Darczyńcy

LKS SKALNIK Kamionka Wielka otrzymuje co roku wsparcie finansowe z budżetu Gminy Kamionka Wielka, na nastĂŞpujÂące zadania:

1. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dzieci i młodzieży w ramach klubów sportowych.

2. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dorosłych w ramach klubów sportowych.

[2015-09-02]

Zyndram Łącko 1-4 LKS Skalnik Kamionka Wielka

Skalnik: Damian, Skrzypiec, Dyląg, Hasior, Borkowski(Jabłoński 45), Grabski(Chochla 45), P.Nowak(Żarnowski 45), Kołbon, S.Nowak, Wójtowicz(Zieliński 45), Bajdel

0-1 W sytuacji sam na sam Damian sfaulował Kurnyte a z 11 metra pewnie strzelił Kutwa

1-1 Zieliński podaje do Bajdela  ten pewnym strzałem w długi róg z 20 metra pokonuje Dziedzine

1-2 Bajdel posyła podanie do Chochli  ten mocnym strzałem z rogu pola karnego pokonuje Dziedzine

1-3 Zieliński podaje do S.Nowaka  ten mija 2 zawodników Zyndrama i w sytuacji sam na sam nie daje szans Dziedzinie

1-4 W zamieszaniu podbramkowym do połki dopada Chochla  pewnym strzałem lewa nogą nie daje szans Dziedzinie

Jak najbardziej zasłużona wygrana Skalnika mimo słabej pierwszej połowie (1-0), po zmianie stron i kluczowych zmianach w składzie na boisku rządził juz tylko Skalnik, grający w przewadzę od 65 minuty po przewinieniu Lasyka na Bajdelu wychodzącym na pozycje sam na sam po prostopadłym podaniu S.Nowaka.