Sponsorzy

 

Tabela i terminarz 2012/2013

  Klub Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
1. Poroniec Poronin 30 75 24 3 3 102-29
2. Skalnik Bogdański 30 52 15 7 8 61-45
3. KS Tymbark 30 51 16 3 11 48-34
4. Wolania Wola Rzędzińska 30 48 14 6 10 75-45
5. Jadowniczanka Jadowniki 30 48 14 6 10 49-38
6. Sandecja II Nowy Sącz 30 46 14 4 12 52-42
7. KS Zakopane 30 45 13 6 11 53-59
8. Tuchovia Tuchów 30 44 11 11 8 37-33
9. Rylovia Rylowa 30 43 12 7 11 41-44
10. Barciczanka Barcice 30 42 13 3 14 48-40
11. LKS Nowa Jastrząbka 30 42 11 9 10 52-47
12. Watra Białka Tatrzańska 30 40 12 4 14 49-53
13. Orkan Szczyrzyc 30 35 10 5 15 42-50
14. Olimpia Wojnicz 30 31 8 7 15 33-54
15. Helena Nowy Sącz 30 24 7 3 20 31-76
16. Grybovia Grybów 30 11 3 2 25 24-108


Terminarz

 

Kolejka 1 - 12 sierpnia

 

Wolania Wola Rzędzińska 2-1 Barciczanka Barcice 12 sierpnia, 18:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 1-2 Grybovia Grybów 12 sierpnia, 17:00 (200)
KS Tymbark 1-4 Helena Nowy Sącz 12 sierpnia, 18:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 2-1 LKS Nowa Jastrząbka 12 sierpnia, 17:30 (120)
na stadionie Heleny
Poroniec Poronin 3-1 Orkan Szczyrzyc 12 sierpnia, 18:00 (150)
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO
Jadowniczanka Jadowniki 3-0 Tuchovia Tuchów 12 sierpnia, 18:00 (200)
KS Zakopane 4-1 Skalnik Kamionka Wielka 12 sierpnia, 16:00 (150)
Olimpia Wojnicz 0-1 Rylovia Rylowa 12 sierpnia, 18:00 (50)

 

Kolejka 2 - 15 sierpnia

 

Barciczanka Barcice 0-1 Orkan Szczyrzyc 15 sierpnia, 16:00 (150)
Olimpia Wojnicz 0-3 Poroniec Poronin 15 sierpnia, 18:00 (60)
LKS Nowa Jastrząbka 0-0 Rylovia Rylowa 15 sierpnia, 18:00 (80)
KS Zakopane 2-1 Sandecja II Nowy Sącz 15 sierpnia, 16:00 (300)
Jadowniczanka Jadowniki 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 15 sierpnia, 18:00 (200)
Helena Nowy Sącz 0-2 Tuchovia Tuchów 15 sierpnia, 17:00 (20)
Grybovia Grybów 1-2 KS Tymbark 15 sierpnia, 15:00 (150)
Wolania Wola Rzędzińska 4-0 Watra Białka Tatrzańska 15 sierpnia, 17:00 (100)

 

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

 

Watra Białka Tatrzańska 2-1 Barciczanka Barcice 19 sierpnia, 17:00 (100)
KS Tymbark 0-0 Wolania Wola Rzędzińska 19 sierpnia, 17:30 (150)
Tuchovia Tuchów 1-0 Grybovia Grybów 18 sierpnia, 17:00 (100)
Skalnik Kamionka Wielka 5-2 Helena Nowy Sącz 19 sierpnia, 17:00 (150)
Sandecja II Nowy Sącz 2-0 Jadowniczanka Jadowniki 19 sierpnia, 11:00 (200)
na stadionie Heleny
Rylovia Rylowa 1-2 KS Zakopane 19 sierpnia, 17:00 (250)
Poroniec Poronin 0-3 LKS Nowa Jastrząbka 18 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Orkan Szczyrzyc 0-0 Olimpia Wojnicz 19 sierpnia, 17:00 (150)

 

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

 

Barciczanka Barcice 6-1 Olimpia Wojnicz 24 sierpnia, 17:30 (150)
LKS Nowa Jastrząbka 1-0 Orkan Szczyrzyc 25 sierpnia, 17:30 (80)
KS Zakopane 0-1 Poroniec Poronin 26 sierpnia, 17:00 (400)
Jadowniczanka Jadowniki 2-1 Rylovia Rylowa 26 sierpnia, 17:00 (100)
Helena Nowy Sącz 1-2 Sandecja II Nowy Sącz 25 sierpnia, 17:00 (200)
Grybovia Grybów 3-3 Skalnik Kamionka Wielka 25 sierpnia, 17:00 (600)
Wolania Wola Rzędzińska 2-4 Tuchovia Tuchów 26 sierpnia, 16:00 (200)
Watra Białka Tatrzańska 1-0 KS Tymbark 26 sierpnia, 17:00 (150)

 

Kolejka 5 - 1-2 września

 

KS Tymbark 1-0 Barciczanka Barcice 2 września, 16:00 (250)
Tuchovia Tuchów 0-0 Watra Białka Tatrzańska 1 września, 17:00 (120)
Skalnik Kamionka Wielka 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 1 września, 17:00 (120)
Sandecja II Nowy Sącz 1-2 Grybovia Grybów 2 września, 17:00 (150)
na stadionie Heleny
Rylovia Rylowa 3-1 Helena Nowy Sącz 2 września, 17:00 (150)
Poroniec Poronin 3-1 Jadowniczanka Jadowniki 2 września, 17:00 (350)
Orkan Szczyrzyc 1-1 KS Zakopane 2 września, 17:00 (150)
Olimpia Wojnicz 3-1 LKS Nowa Jastrząbka 2 września, 17:00

 

Kolejka 6 - 8-9 września

 

KS Zakopane 2-1 Olimpia Wojnicz 9 września, 17:00 (400)
Jadowniczanka Jadowniki 2-1 Orkan Szczyrzyc 9 września, 17:00 (150)
Helena Nowy Sącz 0-6 Poroniec Poronin 8 września, 16:00 (150)
Grybovia Grybów 1-4 Rylovia Rylowa 8 września, 16:00 (200)
Wolania Wola Rzędzińska 2-1 Sandecja II Nowy Sącz 8 września, 14:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 0-1 Skalnik Kamionka Wielka 9 września, 16:30 (150)
KS Tymbark 2-0 Tuchovia Tuchów 9 września, 16:00 (200)
LKS Nowa Jastrząbka 3-2 Barciczanka Barcice 9 września, 16:00 (100)

 

Kolejka 7 - 15-16 września

 

Tuchovia Tuchów 0-1 Barciczanka Barcice 15 września, 16:00 (80)
Skalnik Kamionka Wielka 2-0 KS Tymbark 16 września, 16:30 (150)
Sandecja II Nowy Sącz 0-1 Watra Białka Tatrzańska 16 września, 16:30 (100)
na stadionie Heleny
Rylovia Rylowa 1-1 Wolania Wola Rzędzińska 26 września, 16:00 (100)
jednocześnie mecz II rundy PP Tarnów / w pierwotnym terminie (15 września, 14:00) nie odbył się z powodu braku protokołu odbioru boiska na ten sezon
Poroniec Poronin 6-1 Grybovia Grybów 15 września, 16:00 (200)
Orkan Szczyrzyc 3-1 Helena Nowy Sącz 16 września, 16:00 (150)
Olimpia Wojnicz 2-1 Jadowniczanka Jadowniki 15 września, 16:30 (100)
LKS Nowa Jastrząbka 1-1 KS Zakopane 15 września, 17:00 (80)

 

Kolejka 8 - 22-23 września

 

Barciczanka Barcice 2-1 KS Zakopane 22 września, 16:00 (150)
Jadowniczanka Jadowniki 6-1 LKS Nowa Jastrząbka 23 września, 16:00 (100)
Helena Nowy Sącz 1-4 Olimpia Wojnicz 22 września, 15:00 (120)
Grybovia Grybów 3-1 Orkan Szczyrzyc 23 września, 15:00 (100)
Wolania Wola Rzędzińska 1-5 Poroniec Poronin 23 września, 16:00 (250)
Watra Białka Tatrzańska 2-0 Rylovia Rylowa 23 września, 16:00 (150)
KS Tymbark 1-1 Sandecja II Nowy Sącz 22 września, 16:00 (150)
Tuchovia Tuchów 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 22 września, 16:00 (120)

 

Kolejka 9 - 29-30 września

 

Skalnik Kamionka Wielka 3-3 Barciczanka Barcice 30 września, 16:00 (300)
Sandecja II Nowy Sącz 0-0 Tuchovia Tuchów 30 września, 11:00 (50)
na stadionie Heleny
Rylovia Rylowa 2-1 KS Tymbark 30 września, 16:00 (100)
Poroniec Poronin 3-0 Watra Białka Tatrzańska 30 września, 13:00 (500)
Orkan Szczyrzyc 1-3 Wolania Wola Rzędzińska 29 września, 16:00 (100)
Olimpia Wojnicz 3-3 Grybovia Grybów 29 września, 16:00 (60)
LKS Nowa Jastrząbka 1-2 Helena Nowy Sącz 30 września, 16:00 (60)
KS Zakopane 2-0 Jadowniczanka Jadowniki 30 września, 16:00 (150)

 

Kolejka 10 - 6-7 października

 

Barciczanka Barcice 0-0 Jadowniczanka Jadowniki 6 października, 15:00 (100)
Helena Nowy Sącz 4-1 KS Zakopane 12 września, 17:00
Grybovia Grybów 0-3 LKS Nowa Jastrząbka 6 października, 11:00 (50)
Wolania Wola Rzędzińska 4-1 Olimpia Wojnicz 7 października, 15:00 (80)
Watra Białka Tatrzańska 1-1 Orkan Szczyrzyc 7 października, 14:00 (100)
KS Tymbark 1-4 Poroniec Poronin 7 października, 16:00 (200)
Tuchovia Tuchów 1-0 Rylovia Rylowa 6 października, 15:00 (200)
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 Sandecja II Nowy Sącz 6 października, 15:30 (150)

 

Kolejka 11 - 13-14 października

 

Sandecja II Nowy Sącz 5-2 Barciczanka Barcice 13 października, 15:00 (100)
w Barcicach
Rylovia Rylowa 2-0 Skalnik Kamionka Wielka 13 października, 11:00 (100)
Poroniec Poronin 1-1 Tuchovia Tuchów 13 października, 15:00 (300)
Orkan Szczyrzyc 0-1 KS Tymbark 14 października, 15:00 (200)
równocześnie mecz 1/2 finału PP Nowy Sącz - Limanowa
Olimpia Wojnicz 0-3 Watra Białka Tatrzańska 13 października, 15:00 (50)
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
LKS Nowa Jastrząbka 2-3 Wolania Wola Rzędzińska 14 października, 12:00 (250)
KS Zakopane 8-0 Grybovia Grybów 14 października, 15:00 (200)
Jadowniczanka Jadowniki 2-0 Helena Nowy Sącz 14 października, 15:00 (150)

 

Kolejka 12 - 20-21 października

 

Barciczanka Barcice 1-0 Helena Nowy Sącz 20 października, 14:30 (150)
Grybovia Grybów 0-4 Jadowniczanka Jadowniki 20 października, 13:00 (100)
Wolania Wola Rzędzińska 6-3 KS Zakopane 21 października, 14:00 (150)
Watra Białka Tatrzańska 5-1 LKS Nowa Jastrząbka 21 października, 14:00 (200)
KS Tymbark 1-0 Olimpia Wojnicz 21 października, 13:00 (300)
Tuchovia Tuchów 0-0 Orkan Szczyrzyc 20 października, 15:00 (120)
Skalnik Kamionka Wielka 2-4 Poroniec Poronin 20 października, 15:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 5-1 Rylovia Rylowa 21 października, 11:00 (50)
na stadionie Heleny

 

Kolejka 13 - 27-28 października

 

Rylovia Rylowa 0-3 Barciczanka Barcice 28 października, 14:00 (100)
Poroniec Poronin 6-0 Sandecja II Nowy Sącz 28 października, 11:00 (300)
Orkan Szczyrzyc 1-4 Skalnik Kamionka Wielka 18 listopada, 11:00 (50)
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia Wojnicz 2-1 Tuchovia Tuchów 27 października, 14:00 (50)
LKS Nowa Jastrząbka 1-5 KS Tymbark 28 października, 14:00 (20)
KS Zakopane 3-1 Watra Białka Tatrzańska 18 listopada, 13:00 (250)
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Jadowniczanka Jadowniki 2-0 Wolania Wola Rzędzińska 18 listopada, 11:00 (100)
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Helena Nowy Sącz 1-0 Grybovia Grybów 27 października, 14:00 (120)

 

Kolejka 14 - 3-4 listopada

 

Barciczanka Barcice 3-0 Grybovia Grybów 3 listopada, 13:00 (150)
Wolania Wola Rzędzińska 0-0 Helena Nowy Sącz 3 listopada, 13:00 (120)
Watra Białka Tatrzańska 1-1 Jadowniczanka Jadowniki 4 listopada, 14:00 (200)
KS Tymbark 2-0 KS Zakopane 4 listopada, 13:00 (400)
Tuchovia Tuchów 0-0 LKS Nowa Jastrząbka 4 listopada, 14:00 (110)
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 Olimpia Wojnicz 4 listopada, 14:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 4-1 Orkan Szczyrzyc 4 listopada, 11:00 (100)
na stadionie Heleny
Poroniec Poronin 2-0 Rylovia Rylowa 4 listopada, 14:00 (200)
w Zakopanem

 

Kolejka 15 - 10-11 listopada

 

Poroniec Poronin 2-0 Barciczanka Barcice 10 listopada, 12:00 (200)
Orkan Szczyrzyc 1-5 Rylovia Rylowa 10 listopada, 13:00 (50)
Olimpia Wojnicz 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 10 listopada, 13:00 (50)
LKS Nowa Jastrząbka 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 10 listopada, 12:00 (40)
KS Zakopane 2-2 Tuchovia Tuchów 11 listopada, 13:00 (200)
Jadowniczanka Jadowniki 1-3 KS Tymbark 11 listopada, 13:00 (100)
Helena Nowy Sącz 1-0 Watra Białka Tatrzańska 10 listopada, 13:00 (100)
Grybovia Grybów 1-4 Wolania Wola Rzędzińska 10 listopada, 12:00 (400)

 

Kolejka 16 - 23-24 marca

 

Tuchovia Tuchów 2-2 Jadowniczanka Jadowniki 17 kwietnia, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skalnik Kamionka Wielka 6-2 KS Zakopane 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rylovia Rylowa 0-0 Olimpia Wojnicz 17 kwietnia, 17:00 (30)
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Barciczanka Barcice 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 17 kwietnia, 17:00 (50)
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Grybovia Grybów 1-3 Watra Białka Tatrzańska 17 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Helena Nowy Sącz 1-4 KS Tymbark 17 kwietnia, 17:00 (120)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Nowa Jastrząbka 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 17 kwietnia, 17:00 (50)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Szczyrzyc 1-2 Poroniec Poronin 17 kwietnia, 17:00 (50)
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

 

Kolejka 17 - 30 marca

 

Orkan Szczyrzyc 3-2 Barciczanka Barcice 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu przełożenia meczów 16. kolejki na ten sam termin
Poroniec Poronin 3-0 Olimpia Wojnicz 22 maja, 17:30
w Zakopanem; na Boisku Piłkarskim Plato COS OPO / w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) goście nie dojechali
Rylovia Rylowa 1-0 LKS Nowa Jastrząbka 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sandecja II Nowy Sącz 1-2 KS Zakopane 22 maja, 17:30
na stadionie Heleny / w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skalnik Kamionka Wielka 0-3 Jadowniczanka Jadowniki 22 maja, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Tuchovia Tuchów 1-1 Helena Nowy Sącz 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Tymbark 7-0 Grybovia Grybów 19 czerwca, 17:30 (50)
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 czerwca, 17:30) odwołany z powodu obfitych opadów deszczu / w trzecim terminie (12 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Watra Białka Tatrzańska 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

 

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

 

Barciczanka Barcice 3-1 Watra Białka Tatrzańska 22 czerwca, 18:30 (120)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu obfitych opadów deszczu
Wolania Wola Rzędzińska 1-0 KS Tymbark 22 czerwca, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grybovia Grybów 0-4 Tuchovia Tuchów 22 czerwca, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Helena Nowy Sącz 0-5 Skalnik Kamionka Wielka 22 czerwca, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jadowniczanka Jadowniki 2-0 Sandecja II Nowy Sącz 22 czerwca, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Zakopane 1-1 Rylovia Rylowa 22 czerwca, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Nowa Jastrząbka 3-1 Poroniec Poronin 22 czerwca, 18:00 (200)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Wojnicz 2-3 Orkan Szczyrzyc 22 czerwca, 18:00 (30)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

 

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

 

Olimpia Wojnicz 2-1 Barciczanka Barcice 13 kwietnia, 16:30 (60)
Orkan Szczyrzyc 0-0 LKS Nowa Jastrząbka 13 kwietnia, 19:15 (50)
w Krakowie; na boisku Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Poroniec Poronin 9-0 KS Zakopane 14 kwietnia, 14:00 (200)
w Zakopanem; na Boisku Piłkarskim Plato COS OPO; Poroniec gospodarzem
Rylovia Rylowa 1-3 Jadowniczanka Jadowniki 14 kwietnia, 16:00 (300)
Sandecja II Nowy Sącz 3-1 Helena Nowy Sącz 14 kwietnia, 15:00 (100)
na stadionie Heleny; Sandecja II gospodarzem
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 Grybovia Grybów 14 kwietnia, 16:00 (150)
Tuchovia Tuchów 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 14 kwietnia, 16:00 (350)
KS Tymbark 2-0 Watra Białka Tatrzańska 13 kwietnia, 16:00 (300)

 

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

 

Barciczanka Barcice 1-0 KS Tymbark 21 kwietnia, 16:00 (200)
Watra Białka Tatrzańska 2-5 Tuchovia Tuchów 21 kwietnia, 14:00 (200)
Wolania Wola Rzędzińska 1-5 Skalnik Kamionka Wielka 21 kwietnia, 15:00 (100)
Grybovia Grybów 0-4 Sandecja II Nowy Sącz 21 kwietnia, 15:00 (100)
Helena Nowy Sącz 1-0 Rylovia Rylowa 20 kwietnia, 16:00 (100)
Jadowniczanka Jadowniki 1-3 Poroniec Poronin 21 kwietnia, 17:00 (300)
KS Zakopane 2-5 Orkan Szczyrzyc 20 kwietnia, 17:00 (100)
LKS Nowa Jastrząbka 0-0 Olimpia Wojnicz 20 kwietnia, 17:00 (60)

 

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

 

Barciczanka Barcice 3-0 LKS Nowa Jastrząbka 28 kwietnia, 17:00 (150)
Olimpia Wojnicz 0-2 KS Zakopane 27 kwietnia, 17:00 (50)
Orkan Szczyrzyc 2-0 Jadowniczanka Jadowniki 28 kwietnia, 17:00 (150)
Poroniec Poronin 5-0 Helena Nowy Sącz 28 kwietnia, 14:00 (300)
Rylovia Rylowa 2-1 Grybovia Grybów 28 kwietnia, 17:00 (70)
Sandecja II Nowy Sącz 2-2 Wolania Wola Rzędzińska 28 kwietnia, 17:30 (50)
na stadionie Heleny
Skalnik Kamionka Wielka 2-2 Watra Białka Tatrzańska 28 kwietnia, 15:00 (100)
Tuchovia Tuchów 0-3 KS Tymbark 28 kwietnia, 16:00 (150)

 

Kolejka 22 - 1 maja

 

Barciczanka Barcice 0-1 Tuchovia Tuchów 1 maja, 17:00
KS Tymbark 1-3 Skalnik Kamionka Wielka 1 maja, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 1 maja, 15:00
Wolania Wola Rzędzińska 6-1 Rylovia Rylowa 1 maja, 16:30
Grybovia Grybów 1-8 Poroniec Poronin 1 maja, 17:00
Helena Nowy Sącz 1-3 Orkan Szczyrzyc 1 maja, 16:00
Jadowniczanka Jadowniki 0-0 Olimpia Wojnicz 1 maja, 17:00
KS Zakopane 3-3 LKS Nowa Jastrząbka 1 maja, 15:00

 

Kolejka 23 - 4-5 maja

 

KS Zakopane 2-1 Barciczanka Barcice 5 maja, 17:30 (150)
LKS Nowa Jastrząbka 3-1 Jadowniczanka Jadowniki 4 maja, 17:30 (70)
Olimpia Wojnicz 4-1 Helena Nowy Sącz 4 maja, 17:00 (70)
Orkan Szczyrzyc 3-0 Grybovia Grybów 5 maja, 17:00 (150)
Poroniec Poronin 4-2 Wolania Wola Rzędzińska 4 maja, 15:00 (200)
Rylovia Rylowa 3-2 Watra Białka Tatrzańska 5 maja, 17:00 (150)
Sandecja II Nowy Sącz 5-0 KS Tymbark 5 maja, 18:00 (50)
na stadionie Heleny
Skalnik Kamionka Wielka 2-1 Tuchovia Tuchów 5 maja, 17:00 (100)

 

Kolejka 24 - 11-12 maja

 

Barciczanka Barcice 0-1 Skalnik Kamionka Wielka 12 maja, 17:00 (150)
Tuchovia Tuchów 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 12 maja, 16:00 (150)
KS Tymbark 2-0 Rylovia Rylowa 11 maja, 17:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 2-3 Poroniec Poronin 12 maja, 16:00 (300)
Wolania Wola Rzędzińska 5-0 Orkan Szczyrzyc 11 maja, 18:00 (150)
Grybovia Grybów 0-4 Olimpia Wojnicz 11 maja, 17:00 (50)
Helena Nowy Sącz 0-2 LKS Nowa Jastrząbka 11 maja, 17:00 (100)
Jadowniczanka Jadowniki 2-0 KS Zakopane 11 maja, 17:00 (150)

 

Kolejka 25 - 18-19 maja

 

Jadowniczanka Jadowniki 1-0 Barciczanka Barcice 19 maja, 17:00 (150)
KS Zakopane 1-1 Helena Nowy Sącz 18 maja, 16:00 (200)
LKS Nowa Jastrząbka 4-0 Grybovia Grybów 19 maja, 11:00 (80)
Olimpia Wojnicz 0-0 Wolania Wola Rzędzińska 16 maja, 18:00 (100)
Orkan Szczyrzyc 1-2 Watra Białka Tatrzańska 18 maja, 17:00 (100)
Poroniec Poronin 2-0 KS Tymbark 19 maja, 15:00 (200)
Rylovia Rylowa 2-0 Tuchovia Tuchów 19 maja, 17:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 3-0 Skalnik Kamionka Wielka 19 maja, 11:00 (70)
(wo)
w Kamionce Wielkiej; Sandecja II gospodarzem / na boisku 1-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

 

Kolejka 26 - 25-26 maja

 

Barciczanka Barcice 2-1 Sandecja II Nowy Sącz 25 maja, 17:00 (200)
Skalnik Kamionka Wielka 0-0 Rylovia Rylowa 25 maja, 16:30 (50)
Tuchovia Tuchów 1-1 Poroniec Poronin 26 maja, 17:00 (400)
KS Tymbark 2-1 Orkan Szczyrzyc 26 maja, 13:30 (300)
Watra Białka Tatrzańska 3-0 Olimpia Wojnicz 26 maja, 15:00 (200)
Wolania Wola Rzędzińska 2-2 LKS Nowa Jastrząbka 25 maja, 17:00 (120)
Grybovia Grybów 0-1 KS Zakopane 25 maja, 17:00 (70)
Helena Nowy Sącz 1-4 Jadowniczanka Jadowniki 25 maja, 17:00 (80)

 

Kolejka 27 - 29-30 maja

 

Helena Nowy Sącz 0-2 Barciczanka Barcice 29 maja, 18:00 (100)
Jadowniczanka Jadowniki 3-1 Grybovia Grybów 30 maja, 17:30
KS Zakopane 1-0 Wolania Wola Rzędzińska 29 maja, 18:00
LKS Nowa Jastrząbka 7-1 Watra Białka Tatrzańska 29 maja, 18:00
Olimpia Wojnicz 0-4 KS Tymbark 30 maja, 17:00
Orkan Szczyrzyc 3-0 Tuchovia Tuchów 29 maja, 18:00 (100)
Poroniec Poronin 4-0 Skalnik Kamionka Wielka 30 maja, 18:00
Rylovia Rylowa 3-1 Sandecja II Nowy Sącz 29 maja, 18:00

 

Kolejka 28 - 2 czerwca

 

Barciczanka Barcice 1-1 Rylovia Rylowa 2 czerwca, 18:00 (150)
Sandecja II Nowy Sącz 3-1 Poroniec Poronin 2 czerwca, 18:00 (100)
na stadionie Heleny
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 Orkan Szczyrzyc 2 czerwca, 18:00 (70)
Tuchovia Tuchów 3-0 Olimpia Wojnicz 2 czerwca, 17:00 (300)
KS Tymbark 0-3 LKS Nowa Jastrząbka 2 czerwca, 17:00 (150)
Watra Białka Tatrzańska 3-4 KS Zakopane 2 czerwca, 15:00 (400)
Wolania Wola Rzędzińska 6-0 Jadowniczanka Jadowniki 2 czerwca, 18:00 (150)
Grybovia Grybów 2-4 Helena Nowy Sącz 2 czerwca, 17:00 (100)

 

Kolejka 29 - 9 czerwca

 

Rylovia Rylowa 3-3 Poroniec Poronin 9 czerwca, 17:00 (160)
Grybovia Grybów 1-4 Barciczanka Barcice 9 czerwca, 17:00 (150)
Helena Nowy Sącz 0-3 Wolania Wola Rzędzińska 9 czerwca, 17:00 (150)
Jadowniczanka Jadowniki 1-2 Watra Białka Tatrzańska 9 czerwca, 17:00 (150)
KS Zakopane 0-2 KS Tymbark 9 czerwca, 17:00 (150)
LKS Nowa Jastrząbka 2-2 Tuchovia Tuchów 9 czerwca, 17:00 (200)
Olimpia Wojnicz 2-1 Skalnik Kamionka Wielka 9 czerwca, 17:00 (100)
Orkan Szczyrzyc 3-0 Sandecja II Nowy Sącz 9 czerwca, 17:00 (150)

 

Kolejka 30 - 15 czerwca

 

Barciczanka Barcice 1-4 Poroniec Poronin 15 czerwca, 17:00 (150)
Rylovia Rylowa 2-1 Orkan Szczyrzyc 15 czerwca, 17:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 2-2 Olimpia Wojnicz 15 czerwca, 17:00 (50)
na stadionie Heleny
Skalnik Kamionka Wielka 2-3 LKS Nowa Jastrząbka 15 czerwca, 17:00 (50)
Tuchovia Tuchów 1-0 KS Zakopane 15 czerwca, 17:00 (200)
KS Tymbark 0-0 Jadowniczanka Jadowniki 15 czerwca, 17:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 6-1 Helena Nowy Sącz 15 czerwca, 17:00 (200)
Wolania Wola Rzędzińska 11-0 Grybovia Grybów

 
 

LKS Skalnik Bogdański Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona główna    | LKS Skalnik    | Aktualności    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj się