Sponsorzy

 

Tabela i terminarz 2017-2018

  Klub Mecze Punkty Zwyciêstwa Remisy Pora¿ki Bramki
1. Orkan Szczyrzyc 30 81 26 3 1 104-28
2. LKS Szaflary 30 69 21 6 3 86-37
3. Jarmuta Szczawnica 30 69 22 3 5 99-35
4. Sokó³ S³opnice 30 68 22 2 6 87-27
5. Skalnik Kamionka Wielka 30 62 20 2 8 90-33
6. Ogniwo Piwniczna Zdrój 30 45 14 3 13 63-67
7. Kolejarz Stró¿e 30 43 13 4 13 61-62
8. Orze³ Wojnarowa 30 42 13 3 14 54-77
9. Huragan Waksmund 30 42 11 9 10 56-44
10. Gród Podegrodzie 30 35 10 5 15 55-74
11. Zalesianka Zalesie 30 30 9 3 18 44-75
12. Orkan Raba Wy¿na 30 29 8 5 17 54-76
13. LKS Rupniów 30 27 7 6 17 37-73
14. AKS Ujanowice 30 25 7 4 19 42-76
15. P³omieñ Limanowa 30 13 3 4 23 26-96
16. KS Bobowa 30 8 2 2 26 25-103

Terminarz

 

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

 

Orkan Szczyrzyc 1-0 Sokó³ S³opnice 13 sierpnia, 17:00
LKS Rupniów 1-3 Orkan Raba Wy¿na 13 sierpnia, 17:00
KS Bobowa 0-2 AKS Ujanowice 13 sierpnia, 17:00
Huragan Waksmund 0-0 Orze³ Wojnarowa 12 sierpnia, 16:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-1 Gród Podegrodzie 12 sierpnia, 16:00
Zalesianka Zalesie 2-1 P³omieñ Limanowa 12 sierpnia, 17:00
LKS Szaflary 2-1 Skalnik Kamionka Wielka 13 sierpnia, 18:00
Jarmuta Szczawnica 7-0 Kolejarz Stró¿e 12 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 2 - 15 sierpnia

 

Sokó³ S³opnice 7-0 Kolejarz Stró¿e 15 sierpnia, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 0-4 Jarmuta Szczawnica 15 sierpnia, 11:30
P³omieñ Limanowa 2-4 LKS Szaflary 15 sierpnia, 18:00
Gród Podegrodzie 1-2 Zalesianka Zalesie 15 sierpnia, 17:00
Orze³ Wojnarowa 2-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 15 sierpnia, 11:00
AKS Ujanowice 1-3 Huragan Waksmund 15 sierpnia, 17:00
Orkan Raba Wy¿na 0-1 KS Bobowa 15 sierpnia, 15:00
Orkan Szczyrzyc 4-1 LKS Rupniów 15 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

 

KS Bobowa 1-6 Orkan Szczyrzyc 20 sierpnia, 17:00
Huragan Waksmund 2-1 Orkan Raba Wy¿na 11 pa¼dziernika, 15:30
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwo³any z powodu z³ego stanu boiska / w drugim terminie (20 wrze¶nia, 16:30) odwo³any
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-1 AKS Ujanowice 20 sierpnia, 17:00
Zalesianka Zalesie 1-2 Orze³ Wojnarowa 19 sierpnia, 17:00
LKS Szaflary 4-2 Gród Podegrodzie 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 18:00) odwo³any / w drugim terminie (24 marca, 16:00) w Podegrodziu odwo³any z powodu z³ego stanu boiska / w trzecim terminie (16 maja, 18:00) odwo³any / w czwartym terminie (6 czerwca, 18:00) odwo³any
Jarmuta Szczawnica 8-2 P³omieñ Limanowa 20 wrze¶nia, 16:30
w pierwotnym terminie (20 sierpnia, 17:00) odwo³any z powodu z³ego stanu boiska
Kolejarz Stró¿e 0-6 Skalnik Kamionka Wielka 20 sierpnia, 17:00
Sokó³ S³opnice 1-2 LKS Rupniów 19 sierpnia, 16:00

 

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

 

Sokó³ S³opnice 3-1 Skalnik Kamionka Wielka 26 sierpnia, 17:00
P³omieñ Limanowa 1-0 Kolejarz Stró¿e 27 sierpnia, 17:00
Gród Podegrodzie 2-3 Jarmuta Szczawnica 27 sierpnia, 18:00
Orze³ Wojnarowa 2-2 LKS Szaflary 26 sierpnia, 17:00
AKS Ujanowice 2-0 Zalesianka Zalesie 26 sierpnia, 17:00
Orkan Raba Wy¿na 1-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 26 sierpnia, 17:00
Orkan Szczyrzyc 5-1 Huragan Waksmund 27 sierpnia, 17:00
LKS Rupniów 1-0 KS Bobowa 27 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 5 - 2-3 wrze¶nia

 

KS Bobowa 2-7 Sokó³ S³opnice 3 wrze¶nia, 17:00
Huragan Waksmund 0-0 LKS Rupniów 3 wrze¶nia, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-1 Orkan Szczyrzyc 2 wrze¶nia, 17:00
Zalesianka Zalesie 1-2 Orkan Raba Wy¿na 2 wrze¶nia, 16:30
LKS Szaflary 5-1 AKS Ujanowice 3 wrze¶nia, 17:00
Jarmuta Szczawnica 9-1 Orze³ Wojnarowa 2 wrze¶nia, 17:00
Kolejarz Stró¿e 6-2 Gród Podegrodzie 3 wrze¶nia, 16:30
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 P³omieñ Limanowa 3 wrze¶nia, 16:00

 

Kolejka 6 - 9-10 wrze¶nia

 

Sokó³ S³opnice 4-0 P³omieñ Limanowa 9 wrze¶nia, 17:00
Gród Podegrodzie 3-2 Skalnik Kamionka Wielka 9 wrze¶nia, 17:00
Orze³ Wojnarowa 0-1 Kolejarz Stró¿e 9 wrze¶nia, 17:00
AKS Ujanowice 2-2 Jarmuta Szczawnica 10 wrze¶nia, 16:00
Orkan Raba Wy¿na 3-5 LKS Szaflary 13 wrze¶nia, 17:00
Orkan Szczyrzyc 2-0 Zalesianka Zalesie 10 wrze¶nia, 16:00
LKS Rupniów 1-4 Ogniwo Piwniczna Zdrój 10 wrze¶nia, 17:00
KS Bobowa 0-6 Huragan Waksmund 10 wrze¶nia, 17:00

 

Kolejka 7 - 16-17 wrze¶nia

 

Huragan Waksmund 0-1 Sokó³ S³opnice 17 wrze¶nia, 16:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-1 KS Bobowa 16 wrze¶nia, 16:30
Zalesianka Zalesie 3-0 LKS Rupniów 16 wrze¶nia, 16:00
LKS Szaflary 2-3 Orkan Szczyrzyc 17 wrze¶nia, 16:30
Jarmuta Szczawnica 9-1 Orkan Raba Wy¿na 17 wrze¶nia, 16:30
Kolejarz Stró¿e 4-2 AKS Ujanowice 17 wrze¶nia, 15:00
Skalnik Kamionka Wielka 1-5 Orze³ Wojnarowa 17 wrze¶nia, 14:30
P³omieñ Limanowa 1-1 Gród Podegrodzie 17 wrze¶nia, 16:30

 

Kolejka 8 - 23-24 wrze¶nia

 

Sokó³ S³opnice 7-1 Gród Podegrodzie 24 wrze¶nia, 16:00
Orze³ Wojnarowa 2-1 P³omieñ Limanowa 23 wrze¶nia, 16:00
AKS Ujanowice 1-5 Skalnik Kamionka Wielka 24 wrze¶nia, 16:00
Orkan Szczyrzyc 1-0 Jarmuta Szczawnica 11 pa¼dziernika, 15:30
w pierwotnym terminie (24 wrze¶nia, 16:00) odwo³any
LKS Rupniów 0-9 LKS Szaflary 19 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (24 wrze¶nia, 16:00) odwo³any
KS Bobowa 0-1 Zalesianka Zalesie 23 wrze¶nia, 16:00
Huragan Waksmund 2-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 18 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (24 wrze¶nia, 16:30) odwo³any / w drugim terminie (19 listopada, 11:00) odwo³any / w trzecim terminie (25 marca, 14:00) odwo³any
Kolejarz Stró¿e 0-0 Orkan Raba Wy¿na 25 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (24 wrze¶nia, 15:00) w Rabie Wy¿nej odwo³any / w drugim terminie (18 pa¼dziernika, 15:00) w Rabie Wy¿nej odwo³any / w trzecim terminie (19 listopada, 12:00) w Rabie Wy¿nej odwo³any / w czwartym terminie (26 listopada, 12:00) w Rabie Wy¿nej odwo³any

 

Kolejka 9 - 30 wrze¶nia-1 pa¼dziernika

 

Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-2 Sokó³ S³opnice 30 wrze¶nia, 15:00
Zalesianka Zalesie 3-3 Huragan Waksmund 30 wrze¶nia, 15:30
LKS Szaflary 2-1 KS Bobowa 30 wrze¶nia, 15:00
Jarmuta Szczawnica 4-1 LKS Rupniów 30 wrze¶nia, 16:00
Kolejarz Stró¿e 2-2 Orkan Szczyrzyc 1 pa¼dziernika, 15:00
Skalnik Kamionka Wielka 6-0 Orkan Raba Wy¿na 1 pa¼dziernika, 15:00
P³omieñ Limanowa 0-4 AKS Ujanowice 1 pa¼dziernika, 16:00
Gród Podegrodzie 2-4 Orze³ Wojnarowa 30 wrze¶nia, 16:00

 

Kolejka 10 - 7-8 pa¼dziernika

 

Sokó³ S³opnice 4-1 Orze³ Wojnarowa 7 pa¼dziernika, 15:00
AKS Ujanowice 1-2 Gród Podegrodzie 8 pa¼dziernika, 16:00
Orkan Raba Wy¿na 2-0 P³omieñ Limanowa 8 pa¼dziernika, 16:00
Orkan Szczyrzyc 2-1 Skalnik Kamionka Wielka 8 pa¼dziernika, 14:30
LKS Rupniów 2-1 Kolejarz Stró¿e 8 pa¼dziernika, 15:00
KS Bobowa 1-2 Jarmuta Szczawnica 8 pa¼dziernika, 15:00
Huragan Waksmund 1-2 LKS Szaflary 8 pa¼dziernika, 15:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-2 Zalesianka Zalesie 7 pa¼dziernika, 15:00

 

Kolejka 11 - 14-15 pa¼dziernika

 

Zalesianka Zalesie 0-4 Sokó³ S³opnice 14 pa¼dziernika, 15:00
LKS Szaflary 5-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 14 pa¼dziernika, 15:00
Jarmuta Szczawnica 3-2 Huragan Waksmund 15 pa¼dziernika, 15:00
Kolejarz Stró¿e 2-1 KS Bobowa 15 pa¼dziernika, 14:00
Skalnik Kamionka Wielka 6-0 LKS Rupniów 15 pa¼dziernika, 14:00
P³omieñ Limanowa 0-5 Orkan Szczyrzyc 15 pa¼dziernika, 15:00
Gród Podegrodzie 1-1 Orkan Raba Wy¿na 14 pa¼dziernika, 15:00
Orze³ Wojnarowa 2-1 AKS Ujanowice 14 pa¼dziernika, 15:00

 

Kolejka 12 - 21-22 pa¼dziernika

 

Sokó³ S³opnice 4-0 AKS Ujanowice 21 pa¼dziernika, 15:00
Orkan Raba Wy¿na 7-0 Orze³ Wojnarowa 21 pa¼dziernika, 14:00
Orkan Szczyrzyc 6-1 Gród Podegrodzie 22 pa¼dziernika, 14:00
LKS Rupniów 4-1 P³omieñ Limanowa 22 pa¼dziernika, 14:30
KS Bobowa 0-4 Skalnik Kamionka Wielka 22 pa¼dziernika, 14:00
Huragan Waksmund 2-0 Kolejarz Stró¿e 22 pa¼dziernika, 14:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-4 Jarmuta Szczawnica 21 pa¼dziernika, 15:00
Zalesianka Zalesie 3-1 LKS Szaflary 21 pa¼dziernika, 14:30

 

Kolejka 13 - 28-29 pa¼dziernika

 

LKS Szaflary 2-3 Sokó³ S³opnice 28 pa¼dziernika, 14:00
Jarmuta Szczawnica 5-0 Zalesianka Zalesie 25 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (29 pa¼dziernika, 14:00) odowo³any z powodu z³ego stanu boiska / w drugim terminie (18 listopada, 12:00) odwo³any
Kolejarz Stró¿e 3-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 29 pa¼dziernika, 13:00
Skalnik Kamionka Wielka 4-0 Huragan Waksmund 29 pa¼dziernika, 14:00
P³omieñ Limanowa 3-3 KS Bobowa 29 pa¼dziernika, 14:00
Gród Podegrodzie 2-5 LKS Rupniów 28 pa¼dziernika, 15:00
Orze³ Wojnarowa 1-2 Orkan Szczyrzyc 28 pa¼dziernika, 14:00
AKS Ujanowice 2-4 Orkan Raba Wy¿na 29 pa¼dziernika, 14:00

 

Kolejka 14 - 4-5 listopada

 

Sokó³ S³opnice 2-4 Orkan Raba Wy¿na 4 listopada, 12:30
Orkan Szczyrzyc 5-1 AKS Ujanowice 5 listopada, 13:30
LKS Rupniów 3-2 Orze³ Wojnarowa 5 listopada, 13:30
KS Bobowa 1-2 Gród Podegrodzie 5 listopada, 13:30
Huragan Waksmund 4-1 P³omieñ Limanowa 5 listopada, 13:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-3 Skalnik Kamionka Wielka 4 listopada, 13:00
Zalesianka Zalesie 3-2 Kolejarz Stró¿e 4 listopada, 14:00
LKS Szaflary 2-0 Jarmuta Szczawnica 4 listopada, 11:00

 

Kolejka 15 - 11-12 listopada

 

Kolejarz Stró¿e 0-2 LKS Szaflary 17 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwo³any
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 Zalesianka Zalesie 11 listopada, 13:00
P³omieñ Limanowa 2-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 11 listopada, 13:00
Gród Podegrodzie 1-1 Huragan Waksmund 11 listopada, 13:00
Orze³ Wojnarowa 3-1 KS Bobowa 11 listopada, 13:00
AKS Ujanowice 0-0 LKS Rupniów 11 listopada, 13:00
Orkan Raba Wy¿na 1-5 Orkan Szczyrzyc 11 listopada, 13:00
Sokó³ S³opnice 3-1 Jarmuta Szczawnica 11 listopada, 13:00

 

Kolejka 16 - 31 marca

 

Sokó³ S³opnice 0-2 Orkan Szczyrzyc 31 marca, 13:00
Orkan Raba Wy¿na 4-4 LKS Rupniów 31 marca, 15:00
AKS Ujanowice 2-0 KS Bobowa 31 marca, 14:00
Orze³ Wojnarowa 3-0 Huragan Waksmund 31 marca, 15:00
Gród Podegrodzie 3-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 31 marca, 16:00
P³omieñ Limanowa 0-1 Zalesianka Zalesie 31 marca, 14:00
Skalnik Kamionka Wielka 1-2 LKS Szaflary 31 marca, 11:00
Kolejarz Stró¿e 0-4 Jarmuta Szczawnica 31 marca, 16:00

 

Kolejka 17 - 7-8 kwietnia

 

Kolejarz Stró¿e 1-1 Sokó³ S³opnice 7 kwietnia, 16:00
Jarmuta Szczawnica 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 7 kwietnia, 16:00
LKS Szaflary 3-0 P³omieñ Limanowa 7 kwietnia, 15:30
Zalesianka Zalesie 0-2 Gród Podegrodzie 7 kwietnia, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-0 Orze³ Wojnarowa 8 kwietnia, 14:00
Huragan Waksmund 3-0 AKS Ujanowice 7 kwietnia, 16:00
KS Bobowa 2-0 Orkan Raba Wy¿na 8 kwietnia, 16:00
LKS Rupniów 2-4 Orkan Szczyrzyc 8 kwietnia, 16:00

 

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

 

LKS Rupniów 2-3 Sokó³ S³opnice 15 kwietnia, 16:00
Orkan Szczyrzyc 6-0 KS Bobowa 15 kwietnia, 16:00
Orkan Raba Wy¿na 1-4 Huragan Waksmund 15 kwietnia, 15:00
AKS Ujanowice 1-4 Ogniwo Piwniczna Zdrój 15 kwietnia, 16:00
Orze³ Wojnarowa 1-1 Zalesianka Zalesie 14 kwietnia, 17:00
Gród Podegrodzie 1-2 LKS Szaflary 14 kwietnia, 16:00
P³omieñ Limanowa 0-5 Jarmuta Szczawnica 15 kwietnia, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 2-0 Kolejarz Stró¿e 14 kwietnia, 17:00

 

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

 

Skalnik Kamionka Wielka 0-2 Sokó³ S³opnice 22 kwietnia, 17:00
Kolejarz Stró¿e 4-1 P³omieñ Limanowa 21 kwietnia, 17:00
Jarmuta Szczawnica 2-0 Gród Podegrodzie 22 kwietnia, 17:00
LKS Szaflary 4-0 Orze³ Wojnarowa 21 kwietnia, 17:00
Zalesianka Zalesie 2-2 AKS Ujanowice 21 kwietnia, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-0 Orkan Raba Wy¿na 22 kwietnia, 17:00
Huragan Waksmund 1-3 Orkan Szczyrzyc 22 kwietnia, 14:00
KS Bobowa 0-2 LKS Rupniów 22 kwietnia, 16:30

 

Kolejka 20 - 28-29 kwietnia

 

Sokó³ S³opnice 6-1 KS Bobowa 28 kwietnia, 17:00
LKS Rupniów 0-0 Huragan Waksmund 28 kwietnia, 17:00
Orkan Szczyrzyc 3-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 28 kwietnia, 16:00
Orkan Raba Wy¿na 3-2 Zalesianka Zalesie 29 kwietnia, 16:00
AKS Ujanowice 2-5 LKS Szaflary 29 kwietnia, 16:00
Orze³ Wojnarowa 1-4 Jarmuta Szczawnica 28 kwietnia, 17:00
Gród Podegrodzie 1-2 Kolejarz Stró¿e 27 kwietnia, 17:30
P³omieñ Limanowa 1-6 Skalnik Kamionka Wielka 28 kwietnia, 17:00

 

Kolejka 21 - 1 maja

 

P³omieñ Limanowa 0-4 Sokó³ S³opnice 1 maja, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 4-1 Gród Podegrodzie 1 maja, 17:00
Kolejarz Stró¿e 9-0 Orze³ Wojnarowa 1 maja, 17:00
Jarmuta Szczawnica 3-0 AKS Ujanowice 1 maja, 11:00
LKS Szaflary 1-1 Orkan Raba Wy¿na 1 maja, 16:00
Zalesianka Zalesie 2-3 Orkan Szczyrzyc 1 maja, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-1 LKS Rupniów 1 maja, 17:00
Huragan Waksmund 8-1 KS Bobowa 1 maja, 17:00

 

Kolejka 22 - 3 maja

 

Sokó³ S³opnice 3-0 Huragan Waksmund 3 maja, 17:00
KS Bobowa 0-3 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 maja, 17:00
LKS Rupniów 2-3 Zalesianka Zalesie 3 maja, 17:00
Orkan Szczyrzyc 1-1 LKS Szaflary 3 maja, 16:00
Orkan Raba Wy¿na 1-2 Jarmuta Szczawnica 3 maja, 17:00
AKS Ujanowice 3-2 Kolejarz Stró¿e 3 maja, 17:00
Orze³ Wojnarowa 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 3 maja, 17:00
Gród Podegrodzie 3-0 P³omieñ Limanowa 3 maja, 17:00

 

Kolejka 23 - 5-6 maja

 

Orkan Raba Wy¿na 2-5 Kolejarz Stró¿e 6 maja, 17:00
Gród Podegrodzie 1-1 Sokó³ S³opnice 6 maja, 17:00
P³omieñ Limanowa 0-4 Orze³ Wojnarowa 6 maja, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 4-0 AKS Ujanowice 6 maja, 17:00
Jarmuta Szczawnica 1-2 Orkan Szczyrzyc 5 maja, 16:00
LKS Szaflary 2-1 LKS Rupniów 5 maja, 16:00
Zalesianka Zalesie 6-0 KS Bobowa 5 maja, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-1 Huragan Waksmund 6 maja, 16:00

 

Kolejka 24 - 12-13 maja

 

Sokó³ S³opnice 6-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 12 maja, 16:00
Huragan Waksmund 6-0 Zalesianka Zalesie 13 maja, 14:00
KS Bobowa 1-3 LKS Szaflary 13 maja, 17:00
LKS Rupniów 0-1 Jarmuta Szczawnica 13 maja, 17:00
Orkan Szczyrzyc 2-0 Kolejarz Stró¿e 12 maja, 17:00
Orkan Raba Wy¿na 1-3 Skalnik Kamionka Wielka 13 maja, 16:00
AKS Ujanowice 4-0 P³omieñ Limanowa 13 maja, 17:00
Orze³ Wojnarowa 2-4 Gród Podegrodzie 12 maja, 17:00

 

Kolejka 25 - 19-20 maja

 

Orze³ Wojnarowa 1-2 Sokó³ S³opnice 19 maja, 18:00
Gród Podegrodzie 3-0 AKS Ujanowice 19 maja, 17:00
P³omieñ Limanowa 2-1 Orkan Raba Wy¿na 20 maja, 18:00
Skalnik Kamionka Wielka 2-2 Orkan Szczyrzyc 20 maja, 18:00
Kolejarz Stró¿e 1-0 LKS Rupniów 19 maja, 17:00
Jarmuta Szczawnica 1-1 KS Bobowa 20 maja, 14:00
LKS Szaflary 0-0 Huragan Waksmund 19 maja, 17:00
Zalesianka Zalesie 1-6 Ogniwo Piwniczna Zdrój 19 maja, 17:00

 

Kolejka 26 - 26-27 maja

 

Sokó³ S³opnice 2-0 Zalesianka Zalesie 26 maja, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-5 LKS Szaflary 27 maja, 16:00
Huragan Waksmund 2-5 Jarmuta Szczawnica 27 maja, 14:00
KS Bobowa 2-3 Kolejarz Stró¿e 27 maja, 18:00
LKS Rupniów 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 27 maja, 17:00
Orkan Szczyrzyc 4-1 P³omieñ Limanowa 26 maja, 17:00
Orkan Raba Wy¿na 4-2 Gród Podegrodzie 27 maja, 17:00
AKS Ujanowice 1-2 Orze³ Wojnarowa 27 maja, 17:00

 

Kolejka 27 - 30 maja

 

AKS Ujanowice 1-2 Sokó³ S³opnice 31 maja, 17:00
Orze³ Wojnarowa 3-1 Orkan Raba Wy¿na 31 maja, 17:30
Gród Podegrodzie 1-5 Orkan Szczyrzyc 30 maja, 18:00
P³omieñ Limanowa 1-1 LKS Rupniów 31 maja, 18:00
Skalnik Kamionka Wielka 5-0 KS Bobowa 30 maja, 18:00
przerwany po I po³owie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania dru¿yny go¶ci; uznano wynik z boiska
Kolejarz Stró¿e 2-0 Huragan Waksmund 30 maja, 18:00
Jarmuta Szczawnica 4-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 30 maja, 18:00
LKS Szaflary 5-2 Zalesianka Zalesie 30 maja, 17:00

 

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

 

Sokó³ S³opnice 0-1 LKS Szaflary 3 czerwca, 18:00
Zalesianka Zalesie 2-3 Jarmuta Szczawnica 2 czerwca, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-2 Kolejarz Stró¿e 1 czerwca, 18:00
Huragan Waksmund 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 3 czerwca, 14:00
KS Bobowa 2-5 P³omieñ Limanowa 3 czerwca, 18:00
LKS Rupniów 0-2 Gród Podegrodzie 3 czerwca, 17:00
Orkan Szczyrzyc 8-0 Orze³ Wojnarowa 2 czerwca, 18:00
Orkan Raba Wy¿na 2-2 AKS Ujanowice 2 czerwca, 18:00

 

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

 

Orkan Raba Wy¿na 0-2 Sokó³ S³opnice 9 czerwca, 17:30
AKS Ujanowice 0-5 Orkan Szczyrzyc 10 czerwca, 17:00
Orze³ Wojnarowa 6-1 LKS Rupniów 9 czerwca, 17:00
Gród Podegrodzie 6-1 KS Bobowa 9 czerwca, 17:00
P³omieñ Limanowa 0-2 Huragan Waksmund 10 czerwca, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 9-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 10 czerwca, 17:00
Kolejarz Stró¿e 7-1 Zalesianka Zalesie 9 czerwca, 17:00
Jarmuta Szczawnica 1-1 LKS Szaflary 9 czerwca, 16:00
 
 

LKS Skalnik Bogdański Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona główna    | LKS Skalnik    | Aktualności    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj się