Sponsorzy

LKS SKALNIK Kamionka Wielka otrzymuje co roku wsparcie finansowe z budżetu Gminy Kamionka Wielka, na następujące zadania:

1. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dzieci i młodzieży w ramach klubów sportowych.

2. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dorosłych w ramach klubów sportowych.

 

[2014-09-07]

Skalnik Kamionka Wielka 1-0 KS Zakopane

Bramka: 17' Adam Bajdel

Skalnik: Kantor, Kłębczyk, Chełmecki (63' Słowik), Kulpa, Skrzypiec (45' Nowak P.), Nowak S., Hasior, Chochla (45' – Nowak G.), Fritz, Bajdel, Bogdański

KS Zakopane: Paszuda, Floryn, Gubała, Murzyn, Gutt, Bachleda, Leniewicz, Frasunek, Drabik  (78' Grela), Wesołowski, Ustupski (60' Stasik)

Żółte kartki: Kłębczyk, Skrzypiec, Nowak G. - Floryn, Gubała, Leniewicz, Wesołowski, Stasiak

Czerwona kartka: 45' Gutt

 

 

Spotkanie rozpoczęło się od wyważonej gry obydwu drużyn, bez podejmowania nadmiernego ryzyka. Przez pierwsze 15 minut niewiele się działo, jeżeli chodzi o sytuacje  podbramkowe. W 17' minucie miała miejsce kluczowa akcja dla wyniku spotkania. Z ok 35 metra, z lewej strony boiska, rzut wolny wykonywał Adam Bajdle. Po mocnym wstrzeleniu piłki w pole karne, futbolówka, zmierzała w światło bramki, gdzie przy ogólnym zamieszaniu, minęła wszystkich obrońców i po lekkim rykoszecie wpadał do bramki – myląc zaskoczonego bramkarza z Zakopanego.

Akcja bramkowa zachęciła piłkarzy Skalnika do śmielszych ataków, swoje sytuacje mieli Sebastian Nowak i ponownie Adam Bajdel. Również goście zaczęli grać bardziej ofensywnie, co zaowocowało groźnym strzałem Drabika, które z trudem wybraniał Sebastian Kantor.

W doliczonym czasie pierwszej połowy, po podaniu ze środka pola, w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Sławomir Bogdański. Został jednak powstrzymane faulem, w sytuacji kiedy od bramki dzielił go tylko bramkarz gości. Faul miał miejsce zaraz prze polem karnym i co ważniejsze, zawodnik faulujący – Gut, otrzymał za niedozwolone zagranie czerwoną kartkę. Strzał z wolnego Bajdal został zablokowany przez mur.

W drugiej połowie Skalnik uzyskał przewagę, która sprawiła że bardzo dobre sytuacje na strzelenie bramki mieli: Sebastian Nowak – dwie, Piotr Nowak oraz Adam Bajdel. Goście mogli uratować remis w 87 minucie, kiedy to strzał z dystansu Frasunka trafił w poprzeczkę.


 
 
 

LKS Skalnik BogdaĂąski Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona gÂłówna    | LKS Skalnik    | AktualnoÂści    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj siĂŞ