Sponsorzy

LKS SKALNIK Kamionka Wielka otrzymuje co roku wsparcie finansowe z budżetu Gminy Kamionka Wielka, na następujące zadania:

1. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dzieci i młodzieży w ramach klubów sportowych.

2. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dorosłych w ramach klubów sportowych.

 

[2014-05-01]

Skalnik Kamionka Wielka 0-1 LKS Nowa Jastrząbka

Bramka: Patryk Szatko 88'

Skalnik: Kantor – Słowik, Kłębczyk (Homoncik 88'), Kulpa, Skrzypiec (Nowak G. 46'), Słowik – Żarnowski, Kołodziej, Nowak S., Bajdel (Hasior 70') – Pawełczak, Zieliński

Nowa Jastrząbka:
Kasprzyk – Baruch A., Baruch M., Kowalik, Kozioł, Janus M., Fronc (Starzyk 90'), Gucwa, Krużel (Ogorzelec 81'), Szadko, Chrobak

Cały mecz z drużyną z Jastrząbki, był przepełniony walką w środku pola. Pod bramkami działo się niewiele, jednak na brak emocji - zwłaszcza w końcówce - nie można było narzekać.

Pierwsze groźne akcje przeprowadziły obydwie drużyny, dopiero ok. 30 minuty. Najpierw w sytuacji 'sam na sam' znalazł się Janus. Jego strzał został jednak instynktownie obroniony, przez Sebastiana Kantora. Chwilę później w tzw. 100% sytuacji znalazł się pomocnik Skalnika, Kołodziej. Pa akcji lewą stroną, Pawełczak wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie Kołodziej w klarowniej sytuacji 'przeniósł' piłkę ponad bramką rywali. W pierwszej połowie lekką przewaga zarysowała się po stronie gości.

W drugiej połowie, mimo usilnych starań gospodarzy, obraz gry nie zmienił się. Kiedy wydawało się że drużyny podzielą się punktami, szybką kontrę wyprowadzili gracze gości. Po odbiorze piłki w środku pola, piłka trafiła do Szatki, który wyszedł na czystą pozycję, do bramki było jednak jeszcze ok 40 metrów. Dzięki szybkości gracza przyjezdnych, udało mu się uciec pościgowi obrońców Skalnika i mocnym strzałem pokonać bramkarza gospodarzy.


 
 
 

LKS Skalnik BogdaĂąski Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona gÂłówna    | LKS Skalnik    | AktualnoÂści    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj siĂŞ