Sponsorzy

 

Tabela i terminarz 2018-2019

Zobacz terminarz w formacie PDF

  Klub Mecze Punkty Zwyci─Östwa Remisy Pora┼╝ki Bramki
1. Wierchy Rabka Zdrój 30 76 25 1 4 107-23
2. Poprad Rytro 30 71 22 5 3 88-30
3. Jarmuta Szczawnica 30 64 20 4 6 93-34
4. Sokó┼é S┼éopnice 30 63 20 3 7 99-42
5. Gród Podegrodzie 30 59 18 5 7 85-41
6. Skalnik Kamionka Wielka 30 57 18 3 9 80-41
7. Huragan Waksmund 30 43 14 1 15 49-57
8. Zalesianka Zalesie 30 41 12 5 13 67-74
9. Kolejarz Stró┼╝e 30 38 11 5 14 77-81
10. Orzeł Wojnarowa 30 38 11 5 14 64-71
11. Sokó┼é Stary S─ůcz 30 36 11 3 16 64-73
12. LKS Łużna 30 31 9 4 17 53-78
13. LKS Rupniów 30 28 8 4 18 45-87
14. Laskovia Laskowa 30 27 6 9 15 62-99
15. Ogniwo Piwniczna Zdrój 30 13 3 4 23 23-111
16. KS Tymbark 30 3 0 3 27 19-133

Terminarz

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Poprad Rytro 7-3 Sokó┼é S┼éopnice 12 sierpnia, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 4-1 Orze┼é Wojnarowa 12 sierpnia, 18:00
Laskovia Laskowa 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 12 sierpnia, 11:00
Sokó┼é Stary S─ůcz 2-1 KS Tymbark 12 sierpnia, 11:00
LKS ┼üu┼╝na 0-1 Gród Podegrodzie 10 sierpnia, 18:00
Jarmuta Szczawnica 3-0 Kolejarz Stró┼╝e 11 sierpnia, 18:00
(wo)
go┼Ťcie nie dojechali
Huragan Waksmund 1-2 Skalnik Kamionka Wielka 12 sierpnia, 17:30
Zalesianka Zalesie 2-0 LKS Rupniów 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Sokó┼é S┼éopnice 1-0 LKS Rupniów 15 sierpnia, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 Zalesianka Zalesie 15 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stró┼╝e 3-0 Huragan Waksmund 18 listopada, 11:30
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwo┼éany / w drugim terminie (19 wrze┼Ťnia, 16:00) odwo┼éany
Gród Podegrodzie 0-2 Jarmuta Szczawnica 15 sierpnia, 17:00
KS Tymbark 1-4 LKS Łużna 15 sierpnia, 18:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-0 Sokó┼é Stary S─ůcz 15 sierpnia, 18:00
Orzeł Wojnarowa 2-2 Laskovia Laskowa 15 sierpnia, 18:00
Poprad Rytro 2-1 Wierchy Rabka Zdrój 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Wierchy Rabka Zdrój 1-0 Sokó┼é S┼éopnice 19 sierpnia, 17:00
Laskovia Laskowa 1-1 Poprad Rytro 19 sierpnia, 16:00
Sokó┼é Stary S─ůcz 1-2 Orze┼é Wojnarowa 18 sierpnia, 18:00
LKS ┼üu┼╝na 1-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 19 sierpnia, 14:00
Jarmuta Szczawnica 5-0 KS Tymbark 18 sierpnia, 18:00
Huragan Waksmund 0-1 Gród Podegrodzie 19 sierpnia, 17:00
Zalesianka Zalesie 1-0 Kolejarz Stró┼╝e 18 sierpnia, 17:00
LKS Rupniów 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Sokó┼é S┼éopnice 3-2 Skalnik Kamionka Wielka 25 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stró┼╝e 0-3 LKS Rupniów 25 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-3
Gród Podegrodzie 1-2 Zalesianka Zalesie 25 sierpnia, 17:00
KS Tymbark 0-4 Huragan Waksmund 26 sierpnia, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-1 Jarmuta Szczawnica 24 sierpnia, 17:30
Orzeł Wojnarowa 3-2 LKS Łużna 25 sierpnia, 17:00
Poprad Rytro 4-1 Sokó┼é Stary S─ůcz 26 sierpnia, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 4-0 Laskovia Laskowa 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 wrze┼Ťnia

Laskovia Laskowa 3-3 Sokó┼é S┼éopnice 2 wrze┼Ťnia, 16:00
Sokó┼é Stary S─ůcz 1-2 Wierchy Rabka Zdrój 1 wrze┼Ťnia, 17:00
LKS ┼üu┼╝na 0-1 Poprad Rytro 2 wrze┼Ťnia, 17:00
Jarmuta Szczawnica 4-0 Orze┼é Wojnarowa 1 wrze┼Ťnia, 17:00
Huragan Waksmund 2-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 wrze┼Ťnia, 16:30
Zalesianka Zalesie 4-2 KS Tymbark 1 wrze┼Ťnia, 17:00
LKS Rupniów 1-1 Gród Podegrodzie 2 wrze┼Ťnia, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 2-2 Kolejarz Stró┼╝e 1 wrze┼Ťnia, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 wrze┼Ťnia

Sokó┼é S┼éopnice 4-1 Kolejarz Stró┼╝e 8 wrze┼Ťnia, 17:00
Gród Podegrodzie 0-0 Skalnik Kamionka Wielka 8 wrze┼Ťnia, 17:00
KS Tymbark 0-1 LKS Rupniów 8 wrze┼Ťnia, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-7 Zalesianka Zalesie 8 wrze┼Ťnia, 17:00
Orze┼é Wojnarowa 0-1 Huragan Waksmund 8 wrze┼Ťnia, 17:00
Poprad Rytro 1-1 Jarmuta Szczawnica 9 wrze┼Ťnia, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 6-0 LKS ┼üu┼╝na 9 wrze┼Ťnia, 17:00
Laskovia Laskowa 4-3 Sokó┼é Stary S─ůcz 9 wrze┼Ťnia, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 wrze┼Ťnia

Sokó┼é Stary S─ůcz 0-3 Sokó┼é S┼éopnice 16 wrze┼Ťnia, 16:00
LKS ┼üu┼╝na 3-3 Laskovia Laskowa 15 wrze┼Ťnia, 17:00
Jarmuta Szczawnica 2-1 Wierchy Rabka Zdrój 15 wrze┼Ťnia, 17:00
Huragan Waksmund 2-3 Poprad Rytro 16 wrze┼Ťnia, 16:00
Zalesianka Zalesie 3-0 Orze┼é Wojnarowa 15 wrze┼Ťnia, 15:00
(wo)
na boisku 2-5
LKS Rupniów 4-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 16 wrze┼Ťnia, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 5-0 KS Tymbark 15 wrze┼Ťnia, 16:00
Kolejarz Stró┼╝e 3-4 Gród Podegrodzie 15 wrze┼Ťnia, 15:30

Kolejka 8 - 22-23 wrze┼Ťnia

Sokó┼é S┼éopnice 6-0 Gród Podegrodzie 22 wrze┼Ťnia, 16:00
KS Tymbark 3-6 Kolejarz Stró┼╝e 22 wrze┼Ťnia, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 21 wrze┼Ťnia, 16:30
Orze┼é Wojnarowa 4-1 LKS Rupniów 22 wrze┼Ťnia, 16:00
Poprad Rytro 3-0 Zalesianka Zalesie 23 wrze┼Ťnia, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 6-0 Huragan Waksmund 23 wrze┼Ťnia, 16:00
Laskovia Laskowa 3-1 Jarmuta Szczawnica 23 wrze┼Ťnia, 16:00
Sokó┼é Stary S─ůcz 2-0 LKS ┼üu┼╝na 22 wrze┼Ťnia, 16:30

Kolejka 9 - 29-30 wrze┼Ťnia

LKS ┼üu┼╝na 0-2 Sokó┼é S┼éopnice 29 wrze┼Ťnia, 16:00
Jarmuta Szczawnica 3-1 Sokó┼é Stary S─ůcz 29 wrze┼Ťnia, 16:30
Huragan Waksmund 3-2 Laskovia Laskowa 29 wrze┼Ťnia, 16:00
Zalesianka Zalesie 2-4 Wierchy Rabka Zdrój 29 wrze┼Ťnia, 16:00
LKS Rupniów 0-3 Poprad Rytro 30 wrze┼Ťnia, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 3-2 Orze┼é Wojnarowa 30 wrze┼Ťnia, 16:00
Kolejarz Stró┼╝e 0-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 29 wrze┼Ťnia, 15:00
Gród Podegrodzie 5-0 KS Tymbark 29 wrze┼Ťnia, 16:30

Kolejka 10 - 6-7 pa┼║dziernika

Sokó┼é S┼éopnice 8-0 KS Tymbark 6 pa┼║dziernika, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-3 Gród Podegrodzie 7 pa┼║dziernika, 11:00
Orze┼é Wojnarowa 3-3 Kolejarz Stró┼╝e 6 pa┼║dziernika, 15:00
Poprad Rytro 4-0 Skalnik Kamionka Wielka 7 pa┼║dziernika, 15:00
Wierchy Rabka Zdrój 7-1 LKS Rupniów 7 pa┼║dziernika, 16:00
Laskovia Laskowa 2-2 Zalesianka Zalesie 7 pa┼║dziernika, 15:00
Sokó┼é Stary S─ůcz 3-4 Huragan Waksmund 6 pa┼║dziernika, 16:00
LKS Łużna 1-4 Jarmuta Szczawnica 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 pa┼║dziernika

Jarmuta Szczawnica 1-3 Sokó┼é S┼éopnice 13 pa┼║dziernika, 15:00
Huragan Waksmund 3-1 LKS Łużna 14 października, 15:00
Zalesianka Zalesie 3-3 Sokó┼é Stary S─ůcz 14 pa┼║dziernika, 14:30
LKS Rupniów 4-2 Laskovia Laskowa 14 pa┼║dziernika, 13:00
Skalnik Kamionka Wielka 0-2 Wierchy Rabka Zdrój 14 pa┼║dziernika, 15:00
Kolejarz Stró┼╝e 2-4 Poprad Rytro 13 pa┼║dziernika, 14:30
Gród Podegrodzie 5-1 Orze┼é Wojnarowa 13 pa┼║dziernika, 15:00
KS Tymbark 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 13 pa┼║dziernika, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 pa┼║dziernika

Sokó┼é S┼éopnice 3-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 20 pa┼║dziernika, 15:00
Orzeł Wojnarowa 4-0 KS Tymbark 20 października, 15:00
Poprad Rytro 3-3 Gród Podegrodzie 21 pa┼║dziernika, 15:00
Wierchy Rabka Zdrój 6-0 Kolejarz Stró┼╝e 20 pa┼║dziernika, 15:30
Laskovia Laskowa 1-5 Skalnik Kamionka Wielka 20 pa┼║dziernika, 15:00
Sokó┼é Stary S─ůcz 3-1 LKS Rupniów 20 pa┼║dziernika, 15:00
LKS Łużna 2-0 Zalesianka Zalesie 20 października, 15:00
Jarmuta Szczawnica 3-0 Huragan Waksmund 20 pa┼║dziernika, 14:30

Kolejka 13 - 27-28 pa┼║dziernika

Huragan Waksmund 2-0 Sokó┼é S┼éopnice 28 pa┼║dziernika, 14:00
Zalesianka Zalesie 1-1 Jarmuta Szczawnica 28 pa┼║dziernika, 14:00
LKS Rupniów 0-1 LKS ┼üu┼╝na 28 pa┼║dziernika, 15:00
Kolejarz Stró┼╝e 4-3 Laskovia Laskowa 27 pa┼║dziernika, 14:30
Gród Podegrodzie 2-0 Wierchy Rabka Zdrój 27 pa┼║dziernika, 14:30
KS Tymbark 1-4 Poprad Rytro 27 pa┼║dziernika, 15:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-2 Orze┼é Wojnarowa 28 pa┼║dziernika, 14:00
Sokó┼é Stary S─ůcz 1-2 Skalnik Kamionka Wielka 27 pa┼║dziernika, 15:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Sokó┼é S┼éopnice 9-1 Orze┼é Wojnarowa 3 listopada, 14:00
Poprad Rytro 3-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 listopada, 14:00
Wierchy Rabka Zdrój 7-0 KS Tymbark 4 listopada, 14:00
Laskovia Laskowa 2-3 Gród Podegrodzie 3 listopada, 14:00
Sokó┼é Stary S─ůcz 2-1 Kolejarz Stró┼╝e 4 listopada, 11:00
LKS Łużna 2-1 Skalnik Kamionka Wielka 4 listopada, 14:00
Jarmuta Szczawnica 3-0 LKS Rupniów 4 listopada, 14:00
Huragan Waksmund 1-0 Zalesianka Zalesie 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Zalesianka Zalesie 1-6 Sokó┼é S┼éopnice 11 listopada, 13:30
LKS Rupniów 2-3 Huragan Waksmund 11 listopada, 13:30
Kolejarz Stró┼╝e 4-4 LKS ┼üu┼╝na 10 listopada, 11:30
KS Tymbark 1-5 Laskovia Laskowa 11 listopada, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-2 Wierchy Rabka Zdrój 11 listopada, 13:00
Orzeł Wojnarowa 1-3 Poprad Rytro 10 listopada, 13:30
Jarmuta Szczawnica 3-1 Skalnik Kamionka Wielka 10 listopada, 13:30
Sokó┼é Stary S─ůcz 1-4 Gród Podegrodzie 11 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 30-31 marca

Sokó┼é S┼éopnice 0-1 Poprad Rytro 30 marca, 16:00
Orze┼é Wojnarowa 1-3 Wierchy Rabka Zdrój 30 marca, 14:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-5 Laskovia Laskowa 31 marca, 16:00
KS Tymbark 2-5 Sokó┼é Stary S─ůcz 30 marca, 16:00
Gród Podegrodzie 3-1 LKS ┼üu┼╝na 30 marca, 16:00
Kolejarz Stró┼╝e 1-1 Jarmuta Szczawnica 31 marca, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 3-1 Huragan Waksmund 31 marca, 16:00
LKS Rupniów 3-2 Zalesianka Zalesie 31 marca, 15:00

Kolejka 17 - 6-7 kwietnia

LKS Rupniów 1-1 Sokó┼é S┼éopnice 7 kwietnia, 12:00
Zalesianka Zalesie 0-3 Skalnik Kamionka Wielka 6 kwietnia, 15:00
Huragan Waksmund 2-1 Kolejarz Stró┼╝e 7 kwietnia, 15:00
Jarmuta Szczawnica 2-1 Gród Podegrodzie 6 kwietnia, 16:00
LKS Łużna 2-0 KS Tymbark 7 kwietnia, 16:00
Sokó┼é Stary S─ůcz 3-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój  
(wo)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany
Laskovia Laskowa 1-3 Orzeł Wojnarowa 6 kwietnia, 17:00
Wierchy Rabka Zdrój 3-0 Poprad Rytro 7 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 13-14 kwietnia

Sokó┼é S┼éopnice 0-1 Wierchy Rabka Zdrój 13 kwietnia, 16:00
Poprad Rytro 5-0 Laskovia Laskowa 14 kwietnia, 17:00
Orze┼é Wojnarowa 3-1 Sokó┼é Stary S─ůcz 14 kwietnia, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-5 LKS ┼üu┼╝na 14 kwietnia, 16:00
KS Tymbark 0-7 Jarmuta Szczawnica 13 kwietnia, 17:00
Gród Podegrodzie 4-2 Huragan Waksmund 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (15 maja, 18:00) odwołany
Kolejarz Stró┼╝e 2-3 Zalesianka Zalesie 13 kwietnia, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 5-1 LKS Rupniów 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 20 kwietnia

Skalnik Kamionka Wielka 2-3 Sokó┼é S┼éopnice 20 kwietnia, 14:00
LKS Rupniów 2-2 Kolejarz Stró┼╝e 20 kwietnia, 16:00
Zalesianka Zalesie 1-4 Gród Podegrodzie 20 kwietnia, 13:30
Huragan Waksmund 1-0 KS Tymbark 20 kwietnia, 11:00
Jarmuta Szczawnica 5-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 20 kwietnia, 14:00
LKS Łużna 4-4 Orzeł Wojnarowa 20 kwietnia, 12:00
Sokó┼é Stary S─ůcz 2-6 Poprad Rytro 20 kwietnia, 14:00
Laskovia Laskowa 1-1 Wierchy Rabka Zdrój 20 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 27-28 kwietnia

Sokó┼é S┼éopnice 6-1 Laskovia Laskowa 28 kwietnia, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 5-1 Sokó┼é Stary S─ůcz 28 kwietnia, 17:00
Poprad Rytro 5-0 LKS Łużna 15 maja, 17:30
Orzeł Wojnarowa 2-4 Jarmuta Szczawnica 27 kwietnia, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-4 Huragan Waksmund 28 kwietnia, 11:00
KS Tymbark 3-3 Zalesianka Zalesie 27 kwietnia, 16:00
Gród Podegrodzie 4-0 LKS Rupniów 28 kwietnia, 17:00
Kolejarz Stró┼╝e 3-4 Skalnik Kamionka Wielka 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 1 maja

Kolejarz Stró┼╝e 3-1 Sokó┼é S┼éopnice 1 maja, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 4-0 Gród Podegrodzie 1 maja, 17:00
LKS Rupniów 3-2 KS Tymbark 1 maja, 10:00
Zalesianka Zalesie 8-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 maja, 17:00
Huragan Waksmund 0-1 Orzeł Wojnarowa 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 13:00) odwołany
Jarmuta Szczawnica 1-1 Poprad Rytro 1 maja, 12:00
LKS ┼üu┼╝na 3-1 Wierchy Rabka Zdrój 1 maja, 17:00
Sokó┼é Stary S─ůcz 6-1 Laskovia Laskowa 1 maja, 11:00

Kolejka 22 - 4-5 maja

Sokó┼é S┼éopnice 6-4 Sokó┼é Stary S─ůcz 4 maja, 16:00
Laskovia Laskowa 2-1 LKS Łużna 4 maja, 17:00
Wierchy Rabka Zdrój 4-2 Jarmuta Szczawnica 5 maja, 17:00
Poprad Rytro 6-0 Huragan Waksmund 5 maja, 16:00
Orzeł Wojnarowa 1-2 Zalesianka Zalesie 4 maja, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-7 LKS Rupniów 5 maja, 17:00
KS Tymbark 0-1 Skalnik Kamionka Wielka 4 maja, 18:00
Gród Podegrodzie 1-2 Kolejarz Stró┼╝e 4 maja, 18:00

Kolejka 23 - 11-12 maja

Gród Podegrodzie 3-1 Sokó┼é S┼éopnice 11 maja, 18:00
Kolejarz Stró┼╝e 7-0 KS Tymbark 11 maja, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 7-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 12 maja, 17:00
LKS Rupniów 2-3 Orze┼é Wojnarowa 12 maja, 17:00
Zalesianka Zalesie 3-0 Poprad Rytro 11 maja, 17:00
Huragan Waksmund 0-1 Wierchy Rabka Zdrój 12 maja, 16:00
Jarmuta Szczawnica 8-1 Laskovia Laskowa 11 maja, 17:00
LKS ┼üu┼╝na 1-2 Sokó┼é Stary S─ůcz 12 maja, 16:00

Kolejka 24 - 18-19 maja

Sokó┼é S┼éopnice 7-1 LKS ┼üu┼╝na 18 maja, 18:00
Sokó┼é Stary S─ůcz 0-3 Jarmuta Szczawnica 18 maja, 18:00
Laskovia Laskowa 1-1 Huragan Waksmund 18 maja, 17:00
Wierchy Rabka Zdrój 6-1 Zalesianka Zalesie 19 maja, 17:00
Poprad Rytro 3-0 LKS Rupniów 19 maja, 16:00
(wo)
go┼Ťcie nie dojechali
Orzeł Wojnarowa 0-3 Skalnik Kamionka Wielka 18 maja, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-7 Kolejarz Stró┼╝e 19 maja, 16:00
KS Tymbark 0-8 Gród Podegrodzie 19 maja, 18:00

Kolejka 25 - 25-26 maja

KS Tymbark 0-4 Sokó┼é S┼éopnice 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie przerwany po I połowie przy stanie 0-4 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; uznano wynik z boiska
Gród Podegrodzie 11-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 25 maja, 15:00
Kolejarz Stró┼╝e 2-1 Orze┼é Wojnarowa 25 maja, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 0-2 Poprad Rytro 26 maja, 18:00
LKS Rupniów 0-6 Wierchy Rabka Zdrój 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zalesianka Zalesie 5-3 Laskovia Laskowa 25 maja, 17:00
Huragan Waksmund 0-3 Sokó┼é Stary S─ůcz 26 maja, 16:00
Jarmuta Szczawnica 4-0 LKS Łużna 25 maja, 18:00
w Tylmanowej

Kolejka 26 - 1-2 czerwca

Sokó┼é S┼éopnice 3-1 Jarmuta Szczawnica 1 czerwca, 18:00
LKS Łużna 0-1 Huragan Waksmund 2 czerwca, 17:00
Sokó┼é Stary S─ůcz 3-2 Zalesianka Zalesie 1 czerwca, 17:00
Laskovia Laskowa 4-4 LKS Rupniów 2 czerwca, 18:00
Wierchy Rabka Zdrój 2-0 Skalnik Kamionka Wielka 1 czerwca, 18:00
Poprad Rytro 4-2 Kolejarz Stró┼╝e 2 czerwca, 16:00
Orze┼é Wojnarowa 2-2 Gród Podegrodzie 1 czerwca, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-1 KS Tymbark 1 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 8-9 czerwca

Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-4 Sokó┼é S┼éopnice 9 czerwca, 16:00
KS Tymbark 0-10 Orzeł Wojnarowa 8 czerwca, 10:00
Gród Podegrodzie 0-0 Poprad Rytro 8 czerwca, 18:00
Kolejarz Stró┼╝e 2-7 Wierchy Rabka Zdrój 8 czerwca, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 6-0 Laskovia Laskowa 9 czerwca, 18:00
LKS Rupniów 0-4 Sokó┼é Stary S─ůcz 8 czerwca, 11:00
Zalesianka Zalesie 4-4 LKS Łużna 8 czerwca, 17:00
Huragan Waksmund 0-3 Jarmuta Szczawnica 9 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 15-16 czerwca

Skalnik Kamionka Wielka 3-3 Sokó┼é Stary S─ůcz 16 czerwca, 16:00
Sokó┼é S┼éopnice 2-1 Huragan Waksmund 15 czerwca, 18:00
Jarmuta Szczawnica 5-1 Zalesianka Zalesie 15 czerwca, 17:00
LKS ┼üu┼╝na 3-0 LKS Rupniów 16 czerwca, 17:00
(wo)
go┼Ťcie nie dojechali
Laskovia Laskowa 3-4 Kolejarz Stró┼╝e 15 czerwca, 16:00
Wierchy Rabka Zdrój 1-0 Gród Podegrodzie 15 czerwca, 18:00
Poprad Rytro 3-0 KS Tymbark 16 czerwca, 16:00
(wo)
go┼Ťcie nie dojechali
Orze┼é Wojnarowa 3-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 15 czerwca, 13:30
(wo)
go┼Ťcie nie dojechali

Kolejka 29 - 19 czerwca

Orze┼é Wojnarowa 1-1 Sokó┼é S┼éopnice 20 czerwca, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-4 Poprad Rytro 20 czerwca, 16:00
KS Tymbark 0-8 Wierchy Rabka Zdrój 19 czerwca, 18:00
Gród Podegrodzie 7-0 Laskovia Laskowa 19 czerwca, 18:00
Kolejarz Stró┼╝e 3-1 Sokó┼é Stary S─ůcz 20 czerwca, 13:00
Skalnik Kamionka Wielka 6-2 LKS Łużna 19 czerwca, 18:00
LKS Rupniów 1-8 Jarmuta Szczawnica 19 czerwca, 18:00
Zalesianka Zalesie 3-2 Huragan Waksmund 19 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Skalnik Kamionka Wielka 5-2 Jarmuta Szczawnica 22 czerwca, 18:00
Gród Podegrodzie 4-2 Sokó┼é Stary S─ůcz 22 czerwca, 18:00
Sokó┼é S┼éopnice 6-1 Zalesianka Zalesie 22 czerwca, 18:00
Huragan Waksmund 8-2 LKS Rupniów 22 czerwca, 16:00
LKS ┼üu┼╝na 5-7 Kolejarz Stró┼╝e 22 czerwca, 18:00
Laskovia Laskowa 5-1 KS Tymbark 22 czerwca, 18:00
Wierchy Rabka Zdrój 5-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 22 czerwca, 18:00
przerwany przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania dru┼╝yny go┼Ťci; uznano wynik z boiska
Poprad Rytro 2-3 Orzeł Wojnarowa 22 czerwca, 16:00

 
 

LKS Skalnik Bogda˝ski Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona g│ˇwna    | LKS Skalnik    | AktualnoÂci    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj siŕ