Sponsorzy

LKS SKALNIK Kamionka Wielka otrzymuje co roku wsparcie finansowe z budżetu Gminy Kamionka Wielka, na następujące zadania:

1. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dzieci i młodzieży w ramach klubów sportowych.

2. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dorosłych w ramach klubów sportowych.

 

[2014-11-10]

Skalnik Kamionka Wielka 0-1 Sokół Borzęcin Górny

Bramka: - Policht 35’

Skalnik Kamionka Wielka: Kantor – Skrzypiec, Kulpa, Nowak G, Chełmecki (79 Zieliński) – Żarnowski, Hasior, Nowak S. Chochla (65' Fritz) - Bajdel, Nowak P. (79 Borkowski)

Sokół: Mucek - Knap, Kulig, Świątek, Moneta - Mularz (80' Rędzina) , Chudyba, Ciesielski, Woda - Policht, Zabiegała

Sędzia główny: Kuźniar Jarosław z Krakowa.

Żółte kartki: Skrzypiec, Kulpa, Borkowski, Nowak G, - Kulig, Chudyba, Moneta

Na zakończenie rundy jesiennej, Skalnik Bogdański Kamionka Wielka, po emocjonującym i obfitującym w sytuacje podbramkowe meczu, znów stracił punkty.

Od początku spotkania przeważali gospodarze, którzy dzięki grze kombinacyjnej szybko odnajdywali drogę do bramki gości. Na tym jednak etapie akcje Skalnika się zacinały i mimo wielu strzałów – także w światło bramki – wynik nie ulegał zmianie. Najbliżej strzelenia gola był Szymon Skrzypiec, który potężnym strzałem z ok 30 metrów trafił w poprzeczkę. Swoje sytuacje mieli także: Marek Chochla, Sebastian Nowak oraz Piotr Nowak. Podkreślić należy dobrą postawę bramkarza gości, który dobrze spisywał się przez całe spotkanie i to głównie dzięki jego postawie goście nie stracili bramki w tym meczu.

Gospodarze przebudzili się dopiero pod koniec pierwszej połowy. Wtedy to długie podanie, z 35 metra, w pole karne wykorzystał najwyżej skaczący Policht, który strzałem głową ustalił wynik spotkania.

Druga połowa również przebiegała pod dyktando gospodarzy i tak samo jak w pierwszej, próby zawodników Skalnika kończyły się niecelnymi strzałami lub na rewelacyjnym Mucku. Swoje sytuacje bramkowe mieli: Jakub Kulpa, Grzegorz Nowak, Grzegorz Hasior, Sebastian Nowak i Piotr Fritz.


 
 
 

LKS Skalnik BogdaĂąski Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona gÂłówna    | LKS Skalnik    | AktualnoÂści    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj siĂŞ