Sponsorzy

LKS SKALNIK Kamionka Wielka otrzymuje co roku wsparcie finansowe z budżetu Gminy Kamionka Wielka, na następujące zadania:

1. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dzieci i młodzieży w ramach klubów sportowych.

2. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dorosłych w ramach klubów sportowych.

 

[2014-04-13]

KS Zakopane 0-1 Skalnik Kamionka Wielka

Bramka: Hasior 73'

KS Zakopane: Dziedzic – Floryn, Gubała, Murzyn, Bachleda – Ustupski, Drabik (82' Gał), Leniewicz, Król – Kłosowski, Wesołowski (77' Babicz)

LKS Skalnik: Kantor – S. Nowak I, Kupla, Słowik, S. Nowak II – Chochla, Hasior, Żarnowski, Bajdel – Pawełczak (86' Chełmecki), Kołodziej (80' Zieliński)

Sędziował: Sebastian Widlarz (Wadowice). Żółte kartki: Ustupski, Drabik – Chochla. Widzów: 250

RECENZJA:

Dobre, emocjonujące spotkanie ze sporą ilością sytuacji z obu stron. W 5 min groźnie główkował Kulpa, ale Dziedzic obronił. Minutę później po drugiej stronie po strzale głową Kłosowskiego zmierzającą do bramki piłkę zatrzymał jeden z obrońców. W 18 min po szybkim kontrataku w dobrej sytuacji znalazł się Kołodziej, ale i tym razem Dziedzic nie dał się pokonać. Po chwili Pawełczak tuż przed bramką nie trafił czysto w futbolówkę. W odpowiedzi Leniewicz znalazł się w polu karnym, uderzył, ale minimalnie niecelnie. Tuż przed przerwą wychodzący na czysta pozycję Wesołowski wypuścił sobie piłkę za daleko i zaprzepaścił tym samym swoją szanse.

Druga połowa to z początku dużą przewaga gospodarzy, którzy w krótkim odstępie czasu stworzyli sobie kilka bramkowych okazji. Świetnie spisywał się jednak w bramce Skalnika Kantor, który bronił m.in. strzały Ustupskiego, Króla i Kłosowskiego. Goście przetrwali napór i w 73 min zadali decydujący cios. Po rzucie rożnym obrońcy Zakopanego za krótko wybili piłkę, dopadł do niej Hasior i mocnym, plasowanym strzałem pokonał Dziedzica, któremu piłka przeleciała po rękach. W końcówce Skalnik umiejętnie bronił jedno bramkowej przewagi, nie pozwalając gospodarzom na stworzenie groźnej akcji.

- Skalnik postawił wysoko poprzeczkę. Byli lepiej zorganizowani. Niemniej z przebiegu meczu my też mieliśmy swoje szansę. Nie znaleźliśmy jednak sposobu na świetnie dysponowanego bramkarza rywali. Myślę, że sprawiedliwiej byłoby gdyby mecz zakończył się wynikiem remisowy. Moi zawodnicy zostawili na boisku dużo zdrowia i serca. Tym razem jednak nie przełożyło się to na zdobycz punktową– ocenił trener KSZ Jerzy Grabara.

[źródło: www.podhaleregion.pl]


 
 
 

LKS Skalnik BogdaĂąski Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona gÂłówna    | LKS Skalnik    | AktualnoÂści    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj siĂŞ