Sponsorzy

LKS SKALNIK Kamionka Wielka otrzymuje co roku wsparcie finansowe z budżetu Gminy Kamionka Wielka, na następujące zadania:

1. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dzieci i młodzieży w ramach klubów sportowych.

2. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dorosłych w ramach klubów sportowych.

 

[2013-06-12]

Olimpia Wojnicz 2-1 Skalnik Kamionka Wielka

Bramki: 1:0 Świątek 20, 1:1 Michalik 39 karny, 2:1 Świątek 71.

Sędziował: Łukasz Krawczyk (Nowy Targ).

Żółte kartki: Mleczko, Mroczek, Malisz - Michalik, Kłębczyk dwie.
Czerwona kartka: Kłębczyk (60).

Olimpia: Stefański - Gucwa (70 Kusion), Fryś, Malisz, Bielak- Mroczek, Rzońca, Nowak (60 K. Migoń), Mleczko - Kuboń, Świątek. 

Skalnik: Kantor - Stojda (25 Chochla), Chełmecki, Kulpa, Kłębczyk - Hasior, Michalik, Bajdel, Filip (62 Młynarczyk) - Nowak, Gryboś.

Gospodarze mogli prowadzić już 12 min. Mocnym strzałem z dystansu Kuboń trafił w poprzeczkę. Osiem minut później precyzyjnym uderzeniem bramkarza gości pokonał Świątek. Natomiast sześć minut przed przerwą, po faulu Malisza w polu karnym, arbiter podyktował "jedenastkę". Na bramkę zamienił ją Michalik.

Gola - jak się okazało, na wagę zwycięstwa - zdobył dla gospodarzy Szewczyk. Po dośrodkowaniu Bielaka wyskoczył wyżej od obrońców rywali i umieścił piłkę w siatce. Goście mieli szansę na wyrównanie w 81 min. Po zamieszaniu pod bramką, piłkę z linii bramkowej wybił K. Fryś. Przed szansą na swoją trzecią bramkę w końcówce meczu stanął ponownie Świątek. Tym razem przegrał jednak pojedynek z Kantorem.  [źródło: Dziennik Polski]


 
 
 

LKS Skalnik BogdaĂąski Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona gÂłówna    | LKS Skalnik    | AktualnoÂści    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj siĂŞ