Sponsorzy

 

Tabela i terminarz 2015/2016

  Klub Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
1. Bocheński KS 30 63 20 3 7 79-44
2. Barciczanka Barcice 30 58 17 7 6 77-33
3. Lubań Maniowy 30 57 17 6 7 55-33
4. Sokół Borzęcin Górny 30 53 16 5 9 62-45
5. Glinik Gorlice 30 51 16 3 11 62-47
6. Skalnik Bogdański 30 50 15 5 10 57-36
7. Watra Białka Tatrzańska 30 48 13 9 8 45-29
8. GKS Drwinia 30 43 11 10 9 49-41
9. KS Tymbark 30 41 12 5 13 48-57
10. Poprad Rytro 30 39 11 6 13 53-59
11. Tuchovia Tuchów 30 36 9 9 12 52-55
12. Sandecja II Nowy Sącz 29 34 9 7 13 51-64
13. MLKS Żabno 30 29 8 5 17 41-63
14. LKS Szaflary 30 28 8 4 18 50-88
15. KS Zakopane 29 26 7 5 17 25-51
16. Ciężkowianka Ciężkowice 30 14 3 5 22 26-87


Terminarz

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Watra Białka Tatrzańska 2-3 Bocheński KS 9 sierpnia, 17:00 (150)
Lubań Maniowy 2-1 MLKS Żabno 9 sierpnia, 16:00 (100)
KS Zakopane 2-0 Sokół Borzęcin Górny 9 sierpnia, 13:00 (100)
Tuchovia Tuchów 1-3 Sandecja II Nowy Sącz 9 sierpnia, 15:00 (150)
LKS Szaflary 4-3 Glinik Gorlice 18 sierpnia, 18:00
KS Tymbark 0-5 Barciczanka Barcice 8 sierpnia, 17:00 (150)
Skalnik Kamionka Wielka 2-1 GKS Drwinia 8 sierpnia, 17:00 (60)
Poprad Rytro 4-2 Ciężkowianka Ciężkowice 9 sierpnia, 17:00 (350)

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Bocheński KS 2-0 GKS Drwinia 15 sierpnia, 17:30 (300)
Barciczanka Barcice 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 14 sierpnia, 17:30 (200)
Glinik Gorlice 2-1 KS Tymbark 11 listopada, 11:00
Poprad Rytro 1-3 LKS Szaflary 15 sierpnia, 17:00 (200)
Sandecja II Nowy Sącz 7-1 Ciężkowianka Ciężkowice 16 sierpnia, 16:00 (150)
na stadionie Jedności
Sokół Borzęcin Górny 2-1 Tuchovia Tuchów 19 sierpnia, 18:00 (50)
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 18:00) odwołany
MLKS Żabno 2-0 KS Zakopane 16 sierpnia, 17:00 (140)
Watra Białka Tatrzańska 1-0 Lubań Maniowy 16 sierpnia, 17:00 (250)

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

KS Zakopane 2-0 Watra Białka Tatrzańska 23 sierpnia, 17:00 (200)
Tuchovia Tuchów 1-4 MLKS Żabno 23 sierpnia, 17:00 (200)
KS Tymbark 5-1 Poprad Rytro 22 sierpnia, 17:00 (250)
Skalnik Kamionka Wielka 3-1 Glinik Gorlice 23 sierpnia, 16:00 (100)
Bocheński KS 1-2 Lubań Maniowy 22 sierpnia, 16:00 (200)
Sokół Borzęcin Górny 1-2 Ciężkowianka Ciężkowice 23 sierpnia, 15:00 (80)
Sandecja II Nowy Sącz 3-2 LKS Szaflary 23 sierpnia, 11:00 (150)
na stadionie Jedności
Barciczanka Barcice 1-0 GKS Drwinia 23 sierpnia, 16:00 (100)

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Bocheński KS 2-3 Barciczanka Barcice 26 sierpnia, 17:30
Glinik Gorlice 1-0 GKS Drwinia 26 sierpnia, 17:30
Poprad Rytro 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 26 sierpnia, 17:30
Sandecja II Nowy Sącz 0-2 KS Tymbark 26 sierpnia, 16:00 (50)
na stadionie Jedności
Sokół Borzęcin Górny 3-2 LKS Szaflary 26 sierpnia, 17:00
MLKS Żabno 4-4 Ciężkowianka Ciężkowice 26 sierpnia, 17:30
Watra Białka Tatrzańska 3-0 Tuchovia Tuchów 9 września, 16:30
Lubań Maniowy 2-0 KS Zakopane 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

KS Zakopane 0-3 Bocheński KS 30 sierpnia, 17:00 (200)
Tuchovia Tuchów 1-4 Lubań Maniowy 30 sierpnia, 17:00 (100)
Ciężkowianka Ciężkowice 0-1 Watra Białka Tatrzańska 30 sierpnia, 17:00 (300)
KS Tymbark 0-3 Sokół Borzęcin Górny 15 listopada, 11:00 (50)
Skalnik Kamionka Wielka 1-2 Sandecja II Nowy Sącz 29 sierpnia, 17:00 (120)
GKS Drwinia 2-1 Poprad Rytro 30 sierpnia, 17:00 (200)
Barciczanka Barcice 0-2 Glinik Gorlice 29 sierpnia, 17:00 (100)
MLKS Żabno 2-5 LKS Szaflary 29 sierpnia, 17:00 (120)

Kolejka 6 - 5-6 września

Bocheński KS 4-1 Glinik Gorlice 5 września, 17:00 (250)
Poprad Rytro 3-3 Barciczanka Barcice 6 września, 17:00 (300)
Sandecja II Nowy Sącz 3-3 GKS Drwinia 6 września, 16:00 (50)
na stadionie Jedności
Sokół Borzęcin Górny 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 6 września, 16:00 (50)
MLKS Żabno 1-1 KS Tymbark 5 września, 17:00 (120)
Watra Białka Tatrzańska 1-0 LKS Szaflary 6 września, 17:00 (200)
Lubań Maniowy 1-0 Ciężkowianka Ciężkowice 6 września, 15:00 (150)
KS Zakopane 0-3 Tuchovia Tuchów 11 listopada, 12:00 (100)

Kolejka 7 - 12-13 września

Tuchovia Tuchów 2-2 Bocheński KS 13 września, 16:00 (150)
Ciężkowianka Ciężkowice 1-1 KS Zakopane 13 września, 15:00 (300)
LKS Szaflary 3-2 Lubań Maniowy 13 września, 16:30 (150)
w Nowym Targu
KS Tymbark 1-0 Watra Białka Tatrzańska 13 września, 16:30 (250)
Skalnik Kamionka Wielka 2-0 MLKS Żabno 13 września, 16:30 (120)
GKS Drwinia 1-1 Sokół Borzęcin Górny 13 września, 16:30 (200)
Barciczanka Barcice 4-0 Sandecja II Nowy Sącz 10 września, 17:00 (80)
Glinik Gorlice 1-2 Poprad Rytro 12 września, 14:00 (250)

Kolejka 8 - 19-20 września

Sandecja II Nowy Sącz 2-4 Glinik Gorlice 20 września, 15:00
bez udziału publiczności
Sokół Borzęcin Górny 1-1 Barciczanka Barcice 20 września, 15:00 (70)
MLKS Żabno 2-0 GKS Drwinia 20 września, 16:30 (160)
Watra Białka Tatrzańska 5-2 Skalnik Kamionka Wielka 20 września, 16:00 (200)
Lubań Maniowy 1-2 KS Tymbark 20 września, 15:00 (150)
KS Zakopane 3-2 LKS Szaflary 20 września, 16:30 (150)
Tuchovia Tuchów 3-1 Ciężkowianka Ciężkowice 20 września, 16:30 (300)
Poprad Rytro 0-1 Bocheński KS 20 września, 16:00 (200)

Kolejka 9 - 26-27 września

Ciężkowianka Ciężkowice 2-1 Bocheński KS 20 marca, 14:00 (70)
w pierwotnym terminie (27 września, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (22 listopada, 11:00) odwołany
KS Tymbark 2-0 KS Zakopane 26 września, 11:00 (100)
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 Lubań Maniowy 11 listopada, 11:00 (80)
w pierwotnym terminie (27 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Drwinia 0-0 Watra Białka Tatrzańska 11 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (27 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Barciczanka Barcice 3-1 MLKS Żabno 26 września, 12:00 (100)
Glinik Gorlice 3-1 Sokół Borzęcin Górny 26 września, 15:00 (200)
Poprad Rytro 6-0 Sandecja II Nowy Sącz 26 września, 11:00 (100)
Tuchovia Tuchów 6-0 LKS Szaflary 15 listopada, 11:00 (70)
w pierwotnym terminie (26 września, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 10 - 3-4 października

Sokół Borzęcin Górny 5-1 Poprad Rytro 4 października, 15:00 (100)
MLKS Żabno 1-0 Glinik Gorlice 4 października, 16:00 (110)
Watra Białka Tatrzańska 2-0 Barciczanka Barcice 3 października, 15:30 (200)
Lubań Maniowy 2-1 GKS Drwinia 4 października, 15:00 (150)
KS Zakopane 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 4 października, 15:30 (100)
Tuchovia Tuchów 4-1 KS Tymbark 4 października, 14:00 (120)
Ciężkowianka Ciężkowice 1-1 LKS Szaflary 4 października, 15:00 (220)
Sandecja II Nowy Sącz 4-4 Bocheński KS 4 października, 15:00 (100)
na stadionie Jedności

Kolejka 11 - 10-11 października

LKS Szaflary 0-4 Bocheński KS 9 października, 16:00 (100)
KS Tymbark 4-0 Ciężkowianka Ciężkowice 10 października, 16:00 (100)
Skalnik Kamionka Wielka 1-1 Tuchovia Tuchów 11 października, 14:00 (30)
GKS Drwinia 3-2 KS Zakopane 21 października, 15:30
Barciczanka Barcice 1-3 Lubań Maniowy 10 października, 16:00 (150)
Glinik Gorlice 2-0 Watra Białka Tatrzańska 10 października, 13:00 (200)
Poprad Rytro 3-1 MLKS Żabno 11 października, 15:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 0-1 Sokół Borzęcin Górny 10 października, 16:00 (30)
na stadionie Jedności

Kolejka 12 - 17-18 października

MLKS Żabno 3-3 Sandecja II Nowy Sącz 19 marca, 14:00 (60)
w pierwotnym terminie (17 października, 15:30) nie odbył się z powodu problemów gości z transportem
Watra Białka Tatrzańska 0-1 Poprad Rytro 18 października, 15:30 (100)
Lubań Maniowy 3-1 Glinik Gorlice 18 października, 14:00 (150)
KS Zakopane 0-3 Barciczanka Barcice 18 października, 14:30 (100)
Tuchovia Tuchów 2-1 GKS Drwinia 18 października, 15:00 (100)
Ciężkowianka Ciężkowice 2-3 Skalnik Kamionka Wielka 18 października, 15:00 (300)
Sokół Borzęcin Górny 1-3 Bocheński KS 18 października, 14:00 (100)
KS Tymbark 1-3 LKS Szaflary 18 października, 11:00 (150)

Kolejka 13 - 24-25 października

KS Tymbark 1-4 Bocheński KS 25 października, 11:00 (170)
Skalnik Kamionka Wielka 4-1 LKS Szaflary 25 października, 14:00 (50)
GKS Drwinia 2-0 Ciężkowianka Ciężkowice 25 października, 14:00 (150)
Barciczanka Barcice 0-2 Tuchovia Tuchów 24 października, 14:30 (100)
Glinik Gorlice 2-0 KS Zakopane 24 października, 14:00 (200)
Poprad Rytro 1-1 Lubań Maniowy 25 października, 14:00 (200)
Sandecja II Nowy Sącz 1-1 Watra Białka Tatrzańska 25 października, 14:00 (150)
na stadionie Jedności
Sokół Borzęcin Górny 4-2 MLKS Żabno 25 października, 14:00 (90)

Kolejka 14 - 31 października

Watra Białka Tatrzańska 2-1 Sokół Borzęcin Górny 31 października, 12:30 (100)
Lubań Maniowy 3-0 Sandecja II Nowy Sącz 31 października, 13:00 (100)
KS Zakopane 1-0 Poprad Rytro 31 października, 13:30 (100)
Tuchovia Tuchów 2-2 Glinik Gorlice 31 października, 13:00 (50)
Ciężkowianka Ciężkowice 0-4 Barciczanka Barcice 31 października, 14:00 (200)
KS Tymbark 0-4 Skalnik Kamionka Wielka 31 października, 14:00 (200)
MLKS Żabno 0-2 Bocheński KS 31 października, 13:30 (50)
GKS Drwinia 4-3 LKS Szaflary 31 października, 14:00 (60)

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Skalnik Kamionka Wielka 2-1 Bocheński KS 8 listopada, 13:30 (50)
GKS Drwinia 3-1 KS Tymbark 8 listopada, 13:30 (100)
Barciczanka Barcice 0-2 LKS Szaflary 7 listopada, 13:00 (100)
Glinik Gorlice 5-4 Ciężkowianka Ciężkowice 7 listopada, 13:00 (200)
Poprad Rytro 1-2 Tuchovia Tuchów 8 listopada, 13:30 (60)
Sandecja II Nowy Sącz 2-0 KS Zakopane 8 listopada, 13:30 (150)
Sokół Borzęcin Górny 0-0 Lubań Maniowy 8 listopada, 13:00 (100)
MLKS Żabno 1-0 Watra Białka Tatrzańska 8 listopada, 13:30 (80)

Kolejka 16 - 26 marca

Ciężkowianka Ciężkowice 0-2 Poprad Rytro 26 marca, 13:30 (150)
Bocheński KS 4-3 Watra Białka Tatrzańska 26 marca, 14:00 (250)
MLKS Żabno 3-6 Lubań Maniowy 26 marca, 12:00 (50)
Sokół Borzęcin Górny 4-0 KS Zakopane 26 marca, 12:00 (60)
Sandecja II Nowy Sącz 4-2 Tuchovia Tuchów 26 marca, 16:00 (60)
Glinik Gorlice 4-0 LKS Szaflary 26 marca, 14:00 (250)
Barciczanka Barcice 3-1 KS Tymbark 26 marca, 11:00 (100)
GKS Drwinia 2-0 Skalnik Kamionka Wielka 26 marca, 13:00 (100)

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

GKS Drwinia 1-2 Bocheński KS 2 kwietnia, 16:00 (300)
Skalnik Kamionka Wielka 2-2 Barciczanka Barcice 2 kwietnia, 17:00 (80)
KS Tymbark 0-4 Glinik Gorlice 2 kwietnia, 16:00 (250)
LKS Szaflary 2-4 Poprad Rytro 3 kwietnia, 15:00 (100)
Ciężkowianka Ciężkowice 0-2 Sandecja II Nowy Sącz 3 kwietnia, 14:00 (200)
Tuchovia Tuchów 3-1 Sokół Borzęcin Górny 2 kwietnia, 16:00 (150)
KS Zakopane 1-1 MLKS Żabno 3 kwietnia, 12:00 (100)
Lubań Maniowy 0-0 Watra Białka Tatrzańska 3 kwietnia, 15:00 (200)

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Lubań Maniowy 5-2 Bocheński KS 10 kwietnia, 15:00 (200)
Ciężkowianka Ciężkowice 0-1 Sokół Borzęcin Górny 10 kwietnia, 15:00 (200)
LKS Szaflary 0-0 Sandecja II Nowy Sącz 10 kwietnia, 16:00 (200)
GKS Drwinia 1-3 Barciczanka Barcice 10 kwietnia, 11:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 2-1 KS Zakopane 10 kwietnia, 15:00 (200)
MLKS Żabno 1-0 Tuchovia Tuchów 10 kwietnia, 16:00 (140)
Poprad Rytro 1-4 KS Tymbark 10 kwietnia, 15:00 (200)
Glinik Gorlice 3-2 Skalnik Kamionka Wielka 9 kwietnia, 16:00 (250)

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Barciczanka Barcice 5-0 Bocheński KS 17 kwietnia, 16:00 (150)
GKS Drwinia 1-1 Glinik Gorlice 17 kwietnia, 16:00 (200)
Skalnik Kamionka Wielka 1-3 Poprad Rytro 17 kwietnia, 15:00 (100)
KS Tymbark 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 16 kwietnia, 13:00 (200)
LKS Szaflary 0-5 Sokół Borzęcin Górny 17 kwietnia, 14:30 (100)
Ciężkowianka Ciężkowice 2-0 MLKS Żabno 17 kwietnia, 15:00 (170)
Tuchovia Tuchów 2-2 Watra Białka Tatrzańska 17 kwietnia, 16:00 (160)
KS Zakopane 0-0 Lubań Maniowy 1 czerwca, 18:00 (200)

Kolejka 20 - 20 kwietnia

LKS Szaflary 4-0 MLKS Żabno 27 kwietnia, 17:00
Bocheński KS 3-0 KS Zakopane 20 kwietnia, 17:00
Lubań Maniowy 3-0 Tuchovia Tuchów 20 kwietnia, 16:00
Watra Białka Tatrzańska 2-0 Ciężkowianka Ciężkowice 20 kwietnia, 17:00
Sokół Borzęcin Górny 2-0 KS Tymbark 19 marca, 15:00 (50)
Sandecja II Nowy Sącz 0-3 Skalnik Kamionka Wielka 20 kwietnia, 17:00
Poprad Rytro 0-2 GKS Drwinia 20 kwietnia, 17:00
Glinik Gorlice 1-1 Barciczanka Barcice 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Glinik Gorlice 0-1 Bocheński KS 23 kwietnia, 17:00 (250)
Barciczanka Barcice 1-3 Poprad Rytro 24 kwietnia, 17:00 (300)
GKS Drwinia 1-1 Sandecja II Nowy Sącz 23 kwietnia, 15:00 (100)
Skalnik Kamionka Wielka 2-1 Sokół Borzęcin Górny 24 kwietnia, 16:00 (30)
KS Tymbark 1-0 MLKS Żabno 23 kwietnia, 17:00 (200)
LKS Szaflary 0-3 Watra Białka Tatrzańska 24 kwietnia, 16:00 (150)
Ciężkowianka Ciężkowice 1-2 Lubań Maniowy 24 kwietnia, 14:00 (70)
Tuchovia Tuchów 3-1 KS Zakopane 24 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Bocheński KS 4-3 Tuchovia Tuchów 30 kwietnia, 17:00 (200)
KS Zakopane 6-0 Ciężkowianka Ciężkowice 1 maja, 16:00 (150)
Lubań Maniowy 2-0 LKS Szaflary 30 kwietnia, 17:00 (250)
Watra Białka Tatrzańska 1-1 KS Tymbark 30 kwietnia, 17:00 (150)
MLKS Żabno 2-0 Skalnik Kamionka Wielka 30 kwietnia, 11:00 (50)
Sokół Borzęcin Górny 3-3 GKS Drwinia 30 kwietnia, 16:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 3-3 Barciczanka Barcice 30 kwietnia, 17:00 (150)
w Barcicach; Sandecja II gospodarzem
Poprad Rytro 3-2 Glinik Gorlice 30 kwietnia, 17:00 (350)

Kolejka 23 - 3 maja

Bocheński KS 2-2 Poprad Rytro 3 maja, 18:00
Glinik Gorlice 2-0 Sandecja II Nowy Sącz 18 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (3 maja) odwołany z powodu Dni Gorlic
Barciczanka Barcice 6-0 Sokół Borzęcin Górny 3 maja, 17:00
GKS Drwinia 2-1 MLKS Żabno 3 maja, 15:00
Skalnik Kamionka Wielka 0-0 Watra Białka Tatrzańska 3 maja, 17:00
KS Tymbark 2-2 Lubań Maniowy 4 maja, 17:30
LKS Szaflary 0-0 KS Zakopane 8 czerwca, 18:00
Ciężkowianka Ciężkowice 1-1 Tuchovia Tuchów 3 maja, 16:00

Kolejka 24 - 7-8 maja

LKS Szaflary 3-3 Tuchovia Tuchów 8 maja, 15:00 (100)
Bocheński KS 5-0 Ciężkowianka Ciężkowice 7 maja, 18:00 (250)
KS Zakopane 1-2 KS Tymbark 8 maja, 16:00 (150)
Lubań Maniowy 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 8 maja, 16:00 (200)
Watra Białka Tatrzańska 1-1 GKS Drwinia 8 maja, 15:00 (150)
MLKS Żabno 1-2 Barciczanka Barcice 8 maja, 16:00 (60)
Sokół Borzęcin Górny 4-2 Glinik Gorlice 8 maja, 16:00 (80)
Sandecja II Nowy Sącz 5-2 Poprad Rytro 8 maja, 11:00 (100)
na bocznym boisku

Kolejka 25 - 14-15 maja

Bocheński KS 3-0 Sandecja II Nowy Sącz 15 maja, 18:00 (250)
Poprad Rytro 1-3 Sokół Borzęcin Górny 15 maja, 16:00 (200)
Glinik Gorlice 4-0 MLKS Żabno 14 maja, 17:00 (100)
Barciczanka Barcice 0-0 Watra Białka Tatrzańska 14 maja, 15:00 (100)
GKS Drwinia 2-1 Lubań Maniowy 14 maja, 16:00 (50)
Skalnik Kamionka Wielka 2-0 KS Zakopane 15 maja, 17:00 (80)
KS Tymbark 2-0 Tuchovia Tuchów 14 maja, 17:00 (50)
LKS Szaflary 5-0 Ciężkowianka Ciężkowice 14 maja, 17:00 (50)

Kolejka 26 - 21-22 maja

Bocheński KS 7-1 LKS Szaflary 21 maja, 18:00 (300)
Ciężkowianka Ciężkowice 1-1 KS Tymbark 22 maja, 14:00 (150)
Tuchovia Tuchów 0-0 Skalnik Kamionka Wielka 22 maja, 16:00 (100)
KS Zakopane 1-1 GKS Drwinia 21 maja, 11:00 (100)
Lubań Maniowy 1-1 Barciczanka Barcice 22 maja, 17:30 (300)
Watra Białka Tatrzańska 3-0 Glinik Gorlice 22 maja, 17:00
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
MLKS Żabno 6-2 Poprad Rytro 22 maja, 16:00 (150)
Sokół Borzęcin Górny 3-2 Sandecja II Nowy Sącz 21 maja, 16:00 (60)

Kolejka 27 - 25 maja

Bocheński KS 2-3 Sokół Borzęcin Górny 25 maja, 18:00
LKS Szaflary 2-5 KS Tymbark 26 maja, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 2-0 MLKS Żabno 25 maja, 17:00 (50)
Poprad Rytro 1-1 Watra Białka Tatrzańska 26 maja, 17:00
Glinik Gorlice 2-3 Lubań Maniowy 25 maja, 18:00
Barciczanka Barcice 6-0 KS Zakopane 25 maja, 18:00
GKS Drwinia 2-2 Tuchovia Tuchów 25 maja, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 9-0 Ciężkowianka Ciężkowice 25 maja, 18:00

Kolejka 28 - 28-29 maja

Bocheński KS 3-1 KS Tymbark 28 maja, 18:00 (250)
LKS Szaflary 1-4 Skalnik Kamionka Wielka 28 maja, 18:00 (90)
Ciężkowianka Ciężkowice 0-1 GKS Drwinia 29 maja, 16:00 (150)
Tuchovia Tuchów 1-3 Barciczanka Barcice 29 maja, 17:00 (80)
KS Zakopane 1-2 Glinik Gorlice 29 maja, 17:30 (200)
Lubań Maniowy 0-2 Poprad Rytro 29 maja, 18:00 (200)
Watra Białka Tatrzańska 6-1 Sandecja II Nowy Sącz 28 maja, 17:00 (150)
MLKS Żabno 1-1 Sokół Borzęcin Górny 28 maja, 14:00 (100)

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Bocheński KS 3-0 MLKS Żabno 4 czerwca, 18:00 (250)
LKS Szaflary 0-6 GKS Drwinia 5 czerwca, 18:00 (100)
Sokół Borzęcin Górny 4-0 Watra Białka Tatrzańska 4 czerwca, 17:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 1-2 Lubań Maniowy 5 czerwca, 18:00 (200)
Poprad Rytro 0-1 KS Zakopane 4 czerwca, 17:00 (100)
Glinik Gorlice 2-0 Tuchovia Tuchów 4 czerwca, 18:00 (200)
Barciczanka Barcice 5-0 Ciężkowianka Ciężkowice 5 czerwca, 17:00 (150)
Skalnik Kamionka Wielka 4-3 KS Tymbark 5 czerwca, 17:00 (100)

Kolejka 30 - 11-12 czerwca

Bocheński KS 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 11 czerwca, 17:00
KS Tymbark 2-2 GKS Drwinia 11 czerwca, 17:00
LKS Szaflary 1-7 Barciczanka Barcice 11 czerwca, 17:00
Ciężkowianka Ciężkowice 1-3 Glinik Gorlice 11 czerwca, 17:00
Tuchovia Tuchów 1-1 Poprad Rytro 11 czerwca, 17:00
KS Zakopane - Sandecja II Nowy Sącz 11 czerwca, 17:00
goście nie dojechali
Lubań Maniowy 1-3 Sokół Borzęcin Górny 11 czerwca, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 3-0 MLKS Żabno 11 czerwca, 17:00
 
 

LKS Skalnik Bogdański Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona główna    | LKS Skalnik    | Aktualności    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj się