Darczyńcy

LKS SKALNIK Kamionka Wielka otrzymuje co roku wsparcie finansowe z budżetu Gminy Kamionka Wielka, na nastĂŞpujÂące zadania:

1. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dzieci i młodzieży w ramach klubów sportowych.

2. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dorosłych w ramach klubów sportowych.

 

[2014-05-11]

Skalnik Kamionka Wielka 1 - 2 Sokół Borzęcin Górny

Bramki: B. Słowik  89' - Zabiegała 2', Gawłowicz 68'

Skalnik: Kantor, Nowak G., Chełmecki (73' – Skrzypiec (81' – Godoy M.)), Słowik, Kłębczyk (53' – Bajdel), Żarnowski, Chochla, Hasior, Nowak S., Kołodziej, Pawełczka

Sokół: Mucek, Zając, Gawłowicz, Policht, Rędzina (81' - Moneta), Fortuna (85' - Mularz), Kostecki, Ciesielski, Woda (90+3' - Knap), Zabiegała (71' - Gałka), Turczyn

Żółte karki: Nowak G. (dwie), Chełmecki, Żarnowski – Policht, Fortuna, Turczyn (dwie)

Czerwone kartki: Nowak G. - Turczyn

Pierwsza połowa rozpoczęła się od mocnego akcentu ze strony gości. Rzut wolny z prawej strony boiska, przyznany dla Sokoła został zamieniony na bramkę. Dośrodkowanie w pole karne na, wykorzystał szybko w nie wbiegający, napastnik drużyny z Bożęcina, Zabiegała. Chwilę później Skalnik miał okazję błyskawicznie odrobić stratę, lecz strzał z dystansu został w ostatniej chwili wybity czubkami palców, przez bramkarza gości.

Kolejne minuty pierwszej połowy przebiegały pod dyktando Skalnika, który nie mógł jednak znaleźć sposobu na oddanie celnego strzału w światło bramki. Próbowali Wojciech Pawełczak, Bartłomiej Słowik i Nikodem Kołodziej. Dopiero pod koniec pierwszej części spotkania goście znów przeprowadzili dwie groźne akcje, zakończone jednak  niecelnymi strzałami.

W drugiej połowi goście znów zaskoczyli w pierwszej minucie, jednak ich akcja skończyła się niecelnym strzałem. W 65 minucie najbliżej wyrównania był Adam Bajdel, którego strzał – dośrodkowanie z prawej strony zmusił bramkarza gości do pięknej parady, w której przeniósł on piłkę palcami nad poprzeczką.

Kilka minut później to znowu goście mieli okazję do świętowania. Znów dośrodkowanie s prawej strony i znów najwyżej skakali goście. Pierwszy strzał głową obronił jeszcze Sebastian Kantor, jednak piłka wpadła z powrotem pod nogi Gawłowicza, który tym razem nie miał problemu z trafieniem do siatki. W kolejnych minutach, goście mieli jeszcze dwie bardzo dobre sytuacje do zdobycia bramki, jednak kończyły się one na golkiperze Skalnika.

Dopiero w 90 minucie gospodarze zdołali zdobyć honorową bramkę na własnym stadionie. Rzut karny bezbłędnie wykorzystał Słowik. Jedenastka została sprokurowana przez obrońcę gości, który ograny przez Bajdla uciekł się do faulu w polu karnym.


 
 
 

LKS Skalnik Bogdański Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona główna    | LKS Skalnik    | Aktualności    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj się