Sponsorzy

LKS SKALNIK Kamionka Wielka otrzymuje co roku wsparcie finansowe z budżetu Gminy Kamionka Wielka, na następujące zadania:

1. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dzieci i młodzieży w ramach klubów sportowych.

2. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dorosłych w ramach klubów sportowych.

 

[2013-09-22]

Skalnik Kamionka Wielka 1 - 2 Glinik Gorlice

Skalnik Bogdański Kamionka Wielka: S. Kantor, , L. Chełmecki, J. Klupa, Słowik, S. Skrzypiec - G. Hasior, G. Żarnowski, S. Bogdański (78' M. Chochla), S. Nowak - A. Bajdel, W. Pawełczak

Żółte kartki: Bogdański, Żarnowski

Glinik: Brzeziański, Rzemiński (85’ Banaszek), Rząca, Kijek, Migacz, Olszewski, Laskoś (58' Chorobik), Kurek, Król (58' Augustyn), Czechowicz (75' Grela), Baran

Żółte kartki: Migacz, Kijek, Król

RELACJA:

Przez dobre 20 minut żadna z drużyn nie była w stanie stworzyć groźnej sytuacji podbramkowej. Dopiero po tym czasie, drużyna Skalnika zdołała uzyskać przewagę, która jednak nie zaowocowała zdobyczą bramkową. Sytuacje 'sam na sam' zmarnowali kolejno Wojciech Pawełczak oraz Sebastian Nowak. Napór gospodarzy trwający do końca pierwszej połowy sporadycznie przerywali goście z Gorlic, którzy również razili nieskutecznością.

Po regulaminowej przerwie i zmianie stron sytuacja się zmieniła. Już w pierwszych minutach, dośrodkowanie z prawego skrzydła, którego autorem był Adam Bajdel, wykorzystał, bezbłędny tym razem Pawełczak. Po bramce, Skalnik nadal atakował, a goście na tyle ospale rozgrywali piłek iż wydawało się że nic nie jest w stanie zmienić wyniku na niekorzyść drużyny z Kamionki Wielkiej.

W 60 minucie nastąpił kluczowy moment meczu. 'Bramkę życie', z ok 35m zdobył mocnym strzałem, obrońca Glinika – Migacz. Uderzenie było na tyle silne i celne że Sebastian Kantor nie zdołał wybić piłki, która wpadła w samo okienko bramki. Po wyrównaniu drużyna gospodarzy wyraźnie osłabła i dała sobie odebrać inicjatywę. Efektem tego było kilka sytuacji podbramkowych dla Glinika. Jedna z nich zakończyła się faulem. Piłkę na ok 30m ustawił Migacz. Wydawało się iż strzał z tej odległości nie wchodzi w grę i obrońca gości będzie dośrodkowywał piłkę na zebranych na ok 16m napastników. Migacz jednak zaryzykował i uderzył tuż przy słupku, zaskakując tym razem wyraźnie spóźnionego Kantora.

Piłkarze Sklanika rzucili się do odrabiania strat jednak do strzelenie wyrównującej bramki zabrakło czasu.


 
 
 

LKS Skalnik BogdaĂąski Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona gÂłówna    | LKS Skalnik    | AktualnoÂści    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj siĂŞ