Sponsorzy

LKS SKALNIK Kamionka Wielka otrzymuje co roku wsparcie finansowe z budżetu Gminy Kamionka Wielka, na następujące zadania:

1. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dzieci i młodzieży w ramach klubów sportowych.

2. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dorosłych w ramach klubów sportowych.

 

[2013-06-23]

Helena Nowy Sącz 0 - 5 Skalnik Kamionka Wielka

Bramki: I. Gryboś 39', 65',83', 90'; Olchawa 69

Żółta kartka: Żarnowski.
Czerwona kartka: Horowski (39).

Helena: Bieniek (46 M. Kumor) - Laskowski, K. Fritz, Słowik, Horowski - Gryzło (70 Grędziak), Prusak, Lupa (63 Lizoń), Bodziony (46 Daniel Filip II) - Maciaszek, Bielak.

Skalnik: S. Kantor - Młynarczyk (10 Olchawa), Chełmecki, Kulpa, Kłębczyk - Hasior, Żarnowski, Nowak, Bajdel - Daniel Filip I, Gryboś.

Sędziował: Michał Górka (Tarnów).

Wydawało się, że drużyna Heleny zechce godnie pożegnać się z kibicami i IV ligą. Nic z tych rzeczy. Spotkanie było kiepsko, a tak naprawdę to bardziej grać się chciało przyjezdnym oraz młodemu bramkarzowi znad Dunajca, który zamienił starszego kolegę w bramce po przerwie.

Początek meczu należał wprawdzie do piłkarzy Heleny, którzy zaatakowali z werwą, ale bardzo dobrze spisywał się bramkarz Skalnika, który obronił strzały Gryzły, Laskowskiego i Filipa.

Zło dla Heleny zaczęło się w 39 minucie. Wychodzącego na pozycję sam na sam Grybosia sfaulował Horowski. Obrońca gospodarzy otrzymał za to zagranie czerwoną kartkę. Karnego na gola zamienił Gryboś.

Po zmianie stron przewaga Skalnika rosła z każdą chwilą, a młody bramkarz Heleny został poddany ciężkiej próbie. Jego koledzy z obrony popełniali błąd za błędem, co skrupulatnie wykorzystywali rywale, a zwłaszcza Gryboś. Wynik dla Skalnika byłby jeszcze znaczniejszy gdyby nie M. Kumor, który obronił kilka mocnych strzałów. Wygrał Skalnik, który prezentował się znacznie lepiej w ataku.

Źródło: sadeczanin.info


 
 
 

LKS Skalnik BogdaĂąski Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona gÂłówna    | LKS Skalnik    | AktualnoÂści    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj siĂŞ