Darczyńcy

LKS SKALNIK Kamionka Wielka otrzymuje co roku wsparcie finansowe z budżetu Gminy Kamionka Wielka, na nastĂŞpujÂące zadania:

1. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dzieci i młodzieży w ramach klubów sportowych.

2. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dorosłych w ramach klubów sportowych.

[2012-09-26]

Skalnik Bogdański 2-0 KS Tymbark

Po dramatycznym meczu Skalnik Bogdański wygrywa 2-0. Od początku spotkania żadna z drużyn nie mogła uzyskać przewagi, aż do drugiej połowy, kiedy Ireneusz Gryboś, otrzymuje drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Nieoczekiwanie jednak do drużyna gości strzela bramkę po szybkiej kontrze - zimną krew w sytuacji bramkowej zachował Adam Bajdel. Po kilku minutach drugi z napastników Skalnika zostaje zdjęty z boiska przez sędziego. W tej beznadziejnej sytuacji Skalnik po raz drugi podnosi się z kolan i strzela bramkę w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Egzekutorem po raz drugi Adam Bajdel.

Skalnik: 1 - Kantor, 10 – Nowak G., 18 – Stojda, 8 – Kulpa, 4 – Kłębczyk, 2- Nowak S., 9 – Chochla, 7 – Hsior, 16 – Bajdel, 11 – Gryboś, 17 – Michalik.

Tymbark: 1 – Zawada, 18 – Bukowiec, 11 – Ryś, 13 – Olejarz, 17 – Tararak, 9 – Kurczab, 6 – Koza, 14 – Wojtas, 10 – Piwowarczyk, 19 – Naściszowski, 20 – Boczkajski.

Bramki: 61'; 90+2' Bajdel.