13:00
Skalnik Kamionka Wielka 3-1 Grybovia Grybów 9 listopada, 13:00
LKS Łużna - Zawisza Rożnów
w pierwotnym terminie (9 listopada, 13:30) odwołany / w drugim terminie (15 marca, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 16 - 21-22 marca

Orzeł Wojnarowa - Zawisza Rożnów
LKS Łużna - Grybovia Grybów
Skalnik Kamionka Wielka - Zyndram Łącko
Dunajec Nowy Sącz - ULKS Korzenna
Gród Podegrodzie - Łosoś Łososina Dolna
Kolejarz Stróże - Hart Tęgoborze
Sokół Stary Sącz - LKS Kobylanka
LKS Uście Gorlickie - LKS Zagórzany

Kolejka 17 - 28-29 marca

LKS Uście Gorlickie - Orzeł Wojnarowa
LKS Zagórzany - Sokół Stary Sącz
LKS Kobylanka - Kolejarz Stróże
Hart Tęgoborze - Gród Podegrodzie
Łosoś Łososina Dolna - Dunajec Nowy Sącz
ULKS Korzenna - Skalnik Kamionka Wielka
Zyndram Łącko - LKS Łużna
Grybovia Grybów - Zawisza Rożnów

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Orzeł Wojnarowa - Grybovia Grybów
Zawisza Rożnów - Zyndram Łącko
LKS Łużna - ULKS Korzenna
Skalnik Kamionka Wielka - Łosoś Łososina Dolna
Dunajec Nowy Sącz - Hart Tęgoborze
Gród Podegrodzie - LKS Kobylanka
Kolejarz Stróże - LKS Zagórzany
Sokół Stary Sącz - LKS Uście Gorlickie

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Sokół Stary Sącz - Orzeł Wojnarowa
LKS Uście Gorlickie - Kolejarz Stróże
LKS Zagórzany - Gród Podegrodzie
LKS Kobylanka - Dunajec Nowy Sącz
Hart Tęgoborze - Skalnik Kamionka Wielka
Łosoś Łososina Dolna - LKS Łużna
ULKS Korzenna - Zawisza Rożnów
Zyndram Łącko - Grybovia Grybów

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Orzeł Wojnarowa - Zyndram Łącko
Grybovia Grybów - ULKS Korzenna
Zawisza Rożnów - Łosoś Łososina Dolna
LKS Łużna - Hart Tęgoborze
Skalnik Kamionka Wielka - LKS Kobylanka
Dunajec Nowy Sącz - LKS Zagórzany
Gród Podegrodzie - LKS Uście Gorlickie
Kolejarz Stróże - Sokół Stary Sącz

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Grybovia Grybów - Łosoś Łososina Dolna
Kolejarz Stróże - Orzeł Wojnarowa
Sokół Stary Sącz - Gród Podegrodzie
LKS Uście Gorlickie - Dunajec Nowy Sącz
LKS Zagórzany - Skalnik Kamionka Wielka
LKS Kobylanka - LKS Łużna
Hart Tęgoborze - Zawisza Rożnów
ULKS Korzenna - Zyndram Łącko

Kolejka 22 - 2-3 maja

Orzeł Wojnarowa - ULKS Korzenna
Zyndram Łącko - Łosoś Łososina Dolna
Grybovia Grybów - Hart Tęgoborze
Zawisza Rożnów - LKS Kobylanka
LKS Łużna - LKS Zagórzany
Skalnik Kamionka Wielka - LKS Uście Gorlickie
Dunajec Nowy Sącz - Sokół Stary Sącz
Gród Podegrodzie - Kolejarz Stróże

Kolejka 23 - 9-10 maja

Gród Podegrodzie - Orzeł Wojnarowa
Kolejarz Stróże - Dunajec Nowy Sącz
Sokół Stary Sącz - Skalnik Kamionka Wielka
LKS Uście Gorlickie - LKS Łużna
LKS Zagórzany - Zawisza Rożnów
LKS Kobylanka - Grybovia Grybów
Hart Tęgoborze - Zyndram Łącko
Łosoś Łososina Dolna - ULKS Korzenna

Kolejka 24 - 16-17 maja

Orzeł Wojnarowa - Łosoś Łososina Dolna
ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze
Zyndram Łącko - LKS Kobylanka
Grybovia Grybów - LKS Zagórzany
Zawisza Rożnów - LKS Uście Gorlickie
LKS Łużna - Sokół Stary Sącz
Skalnik Kamionka Wielka - Kolejarz Stróże
Dunajec Nowy Sącz - Gród Podegrodzie

Kolejka 25 - 23-24 maja

Dunajec Nowy Sącz - Orzeł Wojnarowa
Gród Podegrodzie - Skalnik Kamionka Wielka
Kolejarz Stróże - LKS Łużna
Sokół Stary Sącz - Zawisza Rożnów
LKS Uście Gorlickie - Grybovia Grybów
LKS Zagórzany - Zyndram Łącko
LKS Kobylanka - ULKS Korzenna
Hart Tęgoborze - Łosoś Łososina Dolna

Kolejka 26 - 27 maja

Orzeł Wojnarowa - Hart Tęgoborze
Łosoś Łososina Dolna - LKS Kobylanka
ULKS Korzenna - LKS Zagórzany
Zyndram Łącko - LKS Uście Gorlickie
Grybovia Grybów - Sokół Stary Sącz
Zawisza Rożnów - Kolejarz Stróże
LKS Łużna - Gród Podegrodzie
Skalnik Kamionka Wielka - Dunajec Nowy Sącz

Kolejka 27 - 30-31 maja

Skalnik Kamionka Wielka - Orzeł Wojnarowa
Dunajec Nowy Sącz - LKS Łużna
Gród Podegrodzie - Zawisza Rożnów
Kolejarz Stróże - Grybovia Grybów
Sokół Stary Sącz - Zyndram Łącko
LKS Uście Gorlickie - ULKS Korzenna
LKS Zagórzany - Łosoś Łososina Dolna
LKS Kobylanka - Hart Tęgoborze

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Orzeł Wojnarowa - LKS Kobylanka
Hart Tęgoborze - LKS Zagórzany
Łosoś Łososina Dolna - LKS Uście Gorlickie
ULKS Korzenna - Sokół Stary Sącz
Zyndram Łącko - Kolejarz Stróże
Grybovia Grybów - Gród Podegrodzie
Zawisza Rożnów - Dunajec Nowy Sącz
LKS Łużna - Skalnik Kamionka Wielka

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

LKS Łużna - Orzeł Wojnarowa
Skalnik Kamionka Wielka - Zawisza Rożnów
Dunajec Nowy Sącz - Grybovia Grybów
Gród Podegrodzie - Zyndram Łącko
Kolejarz Stróże - ULKS Korzenna
Sokół Stary Sącz - Łosoś Łososina Dolna
LKS Uście Gorlickie - Hart Tęgoborze
LKS Zagórzany - LKS Kobylanka

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Orzeł Wojnarowa - LKS Zagórzany
LKS Kobylanka - LKS Uście Gorlickie
Hart Tęgoborze - Sokół Stary Sącz
Łosoś Łososina Dolna - Kolejarz Stróże
ULKS Korzenna - Gród Podegrodzie
Zyndram Łącko - Dunajec Nowy Sącz
Grybovia Grybów - Skalnik Kamionka Wielka
Zawisza Rożnów - LKS Łużna
 
 

LKS Skalnik Bogdański Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona główna    | LKS Skalnik    | Aktualności    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj się