Sponsorzy

LKS SKALNIK Kamionka Wielka otrzymuje co roku wsparcie finansowe z budĹźetu Gminy Kamionka Wielka, na nastĂŞpujÂące zadania:

1. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dzieci i młodzieży w ramach klubów sportowych.

2. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dorosłych w ramach klubów sportowych.

 

[2014-10-26]

Skalnik Kamionka Wielka 1-2 Watra Białka Tatrzańska

Bramki: 58' Nowak S. - 51' Duda P., 63' Drobniak

Skalnik: Kantor – Kłębczyk, Kulpa (70' - Chochla), Słowik (80' – Zieliński), Nowak G. - Hasior, Żarnowski, Nowak P. (63' – Szczurek), Nowak S., Bajdel, Borkowski (86' – Wojtowicz)

Warta: Szewczyk – Kuszczak, Drobniak, Ziniak, Ziętara, Duda P., Zubek, Duda D., Rabiański, Gryboś, Kuchta

Żółte kartki: Kulpa, Nowak G., Hasior – Kuszczak, Kuchta

Sędziował: Mateusz Libera

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze. Już w 3 minucie, po chytrym rozegraniu rzutu wolnego, w dobrej sytuacji znalazł się Jakub Kulpa – jego strzał głową, został jednak obroniony. Kolejne minuty gry nacechowane były chaotycznymi poczynaniami jednej i drugiej drużyny. Mimo takiego obrazu gry, to gospodarze mieli więcej sytuacji bramkowych. W najlepszej sytuacji w pierwszej połowie znalazł się Adam Bajdel, jednakże w bezpośrednim pojedynko z bramkarzem gości, przeniósł piłkę nad poprzeczką.

W pierwszych minutach drugiej połowy, gospodarze zdominowali rywala i doprowadzili do dwóch bardzo groźnych sytuacji – w obydwu jednak, bramkarz gości z najwyższym trudem wybijał piłkę na rzut rożny – najpierw z 16 m strzelał Grzegorz Żarnowski, później głową Grzegorz Nowak. Bramka dla Skalnika wisiała w powietrzu, jednak to Watra, po szybkim kontrataku zdołała strzelić bramkę. Kontrę przeprowadzili bracia Duda – Daniel podawał do Partyka, który znalazł się w sytuacji sam na sam i bez trudu wykorzystał swoją okazję.

58 minuta przyniosła wyrównanie. Autorem ładnej bramki był Sebastian Nowak, który otrzymawszy piłkę na 16 metrze, mocnym i pewnym strzałem przy słupku, nie dał szans na interwencję Szewczykowi.  Po bramce Skalnik znów uzyskał chwilową przewagę i znów nadział się na kontrę, która przyniosła gościom rzut rożny. Po dośrodkowaniu w pole karne i ogólnym zamieszaniu, do piłki dopadł Drobniak i z najbliżej odległości wpakował ją do siatki.

Mimo straconej bramki, zespół Skalnika nie poddawał się i do ostatnich minut starał się zmienić niekorzystny wynik. Dwa razy dobrze strzelał Bajdel, w doskonałej sytuacji znalazł się też  G. Nowak, jednak wynik nie uległ już zmianie.


 
 
 

LKS Skalnik Bogdański Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona główna    | LKS Skalnik    | Aktualności    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj się