Sponsorzy

LKS SKALNIK Kamionka Wielka otrzymuje co roku wsparcie finansowe z budżetu Gminy Kamionka Wielka, na następujące zadania:

1. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dzieci i młodzieży w ramach klubów sportowych.

2. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dorosłych w ramach klubów sportowych.

 

[2014-04-19]

Skalnik Kamionka Wielka 0 - 2 Wolania Wola Rzędzińska

Bramki: 64' Bielak, 70' Cabała

Skalnik/Bogdański: S. Kantor – G. Nowak, Kulpa, Słowik (78 Chełmecki), S. Nowak (82 M. Godoy)– Zieliński (78 Homoncik),Hasior, Żarnowski, Kołodziej, Pawełczak – Bajdel.

Wolania: Mikrut – Szosta, Bartkowski, Furmański, Baruch – Tadel (57 M. Barwacz), Adamowski, Jurczyk, Bielak (68 Bezkosty), Tarczon (86 Jasiak) – Cabała.

RELACJA

Wielkosobotnia potyczka na szczycie, nie zakończyła się pomyślnie dla Skalnika. Szczególnie defensorzy gospodarzy, nie będą mile wspominać tego spotkania, gdyż to po ich błędach goście zdobyli obydwie bramki.

Pierwsza połowa była dość wyrównana i obydwie drużyny miały szanse na zdobycie bramki. Najpierw w doskonałej sytuacji znalazł się Wojciech Pawełczak, który oddał strzał głową  - piłka niestety minęła bramkę. Najlepsza sytuacja dla Wolani, to kontratak, który zakończył się bezpośrednim pojedynkiem Cabały z Sebastianem Kantorem. Strzał napastnika gości został odbity przez bramkarza z Kamionki Wielkiej.

Druga połowa rozpoczęła się wymiana ciosów z obydwu stron, aż do 64 minuty. Wtedy to szybki kontratak przeprowadzili goście, którego efektem był gol Bielaka. Po stracie bramki zawodnicy Skalnika zupełnie się pogubili. Efektem tego był fatalny błąd stopera gospodarzy, który doprowadził do sytuacji 'sam na sam', którą tym razem Cabała zdołał wykorzystać.

Dzięki zwycięstwu, zespół z Woli Rędzińskiej, powiększyli przewagę nad drugim obecnie Skalnikiem i są coraz bliżej awansu do trzeciej ligi.


 
 
 

LKS Skalnik BogdaĂąski Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona gÂłówna    | LKS Skalnik    | AktualnoÂści    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj siĂŞ