Sponsorzy

 

Tabela i terminarz 2016-2017

  Klub Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
1. Limanovia Limanowa 30 67 20 7 3 83-31
2. Barciczanka Barcice 30 61 18 7 5 51-19
3. Poprad Muszyna 30 60 17 9 4 55-35
4. Watra Białka Tatrzańska 30 59 17 8 5 60-28
5. Lubań Maniowy 30 46 13 7 10 54-43
6. Wolania Wola Rzędzińska 30 45 12 9 9 56-44
7. Poprad Rytro 30 41 10 11 9 45-39
8. GKS Drwinia 30 39 11 6 13 33-39
9. Tarnovia Tarnów 30 36 9 9 12 36-38
10. Bocheński KS 30 35 10 5 15 46-57
11. KS Tymbark 30 34 8 10 12 45-48
12. Glinik Gorlice 30 33 9 6 15 36-52
13. Orkan Szczyrzyc 30 33 9 6 15 43-63
14. Skalnik Bogdański 30 29 9 2 19 31-66
15. Sokół Borzęcin Górny 30 24 6 6 18 43-77
16. Jadowniczanka Jadowniki 30 21 5 6 19 39-77


Terminarz

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Wolania Wola Rzędzińska 0-3 Barciczanka Barcice 13 sierpnia, 17:00 (150)
Watra Białka Tatrzańska 2-2 Bocheński KS 14 sierpnia, 16:00 (100)
Tarnovia Tarnów 2-3 Glinik Gorlice 13 sierpnia, 16:00 (450)
Sokół Borzęcin Górny 1-4 Jadowniczanka Jadowniki 17 sierpnia, 17:30
Poprad Muszyna 2-0 Orkan Szczyrzyc 13 sierpnia, 11:00 (200)
Poprad Rytro 1-1 KS Tymbark 14 sierpnia, 17:00 (150)
Lubań Maniowy 5-0 Skalnik Kamionka Wielka 14 sierpnia, 16:00 (200)
Limanovia Limanowa 0-0 GKS Drwinia 13 sierpnia, 13:00 (300)

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Barciczanka Barcice 2-0 Orkan Szczyrzyc 20 sierpnia, 11:00 (200)
Limanovia Limanowa 6-1 Poprad Muszyna 20 sierpnia, 16:00 (100)
Lubań Maniowy 1-3 GKS Drwinia 20 sierpnia, 15:00 (100)
Glinik Gorlice 1-1 Sokół Borzęcin Górny 20 sierpnia, 17:00 (300)
Poprad Rytro 0-0 Tarnovia Tarnów 20 sierpnia, 12:00 (100)
Bocheński KS 3-3 KS Tymbark 20 sierpnia, 17:00 (250)
Skalnik Kamionka Wielka 2-1 Jadowniczanka Jadowniki 21 sierpnia, 17:00 (50)
Watra Białka Tatrzańska 4-1 Wolania Wola Rzędzińska 21 sierpnia, 16:00 (250)

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Tarnovia Tarnów 1-0 Bocheński KS 27 sierpnia, 17:00 (150)
Sokół Borzęcin Górny 3-1 Poprad Rytro 27 sierpnia, 17:00 (80)
Skalnik Kamionka Wielka 0-3 Glinik Gorlice 28 sierpnia, 17:00 (100)
GKS Drwinia 2-2 Jadowniczanka Jadowniki 28 sierpnia, 16:00 (200)
Poprad Muszyna 1-2 Lubań Maniowy 25 sierpnia, 17:30
Orkan Szczyrzyc 2-2 Limanovia Limanowa 28 sierpnia, 17:00 (300)
Barciczanka Barcice 3-1 Watra Białka Tatrzańska 28 sierpnia, 16:00 (150)
Wolania Wola Rzędzińska 2-0 KS Tymbark 28 sierpnia, 16:00 (200)

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Barciczanka Barcice 1-3 Limanovia Limanowa 31 sierpnia, 17:00
Lubań Maniowy 5-0 Orkan Szczyrzyc 31 sierpnia, 17:00
Glinik Gorlice 1-2 GKS Drwinia 31 sierpnia, 17:00
Poprad Rytro 1-2 Skalnik Kamionka Wielka 31 sierpnia, 17:00
Bocheński KS 1-2 Sokół Borzęcin Górny 31 sierpnia, 17:00
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Tarnovia Tarnów 31 sierpnia, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 1-0 KS Tymbark 31 sierpnia, 17:00
Poprad Muszyna 2-2 Jadowniczanka Jadowniki 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

KS Tymbark 1-3 Barciczanka Barcice 3 września, 17:00
bez udziału publiczności
Tarnovia Tarnów 2-0 Watra Białka Tatrzańska 3 września, 17:00 (200)
Sokół Borzęcin Górny 2-2 Wolania Wola Rzędzińska 3 września, 17:00 (100)
Skalnik Kamionka Wielka 2-5 Bocheński KS 4 września, 17:00 (200)
GKS Drwinia 1-1 Poprad Rytro 4 września, 16:00 (150)
Poprad Muszyna 2-0 Glinik Gorlice 3 września, 15:00 (150)
Orkan Szczyrzyc 3-2 Jadowniczanka Jadowniki 3 września, 17:00 (200)
Limanovia Limanowa 3-1 Lubań Maniowy 3 września, 16:00 (500)

Kolejka 6 - 10-11 września

Barciczanka Barcice 2-2 Lubań Maniowy 10 września, 16:30 (70)
Jadowniczanka Jadowniki 0-3 Limanovia Limanowa 11 września, 16:00 (200)
Glinik Gorlice 1-2 Orkan Szczyrzyc 10 września, 11:00 (150)
Poprad Rytro 0-1 Poprad Muszyna 11 września, 16:00 (150)
Bocheński KS 1-0 GKS Drwinia 10 września, 16:30 (250)
Wolania Wola Rzędzińska 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 11 września, 15:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 3-0 Sokół Borzęcin Górny 11 września, 15:00 (150)
KS Tymbark 1-1 Tarnovia Tarnów 10 września, 16:00
bez udziału publiczności

Kolejka 7 - 17-18 września

Tarnovia Tarnów 0-1 Barciczanka Barcice 18 września, 16:00 (200)
Sokół Borzęcin Górny 0-4 KS Tymbark 18 września, 16:00 (100)
Skalnik Kamionka Wielka 0-1 Watra Białka Tatrzańska 18 września, 16:00 (50)
GKS Drwinia 1-2 Wolania Wola Rzędzińska 18 września, 16:00 (100)
Poprad Muszyna 4-3 Bocheński KS 16 września, 16:30 (150)
Orkan Szczyrzyc 1-2 Poprad Rytro 18 września, 16:00 (100)
Limanovia Limanowa 5-1 Glinik Gorlice 17 września, 16:00 (600)
Lubań Maniowy 6-0 Jadowniczanka Jadowniki 18 września, 15:00 (150)

Kolejka 8 - 24-25 września

Barciczanka Barcice 4-1 Jadowniczanka Jadowniki 24 września, 16:00 (120)
Glinik Gorlice 0-0 Lubań Maniowy 24 września, 15:00 (100)
Poprad Rytro 0-3 Limanovia Limanowa 24 września, 16:00 (100)
Bocheński KS 2-2 Orkan Szczyrzyc 24 września, 16:00 (250)
Wolania Wola Rzędzińska 2-3 Poprad Muszyna 25 września, 15:00 (150)
Watra Białka Tatrzańska 3-0 GKS Drwinia 25 września, 16:00 (100)
KS Tymbark 2-1 Skalnik Kamionka Wielka 24 września, 16:00 (100)
Tarnovia Tarnów 2-2 Sokół Borzęcin Górny 24 września, 16:00 (100)

Kolejka 9 - 1-2 października

Sokół Borzęcin Górny 1-2 Barciczanka Barcice 1 października, 16:00 (50)
Skalnik Kamionka Wielka 1-2 Tarnovia Tarnów 2 października, 16:00 (100)
GKS Drwinia 1-3 KS Tymbark 2 października, 16:00 (200)
Poprad Muszyna 0-0 Watra Białka Tatrzańska 1 października, 14:00 (120)
Orkan Szczyrzyc 3-3 Wolania Wola Rzędzińska 1 października, 15:00 (120)
Limanovia Limanowa 0-2 Bocheński KS 1 października, 15:00 (500)
Lubań Maniowy 1-0 Poprad Rytro 2 października, 14:00 (200)
Jadowniczanka Jadowniki 3-1 Glinik Gorlice 2 października, 15:00 (100)

Kolejka 10 - 8-9 października

Barciczanka Barcice 3-0 Glinik Gorlice 8 października, 15:00 (200)
Poprad Rytro 4-3 Jadowniczanka Jadowniki 9 października, 15:00 (100)
Bocheński KS 5-0 Lubań Maniowy 12 października, 15:30
Wolania Wola Rzędzińska 1-0 Limanovia Limanowa 9 października, 15:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 3-1 Orkan Szczyrzyc 9 października, 15:30
KS Tymbark 2-2 Poprad Muszyna 8 października, 15:00 (200)
Tarnovia Tarnów 0-1 GKS Drwinia 8 października, 15:30 (70)
Sokół Borzęcin Górny 2-3 Skalnik Kamionka Wielka 8 października, 15:30 (50)

Kolejka 11 - 15-16 października

Skalnik Kamionka Wielka 0-0 Barciczanka Barcice 15 października, 14:00 (100)
GKS Drwinia 1-0 Sokół Borzęcin Górny 16 października, 15:00 (70)
Poprad Muszyna 2-1 Tarnovia Tarnów 15 października, 14:30 (350)
Orkan Szczyrzyc 2-2 KS Tymbark 12 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (20 listopada, 12:00) odwołany
Limanovia Limanowa 1-1 Watra Białka Tatrzańska 15 października, 15:00 (500)
Lubań Maniowy 2-2 Wolania Wola Rzędzińska 16 października, 14:00 (50)
Jadowniczanka Jadowniki 1-2 Bocheński KS 15 października, 14:00 (100)
Glinik Gorlice 0-1 Poprad Rytro 15 października, 14:00 (150)

Kolejka 12 - 22-23 października

Barciczanka Barcice 3-0 Poprad Rytro 22 października, 14:30 (150)
Bocheński KS 0-1 Glinik Gorlice 23 października, 15:00 (300)
Wolania Wola Rzędzińska 0-0 Jadowniczanka Jadowniki 23 października, 14:00 (150)
Watra Białka Tatrzańska 4-1 Lubań Maniowy 23 października, 14:00 (150)
KS Tymbark 0-4 Limanovia Limanowa 22 października, 15:00 (500)
Tarnovia Tarnów 0-0 Orkan Szczyrzyc 22 października, 15:00 (100)
Sokół Borzęcin Górny 3-3 Poprad Muszyna 22 października, 15:00 (50)
Skalnik Kamionka Wielka 0-3 GKS Drwinia 23 października, 15:00 (50)

Kolejka 13 - 29-30 października

GKS Drwinia 1-0 Barciczanka Barcice 30 października, 13:00 (80)
Poprad Muszyna 3-0 Skalnik Kamionka Wielka 29 października, 14:00 (100)
Orkan Szczyrzyc 1-5 Sokół Borzęcin Górny 30 października, 13:00 (100)
Limanovia Limanowa 5-2 Tarnovia Tarnów 29 października, 14:00 (500)
Lubań Maniowy 4-2 KS Tymbark 30 października, 13:00 (100)
Jadowniczanka Jadowniki 0-1 Watra Białka Tatrzańska 29 października, 14:00 (50)
Glinik Gorlice 2-0 Wolania Wola Rzędzińska 29 października, 13:00 (100)
Poprad Rytro 4-0 Bocheński KS 30 października, 13:00 (100)

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Barciczanka Barcice 1-0 Bocheński KS 5 listopada, 13:00 (150)
Wolania Wola Rzędzińska 0-0 Poprad Rytro 6 listopada, 13:00 (50)
Watra Białka Tatrzańska 1-0 Glinik Gorlice 5 listopada, 13:00 (150)
KS Tymbark 0-0 Jadowniczanka Jadowniki 5 listopada, 13:00 (100)
Tarnovia Tarnów 1-1 Lubań Maniowy 5 listopada, 13:00 (70)
Sokół Borzęcin Górny 1-1 Limanovia Limanowa 5 listopada, 13:00 (70)
Skalnik Kamionka Wielka 0-3 Orkan Szczyrzyc 6 listopada, 13:00 (50)
(wo)
na boisku 2-2
GKS Drwinia 0-0 Poprad Muszyna 6 listopada, 13:00 (100)

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Poprad Muszyna 0-3 Barciczanka Barcice 11 listopada, 13:00
(wo)
przerwany w 90. minucie przy stanie 0-1 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Orkan Szczyrzyc 1-2 GKS Drwinia 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Limanovia Limanowa 4-1 Skalnik Kamionka Wielka 11 listopada, 12:00
Lubań Maniowy 2-1 Sokół Borzęcin Górny 11 listopada, 13:00
Jadowniczanka Jadowniki 3-3 Tarnovia Tarnów 12 listopada, 13:00 (50)
Glinik Gorlice 0-4 KS Tymbark 12 listopada, 13:00 (120)
Poprad Rytro 3-0 Watra Białka Tatrzańska 11 listopada, 13:30
Bocheński KS 1-2 Wolania Wola Rzędzińska 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (19 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 18-19 marca

KS Tymbark 0-0 Poprad Rytro 18 marca, 15:30 (200)
Skalnik Kamionka Wielka 0-2 Lubań Maniowy 19 marca, 15:30 (50)
GKS Drwinia 0-1 Limanovia Limanowa 18 marca, 15:30 (50)
Barciczanka Barcice 0-0 Wolania Wola Rzędzińska 18 marca, 15:30 (100)
Bocheński KS 1-0 Watra Białka Tatrzańska 18 marca, 15:30 (250)
Glinik Gorlice 1-1 Tarnovia Tarnów 18 marca, 15:30 (100)
Jadowniczanka Jadowniki 2-4 Sokół Borzęcin Górny 18 marca, 15:30 (80)
Orkan Szczyrzyc 0-2 Poprad Muszyna 18 marca, 15:30 (100)

Kolejka 17 - 25-26 marca

Jadowniczanka Jadowniki 2-2 Skalnik Kamionka Wielka 25 marca, 15:30 (70)
Wolania Wola Rzędzińska 1-2 Watra Białka Tatrzańska 26 marca, 15:00 (100)
Orkan Szczyrzyc 1-3 Barciczanka Barcice 26 marca, 16:00 (100)
Poprad Muszyna 1-2 Limanovia Limanowa 25 marca, 15:30 (150)
GKS Drwinia 1-6 Lubań Maniowy 26 marca, 16:00 (100)
Sokół Borzęcin Górny 1-4 Glinik Gorlice 25 marca, 15:30 (100)
Tarnovia Tarnów 1-0 Poprad Rytro 25 marca, 15:30 (50)
KS Tymbark 2-3 Bocheński KS 25 marca, 15:30 (120)

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Watra Białka Tatrzańska 0-2 Barciczanka Barcice 1 kwietnia, 15:00 (100)
KS Tymbark 1-4 Wolania Wola Rzędzińska 1 kwietnia, 17:00 (120)
Bocheński KS 1-1 Tarnovia Tarnów 1 kwietnia, 17:00 (300)
Poprad Rytro 2-0 Sokół Borzęcin Górny 2 kwietnia, 15:00 (300)
Glinik Gorlice 0-1 Skalnik Kamionka Wielka 1 kwietnia, 17:00 (300)
Jadowniczanka Jadowniki 2-1 GKS Drwinia 1 kwietnia, 17:00 (80)
Lubań Maniowy 0-0 Poprad Muszyna 2 kwietnia, 16:30 (150)
Limanovia Limanowa 5-3 Orkan Szczyrzyc 2 kwietnia, 16:00 (300)

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Jadowniczanka Jadowniki 2-4 Poprad Muszyna 8 kwietnia, 17:00 (80)
Limanovia Limanowa 2-1 Barciczanka Barcice 8 kwietnia, 16:00 (900)
Orkan Szczyrzyc 1-0 Lubań Maniowy 8 kwietnia, 16:00 (100)
GKS Drwinia 2-0 Glinik Gorlice 8 kwietnia, 17:00 (50)
Skalnik Kamionka Wielka 2-4 Poprad Rytro 9 kwietnia, 17:00 (150)
Sokół Borzęcin Górny 3-2 Bocheński KS 8 kwietnia, 17:00 (100)
Tarnovia Tarnów 0-2 Wolania Wola Rzędzińska 9 kwietnia, 16:00 (500)
KS Tymbark 1-1 Watra Białka Tatrzańska 8 kwietnia, 17:00 (100)

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Barciczanka Barcice 1-0 KS Tymbark 15 kwietnia, 12:00 (200)
Watra Białka Tatrzańska 2-1 Tarnovia Tarnów 15 kwietnia, 12:00 (100)
Wolania Wola Rzędzińska 5-1 Sokół Borzęcin Górny 15 kwietnia, 13:00 (120)
Bocheński KS 4-0 Skalnik Kamionka Wielka 15 kwietnia, 13:00 (200)
Poprad Rytro 2-1 GKS Drwinia 15 kwietnia, 13:00 (120)
Glinik Gorlice 1-3 Poprad Muszyna 15 kwietnia, 12:00 (300)
Jadowniczanka Jadowniki 3-0 Orkan Szczyrzyc 15 kwietnia, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Lubań Maniowy 0-3 Limanovia Limanowa 15 kwietnia, 12:00 (100)

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Lubań Maniowy 0-0 Barciczanka Barcice 6 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Limanovia Limanowa 5-2 Jadowniczanka Jadowniki 22 kwietnia, 17:00 (500)
Orkan Szczyrzyc 2-4 Glinik Gorlice 22 kwietnia, 13:00 (100)
Poprad Muszyna 1-1 Poprad Rytro 22 kwietnia, 11:00 (150)
GKS Drwinia 3-0 Bocheński KS 23 kwietnia, 17:00 (200)
Skalnik Kamionka Wielka 3-2 Wolania Wola Rzędzińska 23 kwietnia, 17:00 (50)
Sokół Borzęcin Górny 2-2 Watra Białka Tatrzańska 22 kwietnia, 17:00 (70)
Tarnovia Tarnów 2-0 KS Tymbark 23 kwietnia, 11:00 (170)

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Barciczanka Barcice 1-0 Tarnovia Tarnów 29 kwietnia, 16:00
KS Tymbark 3-0 Sokół Borzęcin Górny 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Watra Białka Tatrzańska 4-0 Skalnik Kamionka Wielka 29 kwietnia, 16:30
Wolania Wola Rzędzińska 0-1 GKS Drwinia 29 kwietnia, 16:00
Bocheński KS 0-3 Poprad Muszyna 29 kwietnia, 16:00
Poprad Rytro 3-1 Orkan Szczyrzyc 30 kwietnia, 16:00
Glinik Gorlice 1-1 Limanovia Limanowa 29 kwietnia, 17:00
Jadowniczanka Jadowniki 1-0 Lubań Maniowy 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 23 - 3 maja

Jadowniczanka Jadowniki 0-2 Barciczanka Barcice 3 maja, 17:00
Lubań Maniowy 0-1 Glinik Gorlice 3 maja, 17:00
Limanovia Limanowa 2-2 Poprad Rytro 3 maja, 17:00
Orkan Szczyrzyc 2-0 Bocheński KS 3 maja, 17:00
Poprad Muszyna 0-0 Wolania Wola Rzędzińska 1 maja, 18:00
GKS Drwinia 1-1 Watra Białka Tatrzańska 3 maja, 18:00
Skalnik Kamionka Wielka 3-1 KS Tymbark 3 maja, 18:00
Sokół Borzęcin Górny 3-0 Tarnovia Tarnów 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

Barciczanka Barcice 3-1 Sokół Borzęcin Górny 6 maja, 16:00 (200)
Tarnovia Tarnów 4-1 Skalnik Kamionka Wielka 6 maja, 17:00 (70)
KS Tymbark 1-0 GKS Drwinia 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Watra Białka Tatrzańska 1-1 Poprad Muszyna 6 maja, 16:00 (50)
Wolania Wola Rzędzińska 3-2 Orkan Szczyrzyc 7 maja, 16:00 (100)
Bocheński KS 2-2 Limanovia Limanowa 6 maja, 17:00 (150)
Poprad Rytro 2-3 Lubań Maniowy 7 maja, 16:00
Glinik Gorlice 3-0 Jadowniczanka Jadowniki 6 maja, 17:00 (150)

Kolejka 25 - 13-14 maja

Glinik Gorlice 1-1 Barciczanka Barcice 13 maja, 17:00
Jadowniczanka Jadowniki 0-3 Poprad Rytro 13 maja, 17:00
Lubań Maniowy 1-0 Bocheński KS 14 maja, 16:00
Limanovia Limanowa 3-1 Wolania Wola Rzędzińska 13 maja, 17:00
Orkan Szczyrzyc 1-2 Watra Białka Tatrzańska 13 maja, 17:00
Poprad Muszyna 2-1 KS Tymbark 13 maja, 17:00
GKS Drwinia 0-2 Tarnovia Tarnów 13 maja, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 2-1 Sokół Borzęcin Górny 13 maja, 17:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Barciczanka Barcice 0-1 Skalnik Kamionka Wielka 20 maja, 17:00
Sokół Borzęcin Górny 1-2 GKS Drwinia 20 maja, 17:00
Tarnovia Tarnów 0-1 Poprad Muszyna 20 maja, 17:00
KS Tymbark 1-1 Orkan Szczyrzyc 20 maja, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 2-1 Limanovia Limanowa 21 maja, 14:00
Wolania Wola Rzędzińska 2-3 Lubań Maniowy 21 maja, 16:00
Bocheński KS 4-2 Jadowniczanka Jadowniki 20 maja, 17:00
Poprad Rytro 2-2 Glinik Gorlice 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Poprad Rytro 0-0 Barciczanka Barcice 28 maja, 17:00
Glinik Gorlice 2-1 Bocheński KS 27 maja, 17:00
Jadowniczanka Jadowniki 1-2 Wolania Wola Rzędzińska 27 maja, 17:00
Lubań Maniowy 0-5 Watra Białka Tatrzańska 28 maja, 17:00
Limanovia Limanowa 3-1 KS Tymbark 28 maja, 17:00
Orkan Szczyrzyc 2-1 Tarnovia Tarnów 27 maja, 17:00
Poprad Muszyna 3-0 Sokół Borzęcin Górny 27 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
GKS Drwinia 1-2 Skalnik Kamionka Wielka 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Barciczanka Barcice 1-1 GKS Drwinia 3 czerwca, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 1-2 Poprad Muszyna 4 czerwca, 17:00
Sokół Borzęcin Górny 2-3 Orkan Szczyrzyc 4 czerwca, 17:00
Tarnovia Tarnów 1-3 Limanovia Limanowa 3 czerwca, 17:00
KS Tymbark 2-2 Lubań Maniowy 3 czerwca, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 6-0 Jadowniczanka Jadowniki 4 czerwca, 17:00
Wolania Wola Rzędzińska 4-1 Glinik Gorlice 4 czerwca, 17:00
Bocheński KS 1-0 Poprad Rytro 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Bocheński KS 0-4 Barciczanka Barcice 10 czerwca, 17:00
Poprad Rytro 4-4 Wolania Wola Rzędzińska 11 czerwca, 17:00
Glinik Gorlice 0-5 Watra Białka Tatrzańska 10 czerwca, 16:00
Jadowniczanka Jadowniki 0-4 KS Tymbark 10 czerwca, 17:00
Lubań Maniowy 0-1 Tarnovia Tarnów 11 czerwca, 17:00
Limanovia Limanowa 9-0 Sokół Borzęcin Górny 10 czerwca, 17:00
Orkan Szczyrzyc 2-1 Skalnik Kamionka Wielka 10 czerwca, 17:00
Poprad Muszyna 4-1 GKS Drwinia 10 czerwca, 11:00
REKLAMA

Kolejka 30 - 17 czerwca

Barciczanka Barcice 1-2 Poprad Muszyna 17 czerwca, 17:00
GKS Drwinia 0-1 Orkan Szczyrzyc 17 czerwca, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 0-1 Limanovia Limanowa 17 czerwca, 17:00
Sokół Borzęcin Górny 0-4 Lubań Maniowy 17 czerwca, 17:00
Tarnovia Tarnów 3-0 Jadowniczanka Jadowniki 17 czerwca, 17:00
KS Tymbark 2-1 Glinik Gorlice 17 czerwca, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 2-2 Poprad Rytro 17 czerwca, 15:00
Wolania Wola Rzędzińska 7-0 Bocheński KS 17 czerwca, 17:00
 
 

LKS Skalnik Bogdański Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona główna    | LKS Skalnik    | Aktualności    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj się