Sponsorzy

 

Tabela i terminarz 2013/2014

  Klub Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
1. Wolania Wola Rzędzińska 30 57 17 6 7 52-31
2. Skalnik Bogdański 30 53 15 8 7 57-33
3. MLKS Żabno 30 52 14 10 6 59-40
4. LKS Nowa Jastrząbka 30 49 14 7 9 61-45
5. Sandecja II Nowy Sącz 30 47 14 5 11 62-50
6. Glinik Gorlice 30 46 14 4 12 44-44
7. KS Zakopane 30 45 13 6 11 61-51
8. Lubań Maniowy 30 44 13 5 12 55-49
9. Barciczanka Barcice 30 43 11 10 9 41-43
10. Rylovia Rylowa 30 42 12 6 12 57-44
11. Sokół Borzęcin Górny 30 38 10 8 12 41-52
12. Watra Białka Tatrzańska 30 38 11 5 14 44-50
13. Tuchovia Tuchów 30 34 9 7 14 44-55
14. KS Tymbark 30 34 8 10 12 39-56
15. Jadowniczanka Jadowniki 30 30 8 6 16 37-62
16. Turbacz Mszana Dolna 30 14 3 5 22 36-85


Terminarz

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Lubań Maniowy 3-2 Barciczanka Barcice 11 sierpnia, 17:00 (200)
Sokół Borzęcin Górny 2-1 LKS Nowa Jastrząbka 11 sierpnia, 17:00 (300)
Glinik Gorlice 4-0 Jadowniczanka Jadowniki 10 sierpnia, 17:00 (300)
MLKS Żabno 0-1 Wolania Wola Rzędzińska 10 sierpnia, 17:00 (220)
Watra Białka Tatrzańska 4-2 KS Tymbark 9 listopada, 11:00 (100)
w pierwotnym terminie (10-11 sierpnia) odwołany
Skalnik Kamionka Wielka 5-4 Rylovia Rylowa 11 sierpnia, 17:00 (100)
Tuchovia Tuchów 3-1 Sandecja II Nowy Sącz 11 sierpnia, 17:00 (300)
KS Zakopane 2-1 Turbacz Mszana Dolna 10 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Pauza: Tuchovia Tuchów, Rylovia Rylowa.
 
Barciczanka Barcice 2-1 Sandecja II Nowy Sącz 14 sierpnia, 17:30
KS Tymbark 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 15 sierpnia, 11:00
KS Zakopane 4-0 Watra Białka Tatrzańska 11 września, 17:00 (70)
w pierwotnym terminie (14-15 sierpnia) odwołany
Wolania Wola Rzędzińska 6-0 Turbacz Mszana Dolna 14 sierpnia, 17:00 (300)
Jadowniczanka Jadowniki 2-2 MLKS Żabno 15 sierpnia, 17:00
LKS Nowa Jastrząbka 2-1 Glinik Gorlice 14 sierpnia, 18:00 (100)
Lubań Maniowy 2-2 Sokół Borzęcin Górny 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Pauza: Sandecja II Nowy Sącz, KS Tymbark.
 
Sokół Borzęcin Górny 2-2 Barciczanka Barcice 17 sierpnia, 17:00 (150)
Glinik Gorlice 3-2 Lubań Maniowy 17 sierpnia, 17:00 (350)
MLKS Żabno 3-2 LKS Nowa Jastrząbka 18 sierpnia, 17:00 (140)
Turbacz Mszana Dolna 1-2 Jadowniczanka Jadowniki 18 sierpnia, 11:00 (150)
Watra Białka Tatrzańska 1-3 Wolania Wola Rzędzińska 18 sierpnia, 16:00 (250)
Skalnik Kamionka Wielka 4-1 KS Zakopane 18 sierpnia, 17:00 (100)
Tuchovia Tuchów 0-2 Rylovia Rylowa 15 sierpnia, 17:00 (280)

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Pauza: KS Zakopane, Barciczanka Barcice.
 
Rylovia Rylowa 5-1 Sandecja II Nowy Sącz 25 sierpnia, 17:00 (300)
KS Tymbark 2-2 Tuchovia Tuchów 25 sierpnia, 14:00 (200)
Wolania Wola Rzędzińska 4-1 Skalnik Kamionka Wielka 25 sierpnia, 16:00 (250)
Jadowniczanka Jadowniki 5-1 Watra Białka Tatrzańska 25 sierpnia, 17:00 (150)
LKS Nowa Jastrząbka 11-1 Turbacz Mszana Dolna 10 listopada, 11:30 (150)
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 17:30) odwołany
Lubań Maniowy 1-2 MLKS Żabno 25 sierpnia, 17:00 (200)
Sokół Borzęcin Górny 2-1 Glinik Gorlice 25 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Rylovia Rylowa, Wolania Wola Rzędzińska.
 
Glinik Gorlice 0-0 Barciczanka Barcice 1 września, 17:00 (200)
MLKS Żabno 7-1 Sokół Borzęcin Górny 1 września, 17:00 (320)
Turbacz Mszana Dolna 0-3 Lubań Maniowy 1 września, 11:00 (50)
Watra Białka Tatrzańska 5-1 LKS Nowa Jastrząbka 1 września, 16:00 (100)
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 Jadowniczanka Jadowniki 1 września, 17:00 (50)
Tuchovia Tuchów 0-3 KS Zakopane 31 sierpnia, 17:00 (150)
Sandecja II Nowy Sącz 2-2 KS Tymbark 31 sierpnia, 17:00
na bocznym boisku / bez udziału publiczności

Kolejka 6 - 7-8 września

LKS Nowa Jastrząbka 0-0 Skalnik Kamionka Wielka 7 września, 11:00 (80)
Lubań Maniowy 3-1 Watra Białka Tatrzańska 8 września, 16:00 (250)
Sokół Borzęcin Górny 2-0 Turbacz Mszana Dolna 8 września, 17:00 (120)
Glinik Gorlice 2-3 MLKS Żabno 7 września, 16:00 (200)
Barciczanka Barcice 1-4 KS Tymbark 8 września, 15:00 (150)
KS Zakopane 2-1 Rylovia Rylowa 8 września, 17:00 (200)
Jadowniczanka Jadowniki 1-0 Tuchovia Tuchów 8 września, 17:00 (100)
Wolania Wola Rzędzińska 0-0 Sandecja II Nowy Sącz 7 września, 17:00 (150)

Kolejka 7 - 14-15 września

MLKS Żabno 1-1 Barciczanka Barcice 14 września, 17:00 (200)
Turbacz Mszana Dolna 0-2 Glinik Gorlice 15 września, 11:00 (150)
Watra Białka Tatrzańska 1-2 Sokół Borzęcin Górny 15 września, 16:00 (200)
Skalnik Kamionka Wielka 0-0 Lubań Maniowy 15 września, 17:00 (100)
Rylovia Rylowa 0-1 Wolania Wola Rzędzińska 14 września, 17:00 (100)
KS Tymbark 1-1 KS Zakopane 15 września, 13:00 (200)
Sandecja II Nowy Sącz 0-1 Jadowniczanka Jadowniki 15 września, 16:00 (50)
na boisku Jedności
Tuchovia Tuchów 0-2 LKS Nowa Jastrząbka 15 września, 16:00 (200)

Kolejka 8 - 18 września

Sokół Borzęcin Górny 0-1 Skalnik Kamionka Wielka 18 września, 16:30
Glinik Gorlice 1-2 Watra Białka Tatrzańska 18 września, 16:00 (150)
MLKS Żabno 2-1 Turbacz Mszana Dolna 18 września, 16:30 (100)
Barciczanka Barcice 3-3 KS Zakopane 18 września, 16:30
Wolania Wola Rzędzińska 3-0 KS Tymbark 18 września, 16:30 (100)
Jadowniczanka Jadowniki 0-1 Rylovia Rylowa 18 września, 16:00 (100)
Lubań Maniowy 5-2 Tuchovia Tuchów 18 września, 16:30 (200)
LKS Nowa Jastrząbka 3-3 Sandecja II Nowy Sącz 18 września, 16:30 (150)

Kolejka 9 - 21-22 września

Turbacz Mszana Dolna 0-2 Barciczanka Barcice 22 września, 16:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 4-1 MLKS Żabno 22 września, 16:00 (200)
Skalnik Kamionka Wielka 1-2 Glinik Gorlice 22 września, 16:00 (100)
Rylovia Rylowa 6-1 LKS Nowa Jastrząbka 21 września, 11:00 (80)
KS Tymbark 2-1 Jadowniczanka Jadowniki 22 września, 13:00 (150)
KS Zakopane 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 22 września, 16:30 (120)
Sandecja II Nowy Sącz 2-1 Lubań Maniowy 22 września, 11:00 (50)
na boisku Jedności
Tuchovia Tuchów 2-0 Sokół Borzęcin Górny 22 września, 16:00 (150)

Kolejka 10 - 28-29 września

MLKS Żabno 2-0 Skalnik Kamionka Wielka 28 września, 16:00 (120)
Turbacz Mszana Dolna 1-4 Watra Białka Tatrzańska 28 września, 11:00 (50)
Barciczanka Barcice 0-0 Wolania Wola Rzędzińska 28 września, 16:00 (150)
Jadowniczanka Jadowniki 1-1 KS Zakopane 29 września, 16:00 (100)
LKS Nowa Jastrząbka 1-0 KS Tymbark 28 września, 16:00 (80)
Lubań Maniowy 2-1 Rylovia Rylowa 29 września, 15:00 (200)
Glinik Gorlice 2-0 Tuchovia Tuchów 28 września, 16:00 (150)
Sokół Borzęcin Górny 3-2 Sandecja II Nowy Sącz 28 września, 16:00 (100)

Kolejka 11 - 5-6 października

Watra Białka Tatrzańska 0-3 Barciczanka Barcice 6 października, 16:00 (200)
Skalnik Kamionka Wielka 8-0 Turbacz Mszana Dolna 6 października, 16:00 (50)
Rylovia Rylowa 1-1 Sokół Borzęcin Górny 5 października, 16:00 (200)
KS Tymbark 0-3 Lubań Maniowy 6 października, 12:15 (100)
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
KS Zakopane 2-3 LKS Nowa Jastrząbka 6 października, 14:00 (200)
Wolania Wola Rzędzińska 3-1 Jadowniczanka Jadowniki 6 października, 16:00 (150)
Sandecja II Nowy Sącz 3-0 Glinik Gorlice 6 października, 16:00
na bocznym boisku / bez udziału publiczności
Tuchovia Tuchów 4-1 MLKS Żabno 6 października, 15:00 (150)

Kolejka 12 - 12-13 października

Watra Białka Tatrzańska 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 13 października, 15:00 (200)
Barciczanka Barcice 2-0 Jadowniczanka Jadowniki 12 października, 15:00 (200)
LKS Nowa Jastrząbka 1-0 Wolania Wola Rzędzińska 13 października, 15:30 (400)
Lubań Maniowy 1-3 KS Zakopane 13 października, 15:00 (350)
Sokół Borzęcin Górny 1-1 KS Tymbark 13 października, 15:00 (200)
Glinik Gorlice 0-3 Rylovia Rylowa 12 października, 15:00 (100)
Turbacz Mszana Dolna 0-0 Tuchovia Tuchów 13 października, 15:30 (50)
MLKS Żabno 1-2 Sandecja II Nowy Sącz 12 października, 15:00 (120)

Kolejka 13 - 19-20 października

Skalnik Kamionka Wielka 2-1 Barciczanka Barcice 20 października, 15:00 (100)
Rylovia Rylowa 0-1 MLKS Żabno 20 października, 14:00 (150)
KS Tymbark 2-2 Glinik Gorlice 20 października, 11:00 (100)
KS Zakopane 1-1 Sokół Borzęcin Górny 20 października, 14:00 (200)
Wolania Wola Rzędzińska 2-1 Lubań Maniowy 20 października, 14:00 (150)
Jadowniczanka Jadowniki 1-0 LKS Nowa Jastrząbka 20 października, 15:00 (150)
Sandecja II Nowy Sącz 7-1 Turbacz Mszana Dolna 20 października, 15:00
na bocznym boisku / bez udziału publiczności
Tuchovia Tuchów 4-0 Watra Białka Tatrzańska 20 października, 15:00 (200)

Kolejka 14 - 26-27 października

Barciczanka Barcice 0-2 LKS Nowa Jastrząbka 26 października, 13:30 (100)
Lubań Maniowy 3-1 Jadowniczanka Jadowniki 27 października, 13:00 (200)
Sokół Borzęcin Górny 4-2 Wolania Wola Rzędzińska 26 października, 13:30 (80)
Glinik Gorlice 2-1 KS Zakopane 26 października, 11:00 (150)
MLKS Żabno 0-0 KS Tymbark 27 października, 13:30 (120)
Turbacz Mszana Dolna 3-2 Rylovia Rylowa 27 października, 11:00 (100)
Skalnik Kamionka Wielka 6-1 Tuchovia Tuchów 27 października, 13:30 (100)
Watra Białka Tatrzańska 1-3 Sandecja II Nowy Sącz 27 października, 13:00 (50)

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Tuchovia Tuchów 1-1 Barciczanka Barcice 3 listopada, 13:00 (200)
Rylovia Rylowa 2-1 Watra Białka Tatrzańska 3 listopada, 12:00 (100)
KS Tymbark 3-1 Turbacz Mszana Dolna 3 listopada, 11:00 (300)
KS Zakopane 2-4 MLKS Żabno 2 listopada, 13:00 (100)
Wolania Wola Rzędzińska 1-0 Glinik Gorlice 3 listopada, 13:00 (400)
Jadowniczanka Jadowniki 2-1 Sokół Borzęcin Górny 2 listopada, 11:00 (100)
LKS Nowa Jastrząbka 4-2 Lubań Maniowy 2 listopada, 13:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 0-1 Skalnik Kamionka Wielka 3 listopada, 13:00 (100)
w Kamionce Wielkiej / Sandecja II gospodarzem

Mecze przełożone

Barciczanka Barcice 0-3 Rylovia Rylowa 9 listopada, 11:00 (100)
KS Zakopane 3-0 Sandecja II Nowy Sącz 9 listopada, 11:00
Wolania Wola Rzędzińska 2-1 Tuchovia Tuchów 9 listopada, 11:00 (250)
Rylovia Rylowa 6-1 KS Tymbark 11 listopada, 13:00 (100)

Kolejka 16 - 29-30 marca

Turbacz Mszana Dolna 1-3 KS Zakopane 30 marca, 15:00 (300)
Barciczanka Barcice 2-1 Lubań Maniowy 29 marca, 15:00 (150)
LKS Nowa Jastrząbka 3-1 Sokół Borzęcin Górny 30 marca, 16:00 (150)
Jadowniczanka Jadowniki 0-4 Glinik Gorlice 29 marca, 16:00 (200)
Wolania Wola Rzędzińska 2-1 MLKS Żabno 30 marca, 15:00 (400)
KS Tymbark 0-0 Watra Białka Tatrzańska 30 marca, 13:00 (200)
Rylovia Rylowa 0-0 Skalnik Kamionka Wielka 29 marca, 11:00 (50)
Sandecja II Nowy Sącz 1-1 Tuchovia Tuchów 30 marca, 16:00 (100)

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Sandecja II Nowy Sącz 0-2 Barciczanka Barcice 5 kwietnia, 16:00 (150)
w Barcicach; Sandecja II gospodarzem
Skalnik Kamionka Wielka 2-0 KS Tymbark 6 kwietnia, 16:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 1-2 KS Zakopane 6 kwietnia, 15:00 (200)
Turbacz Mszana Dolna 0-1 Wolania Wola Rzędzińska 6 kwietnia, 16:00 (200)
MLKS Żabno 2-0 Jadowniczanka Jadowniki 5 kwietnia, 16:00 (100)
Glinik Gorlice 1-0 LKS Nowa Jastrząbka 5 kwietnia, 14:30 (300)
Sokół Borzęcin Górny 1-1 Lubań Maniowy 5 kwietnia, 16:30 (60)
Rylovia Rylowa 1-1 Tuchovia Tuchów 5 kwietnia, 15:00 (60)

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Pauza: Tuchovia Tuchów, Sandecja II Nowy Sącz.
 
Barciczanka Barcice 1-0 Sokół Borzęcin Górny 12 kwietnia, 11:00 (100)
Lubań Maniowy 0-0 Glinik Gorlice 13 kwietnia, 16:00 (250)
LKS Nowa Jastrząbka 2-2 MLKS Żabno 12 kwietnia, 16:30 (180)
Jadowniczanka Jadowniki 4-3 Turbacz Mszana Dolna 13 kwietnia, 16:00 (100)
Wolania Wola Rzędzińska 1-0 Watra Białka Tatrzańska 13 kwietnia, 16:00 (250)
KS Zakopane 0-1 Skalnik Kamionka Wielka 13 kwietnia, 16:00 (250)
KS Tymbark 3-1 Rylovia Rylowa 13 kwietnia, 13:00 (200)

Kolejka 19 - 19 kwietnia

Tuchovia Tuchów 0-0 KS Tymbark 19 kwietnia, 13:00 (150)
Skalnik Kamionka Wielka 0-2 Wolania Wola Rzędzińska 19 kwietnia, 11:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 2-0 Jadowniczanka Jadowniki 19 kwietnia, 13:00 (50)
Turbacz Mszana Dolna 1-1 LKS Nowa Jastrząbka 22 marca, 15:00 (200)
MLKS Żabno 2-0 Lubań Maniowy 19 kwietnia, 12:00 (110)
Glinik Gorlice 1-3 Sokół Borzęcin Górny 19 kwietnia, 12:00 (400)
Rylovia Rylowa 2-1 Barciczanka Barcice 19 kwietnia, 13:00 (80)
Sandecja II Nowy Sącz 3-1 KS Zakopane 19 kwietnia, 12:00 (20)
na boisku Jedności

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Barciczanka Barcice 0-0 Glinik Gorlice 26 kwietnia, 17:00 (170)
Sokół Borzęcin Górny 1-2 MLKS Żabno 26 kwietnia, 11:00 (100)
Lubań Maniowy 2-1 Turbacz Mszana Dolna 27 kwietnia, 17:00 (100)
LKS Nowa Jastrząbka 0-2 Watra Białka Tatrzańska 26 kwietnia, 17:00 (80)
Jadowniczanka Jadowniki 1-7 Skalnik Kamionka Wielka 26 kwietnia, 17:00 (100)
KS Tymbark 2-1 Sandecja II Nowy Sącz 26 kwietnia, 17:00 (100)
Tuchovia Tuchów 1-1 Wolania Wola Rzędzińska 27 kwietnia, 17:00 (400)
Rylovia Rylowa 1-0 KS Zakopane 26 kwietnia, 17:00 (70)

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Rylovia Rylowa, KS Zakopane.
 
Tuchovia Tuchów 4-0 Jadowniczanka Jadowniki 1 maja, 16:00
Sandecja II Nowy Sącz 2-0 Wolania Wola Rzędzińska 30 kwietnia, 16:00 (50)
Skalnik Kamionka Wielka 0-1 LKS Nowa Jastrząbka 1 maja, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 1-3 Lubań Maniowy 1 maja, 15:00
Turbacz Mszana Dolna 1-3 Sokół Borzęcin Górny 30 kwietnia, 17:00 (100)
MLKS Żabno 1-3 Glinik Gorlice 1 maja, 16:00
KS Tymbark 1-2 Barciczanka Barcice 1 maja, 13:00

Kolejka 22 - 3-4 maja

Jadowniczanka Jadowniki 2-5 Sandecja II Nowy Sącz 3 maja, 18:00 (100)
LKS Nowa Jastrząbka 4-1 Tuchovia Tuchów 4 maja, 11:30 (120)
Barciczanka Barcice 0-0 MLKS Żabno 3 maja, 18:00 (100)
Glinik Gorlice 2-1 Turbacz Mszana Dolna 3 maja, 18:00 (250)
Sokół Borzęcin Górny 0-1 Watra Białka Tatrzańska 4 maja, 17:00 (80)
Lubań Maniowy 2-3 Skalnik Kamionka Wielka 4 maja, 17:00
Wolania Wola Rzędzińska 2-2 Rylovia Rylowa 4 maja, 16:00 (150)
KS Zakopane 4-2 KS Tymbark 4 maja, 17:00

Kolejka 23 - 10-11 maja

Tuchovia Tuchów 3-2 Lubań Maniowy 11 maja, 17:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 3-1 LKS Nowa Jastrząbka 11 maja, 17:00 (50)
Skalnik Kamionka Wielka 1-2 Sokół Borzęcin Górny 11 maja, 17:00 (50)
Watra Białka Tatrzańska 4-0 Glinik Gorlice 11 maja, 15:00 (100)
Turbacz Mszana Dolna 2-2 MLKS Żabno 11 maja, 17:00 (150)
KS Zakopane 4-0 Barciczanka Barcice 11 maja, 16:00 (100)
KS Tymbark 0-2 Wolania Wola Rzędzińska 11 maja, 13:00 (200)
Rylovia Rylowa 1-1 Jadowniczanka Jadowniki 11 maja, 17:30 (150)

Kolejka 24 - 14 maja

Lubań Maniowy 3-4 Sandecja II Nowy Sącz 14 maja, 18:00
Sokół Borzęcin Górny 2-3 Tuchovia Tuchów 21 maja, 18:00 (70)
w pierwotnym terminie (14 maja, 18:00) odwołany
Barciczanka Barcice 3-0 Turbacz Mszana Dolna 14 maja, 18:00
(wo)
brak młodzieżowca podczas zawodów / na boisku 0-1
MLKS Żabno 1-1 Watra Białka Tatrzańska 29 maja, 18:00 (120)
w pierwotnym terminie (14 maja, 18:00) odwołany
Glinik Gorlice 3-1 Skalnik Kamionka Wielka 14 maja, 18:00 (150)
LKS Nowa Jastrząbka 6-1 Rylovia Rylowa 14 maja, 18:00
Jadowniczanka Jadowniki 2-3 KS Tymbark 14 maja, 18:00
Wolania Wola Rzędzińska 2-2 KS Zakopane 14 maja, 18:00

Kolejka 25 - 17-18 maja

Tuchovia Tuchów 0-2 Glinik Gorlice 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sandecja II Nowy Sącz 3-0 Sokół Borzęcin Górny 4 czerwca, 18:00 (50)
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skalnik Kamionka Wielka 0-0 MLKS Żabno 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Watra Białka Tatrzańska 2-2 Turbacz Mszana Dolna 20 maja, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wolania Wola Rzędzińska 4-0 Barciczanka Barcice 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Zakopane 3-1 Jadowniczanka Jadowniki 18 maja, 12:30 (100)
KS Tymbark 0-3 LKS Nowa Jastrząbka 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rylovia Rylowa 0-1 Lubań Maniowy 18 maja, 17:00 (80)

Kolejka 26 - 24-25 maja

Glinik Gorlice 0-4 Sandecja II Nowy Sącz 24 maja, 18:00
bez udziału publiczności
MLKS Żabno 4-1 Tuchovia Tuchów 25 maja, 17:30 (200)
Barciczanka Barcice 1-0 Watra Białka Tatrzańska 24 maja, 17:00 (150)
Turbacz Mszana Dolna 2-2 Skalnik Kamionka Wielka 25 maja, 17:00 (50)
Sokół Borzęcin Górny 1-1 Rylovia Rylowa 25 maja, 17:30 (200)
Lubań Maniowy 2-1 KS Tymbark 25 maja, 17:00
LKS Nowa Jastrząbka 2-2 KS Zakopane 24 maja, 18:00 (40)
Jadowniczanka Jadowniki 4-1 Wolania Wola Rzędzińska 24 maja, 17:00 (70)

Mecze przełożone

Sandecja II Nowy Sącz 5-1 Rylovia Rylowa 28 maja, 18:00
na boisku Jedności
KS Zakopane 2-3 Tuchovia Tuchów 28 maja, 18:00 (100)

Kolejka 27 - 31 maja

Tuchovia Tuchów 2-1 Turbacz Mszana Dolna 1 czerwca, 17:00 (150)
Sandecja II Nowy Sącz 2-2 MLKS Żabno 1 czerwca, 11:00 (50)
Skalnik Kamionka Wielka 0-0 Watra Białka Tatrzańska 1 czerwca, 17:00 (70)
Jadowniczanka Jadowniki 2-2 Barciczanka Barcice 31 maja, 17:00 (100)
Wolania Wola Rzędzińska 3-0 LKS Nowa Jastrząbka 1 czerwca, 18:00 (450)
KS Zakopane 1-2 Lubań Maniowy 1 czerwca, 17:00 (250)
KS Tymbark 3-1 Sokół Borzęcin Górny 1 czerwca, 13:00 (200)
Rylovia Rylowa 6-0 Glinik Gorlice 31 maja, 18:00 (80)

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Turbacz Mszana Dolna 5-0 Sandecja II Nowy Sącz 7 czerwca, 18:00 (50)
Watra Białka Tatrzańska 2-1 Tuchovia Tuchów 8 czerwca, 17:00 (150)
Barciczanka Barcice 2-3 Skalnik Kamionka Wielka 7 czerwca, 17:00 (150)
MLKS Żabno 2-1 Rylovia Rylowa 8 czerwca, 18:00 (160)
Glinik Gorlice 0-1 KS Tymbark 7 czerwca, 18:00 (200)
Sokół Borzęcin Górny 0-4 KS Zakopane 8 czerwca, 17:00 (100)
Lubań Maniowy 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 8 czerwca, 17:00 (150)
LKS Nowa Jastrząbka 0-0 Jadowniczanka Jadowniki 8 czerwca, 17:00 (160)

Kolejka 29 - 14 czerwca

Tuchovia Tuchów 1-2 Skalnik Kamionka Wielka 14 czerwca, 18:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 2-0 Watra Białka Tatrzańska 14 czerwca, 18:00 (70)
LKS Nowa Jastrząbka 2-2 Barciczanka Barcice 14 czerwca, 18:00 (120)
Jadowniczanka Jadowniki 2-2 Lubań Maniowy 14 czerwca, 18:00 (70)
Wolania Wola Rzędzińska 1-1 Sokół Borzęcin Górny 14 czerwca, 18:00 (150)
KS Zakopane 1-2 Glinik Gorlice 14 czerwca, 17:00 (150)
KS Tymbark 1-1 MLKS Żabno 14 czerwca, 18:00 (200)
Rylovia Rylowa 1-0 Turbacz Mszana Dolna 14 czerwca, 18:00 (80)

Kolejka 30 - 21 czerwca

Skalnik Kamionka Wielka 3-0 Sandecja II Nowy Sącz 21 czerwca, 17:00 (50)
Barciczanka Barcice 3-2 Tuchovia Tuchów 21 czerwca, 17:00 (70)
Watra Białka Tatrzańska 2-1 Rylovia Rylowa 21 czerwca, 17:00 (100)
Turbacz Mszana Dolna 6-1 KS Tymbark 21 czerwca, 17:00 (200)
MLKS Żabno 7-1 KS Zakopane 21 czerwca, 17:00 (120)
Glinik Gorlice 4-0 Wolania Wola Rzędzińska 21 czerwca, 17:00 (70)
Sokół Borzęcin Górny 1-0 Jadowniczanka Jadowniki 21 czerwca, 17:00 (150)
Lubań Maniowy 0-2 LKS Nowa Jastrząbka 21 czerwca, 17:00 (200)
 
 

LKS Skalnik Bogdański Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona główna    | LKS Skalnik    | Aktualności    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj się