Sponsorzy

 

Tabela i terminarz 2014-2015

  Klub Mecze Punkty Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki
1. Podhale Nowy Targ 30 61 19 4 7 63-33
2. Barciczanka Barcice 30 59 17 8 5 72-36
3. GKS Drwinia 30 54 16 6 8 40-27
4. Sokół Borzęcin Górny 30 52 14 10 6 45-28
5. Watra Białka Tatrzańska 30 51 14 9 7 56-35
6. Skalnik Bogdański 30 49 15 4 11 49-34
7. Lubań Maniowy 30 47 13 8 9 43-25
8. MLKS Żabno 30 46 14 4 12 49-48
9. Sandecja II Nowy Sącz 30 40 11 7 12 48-51
10. Poprad Rytro 30 38 11 5 14 53-57
11. Glinik Gorlice 30 36 9 9 12 32-41
12. Bocheński KS 30 35 10 5 15 42-61
13. KS Zakopane 30 32 9 5 16 35-43
14. Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 30 28 7 7 16 37-66
15. Rylovia Rylowa 30 26 7 5 18 29-62
16. LKS Nowa Jastrząbka 30 16 4 4 22 25-71

Terminarz

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Lubań Maniowy 1-1 Barciczanka Barcice 10 sierpnia, 16:00 (250)
Sandecja II Nowy Sącz 3-0 Bocheński KS 10 sierpnia, 17:00
(wo)
na stadionie Jedności / goście zrezygnowali z gry
Rylovia Rylowa 2-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 10 sierpnia, 17:00 (120)
Watra Białka Tatrzańska 0-2 GKS Drwinia 28 sierpnia, 18:00 (50)
w Zakopanem na boisku COS Plato
Poprad Rytro 3-1 Glinik Gorlice 8 sierpnia, 18:00 (300)
Sokół Borzęcin Górny 4-0 KS Zakopane 10 sierpnia, 16:00 (80)
MLKS Żabno 2-1 Skalnik Kamionka Wielka 10 sierpnia, 14:00 (250)
Podhale Nowy Targ 1-0 LKS Nowa Jastrząbka 9 sierpnia, 17:30 (400)

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Barciczanka Barcice 2-2 KS Zakopane 14 sierpnia, 17:00
Glinik Gorlice 0-0 Skalnik Kamionka Wielka 14 sierpnia, 16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-4 Podhale Nowy Targ 13 sierpnia, 17:30
Bocheński KS 0-0 MLKS Żabno 14 sierpnia, 16:00
Lubań Maniowy 0-0 Sokół Borzęcin Górny 14 sierpnia, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 2-3 Poprad Rytro 14 sierpnia, 18:00
na stadionie Jedności
Rylovia Rylowa 0-1 Watra Białka Tatrzańska 14 sierpnia, 16:00
LKS Nowa Jastrząbka 0-1 GKS Drwinia 14 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Barciczanka Barcice 3-0 LKS Nowa Jastrząbka 17 sierpnia, 17:00 (100)
Skalnik Kamionka Wielka 0-3 Podhale Nowy Targ 16 sierpnia, 18:00 (100)
KS Zakopane 1-3 MLKS Żabno 17 sierpnia, 17:00 (150)
Glinik Gorlice 0-2 Sokół Borzęcin Górny 17 sierpnia, 18:00 (450)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-1 Watra Białka Tatrzańska 17 sierpnia, 17:00 (400)
Bocheński KS 1-3 Rylovia Rylowa 16 sierpnia, 18:00 (60)
Lubań Maniowy 0-2 Sandecja II Nowy Sącz 17 sierpnia, 16:00 (200)
Poprad Rytro 0-2 GKS Drwinia 17 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Sandecja II Nowy Sącz 0-2 Barciczanka Barcice 23 sierpnia, 17:00 (120)
w Barcicach; Sandecja II gospodarzem
Rylovia Rylowa 2-0 Lubań Maniowy 23 sierpnia, 17:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 7-3 Bocheński KS 24 sierpnia, 16:00 (100)
Poprad Rytro 5-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 24 sierpnia, 17:00
Sokół Borzęcin Górny 0-0 GKS Drwinia 20 sierpnia, 17:30
MLKS Żabno 1-2 Glinik Gorlice 24 sierpnia, 15:00 (120)
Podhale Nowy Targ 2-0 KS Zakopane 23 sierpnia, 18:00 (500)
LKS Nowa Jastrząbka 1-3 Skalnik Kamionka Wielka 23 sierpnia, 11:00 (80)

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Barciczanka Barcice 2-0 Skalnik Kamionka Wielka 30 sierpnia, 17:00 (100)
KS Zakopane 1-1 LKS Nowa Jastrząbka 30 sierpnia, 18:00 (500)
Glinik Gorlice 0-2 Podhale Nowy Targ 30 sierpnia, 17:00 (400)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-1 Sokół Borzęcin Górny 31 sierpnia, 17:00 (400)
Bocheński KS 2-3 Poprad Rytro 30 sierpnia, 14:00 (250)
Lubań Maniowy 3-1 Watra Białka Tatrzańska 31 sierpnia, 16:00 (400)
Sandecja II Nowy Sącz 4-0 Rylovia Rylowa 31 sierpnia, 17:00 (100)
na stadionie Jedności
MLKS Żabno 2-0 GKS Drwinia 31 sierpnia, 14:00 (200)

Kolejka 6 - 6-7 września

Rylovia Rylowa 0-4 Barciczanka Barcice 7 września, 17:00 (50)
Poprad Rytro 1-2 Lubań Maniowy 7 września, 16:00 (300)
Sokół Borzęcin Górny 1-1 Bocheński KS 5 września, 17:00 (50)
MLKS Żabno 2-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 7 września, 17:00 (500)
Podhale Nowy Targ 0-1 GKS Drwinia 6 września, 11:00 (300)
LKS Nowa Jastrząbka 2-0 Glinik Gorlice 7 września, 11:00 (80)
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 KS Zakopane 7 września, 17:00 (70)
Sandecja II Nowy Sącz 2-1 Watra Białka Tatrzańska 7 września, 17:00 (50)
na stadionie Heleny

Kolejka 7 - 13-14 września

Watra Białka Tatrzańska 4-2 Barciczanka Barcice 14 września, 16:00 (100)
Poprad Rytro 5-2 Rylovia Rylowa 14 września, 17:00 (300)
Sokół Borzęcin Górny 2-2 Sandecja II Nowy Sącz 15 listopada, 12:00 (50)
MLKS Żabno 0-0 Lubań Maniowy 13 września, 16:30 (100)
Podhale Nowy Targ 4-2 Bocheński KS 13 września, 17:00 (400)
LKS Nowa Jastrząbka 4-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 13 września, 11:00 (80)
Skalnik Kamionka Wielka 2-0 GKS Drwinia 14 września, 17:00 (100)
KS Zakopane 2-0 Glinik Gorlice 14 września, 17:00 (150)

Kolejka 8 - 21-22 września

Barciczanka Barcice 2-2 Glinik Gorlice 21 września, 16:00 (100)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-3 Skalnik Kamionka Wielka 21 września, 16:00 (250)
Bocheński KS 2-0 LKS Nowa Jastrząbka 20 września, 17:00 (200)
Lubań Maniowy 1-0 Podhale Nowy Targ 21 września, 16:00 (300)
Sandecja II Nowy Sącz 2-3 MLKS Żabno 21 września, 11:00 (50)
na stadionie Jedności
Rylovia Rylowa 1-1 Sokół Borzęcin Górny 20 września, 16:00 (180)
Watra Białka Tatrzańska 1-1 Poprad Rytro 21 września, 16:00 (100)
KS Zakopane 0-1 GKS Drwinia 20 września, 16:30 (100)

Kolejka 9 - 28-29 września

Poprad Rytro 3-2 Barciczanka Barcice 28 września, 16:00 (400)
Sokół Borzęcin Górny 0-0 Watra Białka Tatrzańska 15 marca, 13:00 (40)
w pierwotnym terminie (28 września, 16:00) odwołany z powodu niezdolności do gry zawodników gości; w drugim terminie (22 listopada, 13:00) odwołany
MLKS Żabno 1-0 Rylovia Rylowa 28 września, 16:00 (120)
Podhale Nowy Targ 6-0 Sandecja II Nowy Sącz 27 września, 16:00 (300)
LKS Nowa Jastrząbka 1-1 Lubań Maniowy 28 września, 15:00 (80)
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 Bocheński KS 27 września, 16:00 (50)
KS Zakopane 3-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 28 września, 16:00 (200)
Glinik Gorlice 1-1 GKS Drwinia 27 września, 15:00 (300)

Kolejka 10 - 4-5 października

Barciczanka Barcice 1-2 GKS Drwinia 5 października, 15:30 (120)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 Glinik Gorlice 5 października, 16:00 (300)
Bocheński KS 3-1 KS Zakopane 4 października, 16:00 (200)
Lubań Maniowy 1-2 Skalnik Kamionka Wielka 5 października, 15:00 (200)
Sandecja II Nowy Sącz 4-1 LKS Nowa Jastrząbka 5 października, 11:00 (70)
na stadionie Jedności
Rylovia Rylowa 0-1 Podhale Nowy Targ 5 października, 14:00 (150)
Watra Białka Tatrzańska 1-1 MLKS Żabno 5 października, 15:00 (100)
Poprad Rytro 1-0 Sokół Borzęcin Górny 5 października, 15:00 (100)

Kolejka 11 - 11-12 października

Sokół Borzęcin Górny 0-1 Barciczanka Barcice 12 października, 15:00 (60)
MLKS Żabno 5-2 Poprad Rytro 12 października, 15:00 (180)
Podhale Nowy Targ 1-1 Watra Białka Tatrzańska 16 listopada, 13:00 (400)
LKS Nowa Jastrząbka 6-0 Rylovia Rylowa 12 października, 11:00 (70)
Skalnik Kamionka Wielka 1-2 Sandecja II Nowy Sącz 11 października, 15:00 (70)
KS Zakopane 2-1 Lubań Maniowy 12 października, 15:30 (200)
Glinik Gorlice 4-2 Bocheński KS 11 października, 15:00 (250)
GKS Drwinia 3-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 12 października, 15:30 (400)

Kolejka 12 - 18-19 października

Barciczanka Barcice 1-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 19 października, 15:00 (100)
Bocheński KS 1-0 GKS Drwinia 18 października, 15:00 (350)
Lubań Maniowy 0-0 Glinik Gorlice 19 października, 14:00 (200)
Sandecja II Nowy Sącz 1-0 KS Zakopane 19 października, 11:00 (100)
na stadionie Jedności
Rylovia Rylowa 2-6 Skalnik Kamionka Wielka 18 października, 15:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 4-1 LKS Nowa Jastrząbka 19 października, 15:00 (100)
Poprad Rytro 2-3 Podhale Nowy Targ 19 października, 14:00 (300)
Sokół Borzęcin Górny 4-5 MLKS Żabno 19 października, 15:00 (150)

Kolejka 13 - 25-26 października

MLKS Żabno 2-1 Barciczanka Barcice 26 października, 14:00 (120)
Podhale Nowy Targ 0-1 Sokół Borzęcin Górny 25 października, 13:00 (150)
LKS Nowa Jastrząbka 2-2 Poprad Rytro 25 października, 15:00 (50)
Skalnik Kamionka Wielka 1-2 Watra Białka Tatrzańska 25 października, 15:00 (50)
KS Zakopane 0-1 Rylovia Rylowa 26 października, 14:00 (200)
Glinik Gorlice 3-2 Sandecja II Nowy Sącz 25 października, 14:00
bez udziału publiczności
GKS Drwinia 1-1 Lubań Maniowy 26 października, 14:00 (250)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-2 Bocheński KS 26 października, 14:00 (120)

Kolejka 14 - 2 listopada

Barciczanka Barcice 5-2 Bocheński KS 2 listopada, 11:30 (100)
Lubań Maniowy 1-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2 listopada, 13:00 (150)
Sandecja II Nowy Sącz 5-0 GKS Drwinia 2 listopada, 14:00 (70)
na stadionie Jedności
Rylovia Rylowa 4-1 Glinik Gorlice 2 listopada, 13:00 (50)
Watra Białka Tatrzańska 1-2 KS Zakopane 2 listopada, 13:00 (200)
Poprad Rytro 0-1 Skalnik Kamionka Wielka 2 listopada, 14:00 (300)
Sokół Borzęcin Górny 2-2 LKS Nowa Jastrząbka 2 listopada, 13:00 (70)
MLKS Żabno 1-2 Podhale Nowy Targ 2 listopada, 14:00 (200)

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Podhale Nowy Targ 3-2 Barciczanka Barcice 8 listopada, 12:00 (150)
LKS Nowa Jastrząbka 4-2 MLKS Żabno 9 listopada, 13:00 (180)
Skalnik Kamionka Wielka 0-1 Sokół Borzęcin Górny 8 listopada, 13:00 (50)
KS Zakopane 2-2 Poprad Rytro 9 listopada, 13:00 (200)
Glinik Gorlice 0-2 Watra Białka Tatrzańska 8 listopada, 13:00 (200)
GKS Drwinia 1-1 Rylovia Rylowa 9 listopada, 13:00 (200)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-1 Sandecja II Nowy Sącz 8 listopada, 13:00 (120)
Bocheński KS 3-2 Lubań Maniowy 8 listopada, 13:00 (100)

Kolejka 16 - 21-22 marca

Barciczanka Barcice 4-3 Lubań Maniowy 21 marca, 15:00 (150)
Bocheński KS 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 21 marca, 15:00 (200)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-0 Rylovia Rylowa 22 marca, 15:00 (150)
GKS Drwinia 1-0 Watra Białka Tatrzańska 22 marca, 15:00 (100)
Glinik Gorlice 0-0 Poprad Rytro 21 marca, 15:00 (200)
KS Zakopane 0-1 Sokół Borzęcin Górny 27 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 12:00) odwołany
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 MLKS Żabno 22 marca, 15:00 (100)
LKS Nowa Jastrząbka 0-3 Podhale Nowy Targ  
(wo)

Kolejka 17 - 28-29 marca

GKS Drwinia 2-1 Poprad Rytro 28 marca, 15:00 (100)
LKS Nowa Jastrząbka 0-3 Barciczanka Barcice  
(wo)
Podhale Nowy Targ 0-1 Skalnik Kamionka Wielka 28 marca, 15:00 (200)
MLKS Żabno 0-3 KS Zakopane 28 marca, 16:00 (110)
Sokół Borzęcin Górny 1-1 Glinik Gorlice 29 marca, 15:00 (70)
Watra Białka Tatrzańska 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 28 marca, 15:00 (100)
Rylovia Rylowa 0-2 Bocheński KS 28 marca, 15:00 (80)
Sandecja II Nowy Sącz 1-0 Lubań Maniowy 29 marca, 15:00 (200)
na stadionie Jedności

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Barciczanka Barcice 3-0 Sandecja II Nowy Sącz 4 kwietnia, 13:00 (200)
Lubań Maniowy 5-0 Rylovia Rylowa 10 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bocheński KS 0-0 Watra Białka Tatrzańska 4 kwietnia, 11:00 (150)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-1 Poprad Rytro 4 kwietnia, 13:00 (150)
GKS Drwinia 1-2 Sokół Borzęcin Górny 4 kwietnia, 13:00 (100)
Glinik Gorlice 1-0 MLKS Żabno 4 kwietnia, 12:00 (200)
KS Zakopane 0-0 Podhale Nowy Targ 20 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 LKS Nowa Jastrząbka  
(wo)

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

GKS Drwinia 1-0 MLKS Żabno 12 kwietnia, 11:00 (200)
Skalnik Kamionka Wielka 0-0 Barciczanka Barcice 11 kwietnia, 16:30 (150)
LKS Nowa Jastrząbka 0-3 KS Zakopane  
(wo)
Podhale Nowy Targ 4-1 Glinik Gorlice 11 kwietnia, 15:00 (200)
Sokół Borzęcin Górny 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 12 kwietnia, 15:00 (150)
Poprad Rytro 0-1 Bocheński KS 12 kwietnia, 15:00 (300)
Watra Białka Tatrzańska 0-0 Lubań Maniowy 12 kwietnia, 15:00 (200)
Rylovia Rylowa 0-0 Sandecja II Nowy Sącz 12 kwietnia, 12:00 (80)

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Watra Białka Tatrzańska 2-2 Sandecja II Nowy Sącz 18 kwietnia, 16:00 (100)
Barciczanka Barcice 3-0 Rylovia Rylowa 18 kwietnia, 17:00 (100)
Lubań Maniowy 1-0 Poprad Rytro 19 kwietnia, 15:00 (150)
Bocheński KS 1-2 Sokół Borzęcin Górny 18 kwietnia, 17:00 (250)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-1 MLKS Żabno 19 kwietnia, 17:00 (500)
GKS Drwinia 2-2 Podhale Nowy Targ 19 kwietnia, 17:00 (200)
Glinik Gorlice 3-0 LKS Nowa Jastrząbka  
(wo)
KS Zakopane 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 18 kwietnia, 17:00 (50)

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

GKS Drwinia 3-0 LKS Nowa Jastrząbka  
(wo)
KS Zakopane 0-2 Barciczanka Barcice 25 kwietnia, 17:30 (100)
Skalnik Kamionka Wielka 3-1 Glinik Gorlice 26 kwietnia, 17:00 (100)
Podhale Nowy Targ 4-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 25 kwietnia, 16:00 (200)
MLKS Żabno 5-3 Bocheński KS 25 kwietnia, 17:00 (120)
Sokół Borzęcin Górny 0-0 Lubań Maniowy 26 kwietnia, 15:00 (150)
Poprad Rytro 3-0 Sandecja II Nowy Sącz 25 kwietnia, 16:00 (200)
Watra Białka Tatrzańska 3-2 Rylovia Rylowa 26 kwietnia, 16:00 (150)

Kolejka 22 - 2-3 maja

Barciczanka Barcice 2-1 Watra Białka Tatrzańska 2 maja, 17:00 (100)
Rylovia Rylowa 2-0 Poprad Rytro 1 maja, 17:00 (80)
Sandecja II Nowy Sącz 1-5 Sokół Borzęcin Górny 3 maja, 15:00 (100)
na stadionie Jedności
Lubań Maniowy 3-0 MLKS Żabno 3 maja, 16:00 (200)
Bocheński KS 1-1 Podhale Nowy Targ 1 maja, 18:00 (300)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-0 LKS Nowa Jastrząbka  
(wo)
GKS Drwinia 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 3 maja, 16:00 (300)
Glinik Gorlice 1-0 KS Zakopane 1 maja, 11:00 (250)

Kolejka 23 - 9-10 maja

GKS Drwinia 2-1 KS Zakopane 10 maja, 13:00 (100)
Glinik Gorlice 0-0 Barciczanka Barcice 9 maja, 17:00 (200)
Skalnik Kamionka Wielka 5-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 10 maja, 17:00 (100)
LKS Nowa Jastrząbka 0-3 Bocheński KS  
(wo)
Podhale Nowy Targ 1-0 Lubań Maniowy 9 maja, 17:00 (300)
MLKS Żabno 1-2 Sandecja II Nowy Sącz 9 maja, 17:00 (140)
Sokół Borzęcin Górny 2-1 Rylovia Rylowa 10 maja, 15:00 (100)
Poprad Rytro 0-6 Watra Białka Tatrzańska 10 maja, 16:00 (200)

Kolejka 24 - 16-17 maja

Barciczanka Barcice 6-0 Poprad Rytro 15 maja, 18:00 (250)
jednocześnie mecz finału PP Nowy Sącz - Nowy Sącz
Watra Białka Tatrzańska 1-3 Sokół Borzęcin Górny 17 maja, 16:00 (100)
Rylovia Rylowa 0-1 MLKS Żabno 17 maja, 11:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 1-2 Podhale Nowy Targ 17 maja, 16:00 (150)
na stadionie Jedności
Lubań Maniowy 3-0 LKS Nowa Jastrząbka  
(wo)
Bocheński KS 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 16 maja, 18:00 (200)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-1 KS Zakopane 17 maja, 16:00 (300)
GKS Drwinia 0-1 Glinik Gorlice 17 maja, 17:00 (100)

Kolejka 25 - 23-24 maja

GKS Drwinia 2-4 Barciczanka Barcice 24 maja, 17:00 (100)
Glinik Gorlice 1-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 23 maja, 18:00 (100)
KS Zakopane 3-2 Bocheński KS 23 maja, 18:00 (150)
Skalnik Kamionka Wielka 2-0 Lubań Maniowy 24 maja, 18:00 (50)
LKS Nowa Jastrząbka 0-3 Sandecja II Nowy Sącz  
(wo)
Podhale Nowy Targ 2-0 Rylovia Rylowa 23 maja, 17:00 (200)
MLKS Żabno 2-2 Watra Białka Tatrzańska 24 maja, 17:00 (120)
Sokół Borzęcin Górny 2-1 Poprad Rytro 24 maja, 15:00 (100)

Kolejka 26 - 30-31 maja

Barciczanka Barcice 1-1 Sokół Borzęcin Górny 30 maja, 18:00 (150)
Poprad Rytro 1-3 MLKS Żabno 30 maja, 16:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 2-0 Podhale Nowy Targ 31 maja, 16:00 (300)
Rylovia Rylowa 3-0 LKS Nowa Jastrząbka  
(wo)
Sandecja II Nowy Sącz 3-3 Skalnik Kamionka Wielka 31 maja, 11:00
bez udziału publiczności
Lubań Maniowy 1-0 KS Zakopane 30 maja, 17:00 (150)
Bocheński KS 0-3 Glinik Gorlice 31 maja, 18:00 (300)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-3 GKS Drwinia 31 maja, 18:00 (350)

Kolejka 27 - 3 czerwca

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-3 Barciczanka Barcice 4 czerwca, 16:00
GKS Drwinia 4-0 Bocheński KS 4 czerwca, 17:00
Glinik Gorlice 1-3 Lubań Maniowy 3 czerwca, 18:00
KS Zakopane 1-1 Sandecja II Nowy Sącz 3 czerwca, 18:00
Skalnik Kamionka Wielka 1-1 Rylovia Rylowa 3 czerwca, 18:00
LKS Nowa Jastrząbka 0-3 Watra Białka Tatrzańska  
(wo)
Podhale Nowy Targ 2-1 Poprad Rytro 3 czerwca, 18:00
MLKS Żabno 2-0 Sokół Borzęcin Górny 3 czerwca, 17:30

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Barciczanka Barcice 2-0 MLKS Żabno 6 czerwca, 18:00 (150)
Sokół Borzęcin Górny 2-1 Podhale Nowy Targ 7 czerwca, 16:00 (150)
Poprad Rytro 3-0 LKS Nowa Jastrząbka  
(wo)
Watra Białka Tatrzańska 2-1 Skalnik Kamionka Wielka 6 czerwca, 18:00 (100)
Rylovia Rylowa 1-4 KS Zakopane 6 czerwca, 17:00 (50)
Sandecja II Nowy Sącz 0-4 Glinik Gorlice 6 czerwca, 16:00
na stadionie Jedności / bez udziału publiczności
Lubań Maniowy 2-0 GKS Drwinia 7 czerwca, 17:00 (100)
Bocheński KS 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 7 czerwca, 18:00 (100)

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Bocheński KS 1-1 Barciczanka Barcice 13 czerwca, 18:00 (100)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-6 Lubań Maniowy 13 czerwca, 18:00 (50)
GKS Drwinia 0-0 Sandecja II Nowy Sącz 13 czerwca, 18:00 (100)
Glinik Gorlice 0-1 Rylovia Rylowa 13 czerwca, 18:00 (50)
KS Zakopane 1-2 Watra Białka Tatrzańska 13 czerwca, 18:00 (200)
Skalnik Kamionka Wielka 2-5 Poprad Rytro 13 czerwca, 18:00 (50)
LKS Nowa Jastrząbka 0-3 Sokół Borzęcin Górny  
(wo)
Podhale Nowy Targ 5-1 MLKS Żabno 13 czerwca, 18:00 (100)

Kolejka 30 - 20 czerwca

Barciczanka Barcice 7-4 Podhale Nowy Targ 20 czerwca, 17:00 (120)
MLKS Żabno 3-0 LKS Nowa Jastrząbka  
(wo)
Sokół Borzęcin Górny 0-1 Skalnik Kamionka Wielka 20 czerwca, 17:00 (60)
Poprad Rytro 4-1 KS Zakopane 20 czerwca, 17:00 (200)
Watra Białka Tatrzańska 3-0 Glinik Gorlice 20 czerwca, 17:00 (200)
Rylovia Rylowa 0-3 GKS Drwinia 20 czerwca, 17:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 2-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 20 czerwca, 17:00 (20)
na stadionie Jedności
Lubań Maniowy 2-0 Bocheński KS 20 czerwca, 17:00 (100)

 
 

LKS Skalnik Bogdański Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona główna    | LKS Skalnik    | Aktualności    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj się