Darczyńcy

LKS SKALNIK Kamionka Wielka otrzymuje co roku wsparcie finansowe z budżetu Gminy Kamionka Wielka, na nastĂŞpujÂące zadania:

1. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dzieci i młodzieży w ramach klubów sportowych.

2. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dorosłych w ramach klubów sportowych.

[2015-08-26]

Poprad Rytro 1-1 Skalnik Kamionka Wielka

4 Kolejka

Bramki: J.Filip 35 - Kołbon 78

Skalnik: Damian, Skrzypiec, Hasior, Dyląg, Kłębczyk, Chochla, P.Nowak(60'Żarnowski), Kołbon, S.Nowak, Zielinski, Bajdel

1-0 Prostopadłe podanie  z głębi pola trafiło pod nogi J.Filipa ten pewnym strzałem z 11 metra pod poprzczkę Damiana

1-1 Składna akcja skalnika srodkiem boiska strzał Kołbona z 20 metra ociera sie o poprzeczkę i wpada do bramki Popradu

Przez całe spotkanie dominującą strona był skalnik lecz nie potrafił wykorzystać dogodnych okazji w 17 minucie Bajdel miną bramkarza Popradu a jego strzał z lini bramkowej wybił obronca, 28 minuta dobra wrzutka Chochli za obronców Popradu w sytuacji sam na sam Zieliński za mocno lobował bramkarza gospodarzy piłka nad bramką, 88 Żarnowski obsłu dobrym prostopadłym podaniem Bajdela ten uderzył jednak nad bramka Popradu.