Sponsorzy

LKS SKALNIK Kamionka Wielka otrzymuje co roku wsparcie finansowe z budżetu Gminy Kamionka Wielka, na następujące zadania:

1. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dzieci i młodzieży w ramach klubów sportowych.

2. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dorosłych w ramach klubów sportowych.

 

[2014-04-06]

Skalnik Kamionka Wielka 2-0 KS Tymbark

Bramki: Pawełczak 24', 70'

Skalnik Bogdański Kamionka Wielka: Sebastian Kantor - Michał Kłębczyk (63' J. Zieliński), Bartłomiej Słowik, Jakub Kulpa, Adam Bajdel -   Marek Chochla (78' – A. Homoncik),  Sebastian Nowak, Grzegorz Hasior, G. Żarnowski, Kołodziej (Kowalczyk) – Wojciech Pawełczak (78' – Mauro Godoy)

KS Tymbark: Zawada – Porębski, Boczoń, Olejarz, Wojtasiński - Zasadni (85' – Kolawa), Majeran, Wikar, Kuc (46' – Kurek), Urbański – Naściszewski (70' - Kruczek)

Żółte Kartki: M. Kłębczyk, G. Żarnowski – Zasadni, Kuc
Czerwona kartka: Wojtasiński

Inauguracyjny mecz rundy wiosennej, na stadionie w Kamionce Wielkiej, rozkręcał się powoli. Pierwszy, celny starzał w światło bramki, miał miejsce dopiero w 15 minucie. Strzelał z ok 25 m Grzegorz Żarnowski, jednak na tyle lekko że bramkarz, bez trudu złapał futbolówkę. Spotkanie nabrało tempa 10 minut później. Znów z dystansu strzelał zawodnik Skalnika -  tym razem Marek Chochla. Po jego strzale piłka minimalnie minęła słupek.

Wynik spotkanie otworzył w 28 minucie Wojciech Pawełczak, który bardzo sprytnym strzałem przelobował bramkarza drużyny z Tymbarku. Asystował M. Chochla. Kilka chwil Później, przyjezdni mieli doskonałą okazję do wyrównania. W sytuacji 'sam na sam' znalazł się Urbański, jednak w ostatniej chwili, piłkę na rzut rożny wybił, wracający Sebastian Nowak.

10 minut po rozpoczęciu drugiej połowy, wychodzący na pozycję 'sam na sam' z bramkarzem Tymbarku, został sfaulowany W. Pawełczak. Sędzia nie wahał się ani chwili – czerwoną kartkę otrzymał obrońca gości – Wojtasiński. Grający w przewadze piłkarze skalnika ruszyli do ataku. Efektem tego było kilka groźnych akcji – strzelali m. in. Pawełczak , Zieliński i Żarnowski -ich strzały wyłapywał jednak bramkarz. Dopiero w 70 minucie doskonałe podanie Jana Zielińskiego wykończył Pawełczak, który nie miał problemu z ulokowaniem piłki w siatce, z odległości 5 metrów.

Pod koniec spotkania na murawie w drużynie Skalnika pojawił się rodowity Argentyńczyk Mauro Godoy. Miał on swoją szansę, kiedy to po indywidualnej akcji, zdołał uwolnić się spod opieki, kryjącego go obrońcy Tymbarku i oddać mocny strzał. Piłka jednak poszybowała ponad bramką. Dzięki zwycięstwu drużyna z Kamionki Wielkiej powróciła na miejsce wicelidera.


 
 
 

LKS Skalnik BogdaĂąski Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona gÂłówna    | LKS Skalnik    | AktualnoÂści    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj siĂŞ