Sponsorzy

LKS SKALNIK Kamionka Wielka otrzymuje co roku wsparcie finansowe z budżetu Gminy Kamionka Wielka, na następujące zadania:

1. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dzieci i młodzieży w ramach klubów sportowych.

2. Prowadzenie i szkolenie drużyn piłki nożnej dorosłych w ramach klubów sportowych.

 

[2012-10-06]

Skalnik Bogdański 3 - 0 Sandecja II

W pierwszych minutach meczu zarysowała się lekka przewaga Skalnika, w dogodnych sytuacjach strzeleckich znaleźli się I. Gryboś i S. Michalik., jednak piłka albo minimalnie mijała bramkę, albo dobrze bronił bramkarz gości. Dalsza dobra gra gospodarzy i szybkie akcje oskrzydlające zaowocowały w pierwszej połowie dwoma bramkami. Bardzo dobrą współpracę zaprezentowali dwaj czołowi napastnicy. Najpierw w 33 minucie z podania S. Michalika gola strzelił I. Gryboś.  Dziesięć minut później zawodnicy zmienili się rolami. Na uwagę zasługuje również postawa bramkarza gości S. Kantora, który z powodzeniem bronił bramki przy dwóch akcjach 'sam na sam'.

Druga połowa mniej emocjonująca, chociaż sytuacji podbramkowych nie brakowało. Podczas jednej z nich, w zamieszaniu podbramkowym, drogę do bramki po raz drugi znalazł I. Gryboś. Tym samym umocnił swoją pierwszą pozycję na liście strzelców (po 10 kolejkach) LKS Skalnik Bogdański z dorobkiem 8 bramek.

Dzięki zwycięstwu drużyna z Kamionki Wielkiej powraca na pozycję wicelidera rozgrywek.

Bramki: I. Gryboś 33',83'; S. Michalik 43'


 
 
 

LKS Skalnik BogdaĂąski Kamionka Wielka

adres stadionu:
Kamionka Mala 73,
33-334 Kamionka Wielka
 


 

| Strona gÂłówna    | LKS Skalnik    | AktualnoÂści    | Galeria    | Kontakt

 

kontakt z administratorem

zaloguj siĂŞ